Serwis klimatyzacji w Koszalinie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz zamontować klimatyzację w Koszalinie i zastanawiasz się jaką firmę specjalistyczną wybrać? Z Klivatec nie musisz się dłużej nad tym zastanawiać, gdyż oferujemy wszystkie usługi z jednego źródła.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

System klimatyzacji w Koszalinie dostosowany do Twoich potrzeb 

Firma Klivatec to zespół profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez cały proces montażu klimatyzacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pierwszego kontaktu, aż po instalację i konserwację systemu. Nasz serwis klimatyzacji w Koszalinie (link do artykułu o serwisie) pragnie towarzyszyć Ci przy każdym etapie planowania. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji 

Kolonia

Jaki system klimatyzacji warto wybrać?

Rynek klimatyzacji z roku na rok się powiększa, dlatego nie jesteśmy zdziwieni, że naszym klientom trudno zdecydować się na konkretne urządzenie. Klimatyzacja typu split sprawdzi się jedynie w sytuacji, gdy mamy pewność, że chcemy ochłodzić jedynie jedno pomieszczenie i taka decyzja nie ulegnie zmianie w ciągu kilku lat. Jeśli jednak zależy Ci na schłodzeniu kilku pomieszczeń jednocześnie, to polecamy systemy multisplit – pozwala na podpięcie aż 6 jednostek wewnętrznych tylko do jednej jednostki zewnętrznej. Po podjęciu tej decyzji czas na wybór konkretnego modelu. Do tego celu polecamy sprawdzenie naszego Rankingu klimatyzacji 2022.

O czym należy pamiętać?

Instalujemy systemy klimatyzacji w Koszalinie m.in. w:

 • Domach jednorodzinnych 
 • Mieszkaniach 
 • Biurach 
 • Placówkach opiekuńczych 
 • Placówkach państwowych 
 • Hotelach 
 • Restauracjach 
 • Szpitalach i gabinetach lekarskich 

Pamiętaj także, że w czasie podejmowania decyzji o wyborze konkretnego modelu musisz także zwrócić uwagę na: 

 • Rodzaj budynku (w blokach i apartamentach potrzebna będzie zgoda właścicieli lub wspólny)
 • Ilość pomieszczeń 
 • Liczbę osób przebywającą w mieszkaniu 
 • Ilość używanych sprzętów elektronicznych, które generują dodatkowe ciepło 
 • Ilość wpadania światła do pokoju 
 • Rozmieszczenie geograficzne pomieszczenia 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Nasza firma klimatyzacyjna w Koszalinie świadczy kilka usług, a w ramach współpracy oferujemy:

 • Planowanie urządzenia

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualny projekt dostosowany do swoich potrzeb. Nasz wykwalifikowany zespół ds. klimatyzacji w Koszalinie chętnie odpowie na nurtujące pytania oraz pomoże wybrać najlepsze urządzenie. Skorzystaj już dziś z naszego bezpłatnego planera klimatyzacji, formularza kontaktowego lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe – najczęściej już na drugi dzień. 

 • Montaż klimatyzacji w Koszalinie

Specjalizujemy się w montażu i instalacji klimatyzacji w Koszalinie. Wymaga to fachowej wiedzy oraz specjalistycznej firmy, która zajmie się formalnościami oraz kwestiami prawnymi. Tylko prawidłowo zainstalowana klimatyzacja zapewnia długotrwałą pracę urządzenia. Istotny jest także aspekt długości drogi przewodów czynnika chłodniczego – ważne, aby był on jak najkrótszy, gdyż zapewnia to największą wydajność. Nasi pracownicy sprawdzają wszelkie usterki i nieszczelności oraz napełniają płyn chłodniczy. 

 • Naprawa klimatyzacji w Koszalinie

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne niezwykle rzadko ulegają awarii, jednak nie jest to całkiem niemożliwe. Istotne jest, aby był zadbany i utrzymany. W przypadku, gdy jakaś awaria się jednak pojawi, to chętnie w tym pomożemy. Nasza firma wykonuje naprawy klimatyzatorów na terenie całego Koszalina. 

 • Konserwacja klimatyzacji w Koszalinie

Jeśli chcemy utrzymać urządzenie w nieskazitelnym stanie, to musimy regularnie poddawać je konserwacji. Dotyczy to urządzeń zamontowanych zarówno w domach jak i wielkich korporacjach. Konserwacja klimatyzacji w Koszalinie to czyszczenie całego systemu, wymiana niezbędnych filtrów oraz nabijanie czynnikiem chłodniczym. Serwis powinno się wykonywać raz do roku lub co dwa lata w zależności od intensywności używania urządzenia. 

 • Nabijanie klimatyzacji w Koszalinie  

Przed pierwszym uruchomieniem klimatyzator uzupełniany jest czynnikiem chłodniczym. Zużywa się on w trakcie użytkowania, dlatego trzeba go regularnie napełniać. Taki zabieg powinno się wykonywać w okresie wiosennym. Całość trwa od 30 do 60 minut, a zadanie wykona serwis klimatyzacji w Koszalinie

Serwis klimatyzacji dla urządzeń typu split w Koszalinie

Klimatyzatory typu Split są często wykorzystywane na przykład do chłodzenia pomieszczeń IT, aby wysoka temperatura nie zagrażała wrażliwej technologii. Możemy jednak również profesjonalnie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne w Koszalinie w budynkach prywatnych lub biurach indywidualnych. Jako chłodziwa używamy czynników typu R410A lub R407C.

Nasz kompleksowy serwis klimatyzatorów typu split w Koszalinie  obejmuje następujące usługi:

 • Porady szczegółowe
 • Ocena zmian strukturalnych
 • Projektowanie klimatyzacji w Koszalinie
 • Notowanie indywidualne
 • Instalacja nowego systemu typu split
 • Demontaż, usuwanie i utylizacja starych systemów klimatyzacyjnych
 • Przekazanie systemu do eksploatacji

Czy można zmodernizować klimatyzację w starym budynku w Koszalinie?

Klimatyzatory typu split świetnie nadają się do modernizacji starych budynków w Koszalinie. Najlepiej już dziś umów się na konsultację z naszym serwisem klimatyzacji, abyśmy mogli skutecznie zaplanować Twój system klimatyzacji.

klima

Ile kosztuje klimatyzacja w Koszalinie?

Koszty urządzeń klimatyzacyjnych są bardzo zróżnicowane i uzależnione od wymagań klientów. Polecamy w tym celu sprawdzić nasz ranking klimatyzacji 2022 i porównać ceny. Jeśli chodzi o koszty klimatyzacji typu split to możemy je oszacować następująco – zakładając, że cena prądu wynosi 0,77 zł za 1kWh, to cena będzie oscylować od 13,86 zł do 32,34 zł.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Koszalina!

klima

Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych w Koszalinie: specjalistyczna firma jest tu niezbędna

Praca nad Twoim systemem klimatyzacji w Koszalinie nie kończy się na profesjonalnym montażu. Późniejsze przekazanie do eksploatacji również należy do fachowców, tak aby ostatecznie wszystko działało bezproblemowo. W tym kroku ponownie sprawdzamy wszystkie przewody i napełniamy układ płynem chłodzącym.

Nasze usługi w zakresie uruchamiania systemu klimatyzacji:

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Koszalinie
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące funkcji
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Koszalinie. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Koszalinie. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Koszalinie.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

Zadzwoń do nas już dziś i umów się na bezpłatną konsultację

Instalujemy klimatyzację jedynie renomowanych producentów w prawie każdym budynku, który posiada zgodę na montaż. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Już dziś skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy i zapisz się na konsultację. 

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty