Serwis klimatyzacji w Katowicach
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Katowicach? Klivatec oferuje swoje usługi i jest odpowiednim partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji w Katowicach: kompleksowa obsługa systemu klimatyzacji

Nowoczesny klimatyzator zapewnia komfort życia za naciśnięciem jednego przycisku. Reguluje on temperaturę w pomieszczeniu o każdej porze roku i w ten sposób dosłownie zapewnia chłodne, przyjemne powietrze – w pracy i w domu. Taką wartością dodaną można się jednak cieszyć tylko wtedy, gdy klimatyzator jest właściwie dobrany, profesjonalnie zainstalowany i regularnie konserwowany. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach klimatyzacyjnych dla klientów prywatnych i biznesowych w Katowicach.

Kolonia

Dlaczego jesteśmy właściwym serwisem klimatyzacji?
dla naszych klientów w Katowicach mamy następujące oferty:

Nasi specjaliści od klimatyzacji w Katowicach mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Rozwijamy się wraz z rynkiem klimatyzatorów i dbamy o to, aby nasz serwis klimatyzacji w Katowicach był niezależny od producentów. Serwisujemy i instalujemy klimatyzatory w Katowicach, między innymi firm Daikin, Fujitsu, Samsung, TCL i inne.

Możesz liczyć na uczciwą i rzetelną poradę. Nawet po uruchomieniu Twojego systemu klimatyzacji w Katowicach, będziemy nadal służyć Ci pomocą. Wystarczy do nas zadzwonić, gdy nadejdzie termin kolejnej wizyty konserwacyjnej lub gdy konieczna będzie naprawa klimatyzatora.

 

Dlaczego profesjonalny klimatyzator jest niezastąpiony?

Jeśli chcesz zainstalować klimatyzator typu split w swoich pomieszczeniach, to musisz pamiętać, że zawsze jest to zmiana konstrukcyjna, ponieważ jednostka zewnętrzna musi być zainstalowana na fasadzie. Należy przy tym wziąć pod uwagę ważne czynniki:

 • Ustawienie jednostki zewnętrznej
 • Długość przewodów czynnika chłodniczego
 • Rozmieszczenie jednostek wewnętrznych
 • Połączenie zawodowe
 • Profesjonalne zlecanie zadań

Wszystkie te prace powinny być wykonane przez certyfikowaną firmę specjalistyczną zajmującą się instalacją klimatyzacji. Już drobne błędy popełnione podczas instalacji i uruchamiania klimatyzatora mogą prowadzić do poważnych usterek. Ponadto system klimatyzacji będzie działał skutecznie tylko wtedy, gdy zostanie profesjonalnie zainstalowany.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaki system klimatyczny wybrać?
Czy jest on odpowiedni dla moich pomieszczeń?

Rynek klimatyzacji jest duży. Liczni producenci stale pracują nad nowymi systemami klimatyzacji, które są produkowane dla indywidualnych potrzeb i rozwijają swoje zalety w różnych dziedzinach. Do najnowocześniejszych systemów należą systemy klimatyzacji typu monosplit i multisplit w Katowicach. Systemy te składają się z jednostki zewnętrznej, która jest połączona z jedną lub kilkoma jednostkami wewnętrznymi.

Klimatyzatory typu monosplit

Ten klimatyzator może chłodzić dokładnie jedno z pomieszczeń w Katowicach. Składa się on z dokładnie jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej. Urządzenia typu monosplit są idealne, jeśli wymagania dotyczące klimatyzatora nie będą rosły z czasem.

Klimatyzatory typu multisplit

Z drugiej strony, klimatyzator multisplit można elastycznie rozbudowywać. Do jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Dzięki temu można klimatyzować kilka pomieszczeń w budynku za pomocą jednego klimatyzatora w Katowicach.

Serwis klimatyzacji dla urządzeń typu split w Katowicach

Klimatyzatory typu Split są często wykorzystywane na przykład do chłodzenia pomieszczeń IT, aby wysoka temperatura nie zagrażała wrażliwej technologii. Możemy jednak również profesjonalnie zainstalować urządzenie klimatyzacyjne w Katowicach w budynkach prywatnych lub biurach indywidualnych. Jako chłodziwa używamy czynników typu R410A lub R407C.

Nasz kompleksowy serwis klimatyzatorów typu split w Katowicach obejmuje następujące usługi:

 • Porady szczegółowe
 • Ocena zmian strukturalnych
 • Projektowanie klimatyzacji w Katowicach
 • Notowanie indywidualne
 • Instalacja nowego systemu typu split
 • Demontaż, usuwanie i utylizacja starych systemów klimatyzacyjnych
 • Przekazanie systemu do eksploatacji

Czy można zmodernizować klimatyzację w starym budynku w Katowicach?

Klimatyzatory typu split świetnie nadają się do modernizacji starych budynków w Katowicach. Najlepiej już dziś umów się na konsultację z naszym serwisem klimatyzacji, abyśmy mogli skutecznie zaplanować Twój system klimatyzacji.

klima

Serwis klimatyzacji dla urządzeń typu multisplit w Katowicach

Systemy klimatyzacji typu multisplit polecamy wszystkim klientom, którym zależy na elastyczności w klimatyzowaniu swojego budynku. Systemy można rozbudowywać według własnych potrzeb. Ponadto, te systemy klimatyzacji przekonują naszych klientów z Katowic wysoką ekonomicznością i wydajnością. Ponadto systemy te nadają się również do zastosowania w szczególnych sytuacjach budowlanych, np. w pomieszczeniach ze spadzistymi dachami, i mogą być do nich indywidualnie dostosowane.

Zleć naszemu serwisu klimatyzacji w Katowicach profesjonalny montaż klimatyzatorów typu multisplit, a uzyskasz:

 • Doradztwo i planowanie systemu klimatyzacji
 • Podróż technika
 • Instalacja systemu klimatyzacji w Katowicach
 • Podłączanie jednostek wewnętrznych
 • Układanie przewodów czynnika chłodniczego

Montujemy systemy klimatyzacji w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i innych obiektach w Katowicach.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Katowic!

klima

Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych w Katowicach: specjalistyczna firma jest tu niezbędna

Praca nad Twoim systemem klimatyzacji w Katowicach nie kończy się na profesjonalnym montażu. Późniejsze przekazanie do eksploatacji również należy do fachowców, tak aby ostatecznie wszystko działało bezproblemowo. W tym kroku ponownie sprawdzamy wszystkie przewody i napełniamy układ płynem chłodzącym.

Nasze usługi w zakresie uruchamiania systemu klimatyzacji:

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Katowicach
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące funkcji
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Katowicach. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Katowicach. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Katowicach.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nasz serwis klimatyzacji przejmuje regularną konserwację Twojego klimatyzatora w Katowicach

Chcesz cieszyć się swoim systemem klimatyzacji przez jak najdłuższy czas i zależy Ci na maksymalnej wydajności i sprawności? W takim przypadku niezbędna jest regularna konserwacja systemu klimatyzacji. Jeśli system klimatyzacji jest używany komercyjnie, regularna konserwacja jest nawet wymagana przez prawo. Jednak nawet jeśli klimatyzator w Katowicach jest używany prywatnie, należy go serwisować co rok lub dwa lata.

Jeśli zlecisz nam serwis klimatyzacji w Katowicach z regularną konserwacją, to sprawdzimy wszystkie przewody i połączenia oraz uzupełnimy czynnik chłodzący. Bez wystarczającej ilości czynnika chłodniczego wydajność klimatyzatora będzie stale spadać. Ponadto podczas konserwacji wymienia się lub odpowiednio czyści filtry. Koszt serwisowania klimatyzatora w Katowicach zwraca się po prostu dzięki oszczędności energii i dłuższemu użytkowaniu klimatyzatora.

Naprawa klimatyzacji w Katowicach

Na szczęście problemy z nowoczesnymi systemami klimatyzacji zdarzają się bardzo rzadko. Jeśli jednak wystąpi usterka, należy skontaktować się z naszym serwisem klimatyzacji. Naszym klientom z Katowic oferujemy szybki czas reakcji, tak aby Państwa system mógł być szybko ponownie używany.

Najczęstszą przyczyną awarii są zanieczyszczone filtry lub zbyt mała ilość czynnika chłodniczego. Niekiedy przyczyną nieszczelności w systemie klimatyzacji są także nieprawidłowo zamontowane przewody.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty