Kompletny serwis pomp ciepła w województwie dolnośląskim

Coraz więcej osób stawia na montaż pompy ciepła w domu lub innej nieruchomości w województwie dolnośląskim. To rozwiązanie zapewnia komfortowe i tanie źródło ogrzewania.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Ekologiczne pompy ciepła są przyszłościowym rodzajem ogrzewania, ponieważ wpisują się w nową strategię energetyczną Unii Europejskiej, dotyczącą osiągnięcia do 2050 roku neutralności klimatycznej. Nasz serwis Klivatec na terenie województwa dolnośląskiego oferuje profesjonalne doradztwo, planowanie, stworzenie projektu oraz instalację i serwis pompy ciepła w Państwa budynku. 

Kolonia

Co zyskujesz, wybierając Klivatec?

 • Wysoka wydajność
  Prawidłowo zainstalowane i obsługiwane pompy ciepła zapewniają wysoką sprawność i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko dzięki idealnemu dopasowaniu urządzenia do pomieszczenia.
 • Wysoka efektywność ekonomiczna
  Nowoczesne pompy ciepła oszczędzają energię i są przyjazne dla środowiska. Zakup klimatyzacji to inwestycja na przyszłość, która może naprawdę się opłacić w dłuższej perspektywie.

Czym cechują się pompy ciepła i co wyróżnia je na tle innych urządzeń grzewczych?

 • Bardzo niska awaryjność 
 • Długa żywotność 
 • Wysoka klasa energetyczna 
 • Łatwa obsługa 
 • Duży komfort użytkowania 
 • Niskie koszty eksploatacyjne 
 • Szybki zwrot inwestycji
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Rodzaje pomp ciepła: powietrzna, wodna i gruntowa – którą wybrać?
Pompy dzielimy ze względu na źródło, z którego pobierają ciepło:

 • Pompa gruntowa – wykorzystuje energię skumulowaną w glebie, 
 • Pompa powietrze/woda – używa ciepła powietrza zewnętrznego, które zasila wodną instalację c.o.,
 • Pompa powietrze/powietrze – wykorzystuje ciepło powietrza zewnętrznego, które następnie trafia do instalacji powietrznego ogrzewania, wprowadzając ciepłe powietrze do pokoju.

Pompę ciepła może obsługiwać wyłącznie wyspecjalizowana firma

Jesteśmy ekspertami na Dolnym Śląsku na rynku systemów grzewczych i chłodniczych. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, aby wspólnie opracować idealne rozwiązanie. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największym priorytetem. Jesteśmy tu dla Was. Z chęcią przedstawimy spersonalizowaną pod Państwa oczekiwania ofertę instalacji pompy ciepła. Nowoczesne systemy nie tylko zadbają o Wasz komfort, w niewidoczny sposób regulując temperaturę, ale przyczynią się także, pozytywnie oddziałując na środowisko.

Dotacje na zakup i montaż pompy ciepła na Dolnym Śląsku

W 2022 roku powstał nowy rządowy program Moje Ciepło. Jego beneficjentami są osoby fizyczne – właściciele lub współwłaściciele nowych, jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Maksymalne dofinansowanie jednej instalacji wyniesie 21 tys. zł w przypadku pomp gruntowych oraz 7 tys. zł w przypadku pomp powietrznych. Przy czym budżet całego programu to 600 mln zł pochodzących z Funduszu Modernizacyjnego.

Program Czyste Powietrze skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Przewiduje dofinansowanie wymiany starych i mało efektywnych źródeł ciepła na nowoczesne, spełniające najwyższe kryteria. Dotacja może wynosić do 30 tysięcy złotych.

klima

Jaka jest oferta dla klientów w województwie dolnośląskim?

Ponieważ planowanie i montaż pompy ciepła muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do lokalnych warunków, na tym etapie nie jesteśmy w stanie zaoferować stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o spersonalizowaną ofertę. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie dolośląskim!

klimaanlagen

Montaż pompy ciepła na terenie województwa dolnośląskiego

Decydując się na instalację systemu grzewczego w postaci pompy ciepła w Twoim domu lub innym lokalu w dolnośląskim warto powierzyć ją jedynie profesjonalnemu serwisowi, znającemu się na rzeczy. Samodzielny montaż jest bardzo niebezpieczny i może wiązać się w przyszłości z wieloma awariami i usterkami. Aby tego uniknąć, nasz zespół Klivatec jest do Państwa dyspozycji. Gwarantujemy profesjonalny i solidny montaż urządzenia.

klimaanlagen

Jak przebiega cały proces prowadzący do instalacji pompy ciepła?

 • Stworzenie odpowiedniego projektu montażu 
 • Dobór idealnej pompy ciepła
 • Wybranie lokalizacji i miejsca montażu pompy ciepła
 • Załatwienie wszelkich formalności 
 • Roboty wiertnicze 
 • Montaż pompy ciepła 
 • Pierwsze uruchomienie pompy ciepła
rysunek klima

Konserwacja sprzętu

Jeśli pompa ciepła jest przeznaczona tylko do użytku sezonowego, należy konserwować go raz na dwa lata. Jednak gdy urządzenie jest używane przez cały rok, warto sprawdzać je raz w roku. Jest to ważne, aby zminimalizować błędy i potencjalne problemy. Chociaż nowoczesne systemy są dobrze zbudowane i rzadko ulegają awarii, niezbędna jest regularna konserwacja. 

Ważna jest także kontrola jednostki zewnętrznej pompy ciepła.

Wydajny Serwis pomp ciepła w województwie dolnośląskim

Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej i najlepszej obsłudze serwisowej, skontaktuj się z naszymi konsultantami Klivatec. Jeśli Twoje urządzenie nie działa już tak dobrze, jak kiedyś lub jest uszkodzone, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Takie sytuacje są rzeczywiście rzadkie, ponieważ nowoczesne systemy pomp ciepła są bardzo rozwinięte i starannie wykonane. Jeśli jednak zauważysz problem, możesz na nas liczyć.

Serwis pompy ciepła i jego całkowity koszt zależy od wielu czynników. Wpływ na niego mają przede wszystkim zakres prac oraz rodzaj modelu pompy. Mieści się on najczęściej w przedziale cenowym 400-600 złotych, jednak przy bardziej rozbudowanych zespołach może wynieść nawet do 1000 zł.

Nasz serwisant upewni się, że wszystko przebiega prawidłowo i zajmie się:

 • Sprawdzeniem ogólnego stanu jednostki (stanem wentylatora, oceną poziomu natężenia dźwięku, nadmiernym oblodzeniem)
 • Sprawdzeniem połączeń chłodniczych i hydraulicznych
 • Kontrolowaniem swobody pracy wentylatora
 • Czyszczeniem wymiennika ciepła (parownika)
 • Kontrolą prawidłowego osadzenia przyłączy elektrycznych

Wybierz Klivatec w województwie dolnośląskim i dobierz pompę ciepła do swojego domu lub biura już teraz!

Już dziś zmień jakość swojego życia za sprawą instalacji pompy ciepła, inwestycji, która przysłuży się w Twoim domu w województwie dolnośląskim przez wiele lat. Pompy ciepła instalujemy między innymi w domach prywatnych, hotelach, szkołach, przedszkolach, restauracjach, bibliotekach, biurach i innych lokalach. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas, a nasi doradcy z Klivatec wybiorą spersonalizowaną, najlepszą ofertę dla Państwa.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty