Kompleksowy serwis pomp ciepła w województwie podkarpackim Klivatec
do Państwa dyspozycji

Zastanawiasz się nad instalacją pompy ciepła i szukasz specjalistycznej firmy w województwie podkarpackim? Skorzystaj z usług Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Instalacja pompy ciepła w Twoim domu w województwie podkarpackim to inwestycja, która szybko się zwróci i posłuży Ci przez długie lata. To najtańsze, najbardziej ekonomiczne i proste w obsłudze urządzenie, które zadba o Twój codzienny komfort w domu. Pompa to ekologiczne rozwiązanie, które zadba nie tylko o ciepłą wodę i nieruchomości w województwie podkarpackim, ale także o planetę. Jest to podgrzewacz wykorzystujący energię ze źródeł odnawialnych do przekształcenia jej w ciepłą wodę użytkową. 

Kolonia


Dlaczego wybrać Klivatec?

Zespół firmy z województwa podkarpackiego może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży pomp ciepła. Nieustannie monitorujemy rozwój i uważnie obserwujemy rozwój rynku. Staramy się, aby nasz serwis był niezależny od producentów. 

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i pomysły, służymy pomocą nawet po zainstalowaniu urządzenia w Twoim domu. Nasi serwisanci z Klivatec na Podkarpaciu profesjonalnie zajmą się montażem, konserwacją, a nawet serwisem pompy ciepła.

Którą pompę ciepła wybrać?

Urządzenia są klasyfikowane według rodzaju źródła ciepła. 

Rozróżnia się: 

 • Pompa gruntowa – najczęściej wybierana. Jej źródłem ciepła jest ziemia. Może służyć jako źródło ciepła do obiegu grzewczego i wodnego domu. To urządzenie jest bardzo wydajne. Idealnie nadaje się jako jedyne źródło ogrzewania budynku. 
 • Pompa wodna – oszczędza energię. Jej źródłem jest gorąca woda. Wiąże się to jednak z wysokimi kosztami inwestycyjnymi. Może być jedynym źródłem ogrzewania w domu. Jej zewnętrznym źródłem zasilania może być ropa naftowa, gaz lub energia elektryczna.
 • Pompa powietrzna – jej popularność stale rośnie. Na początku nie wymaga dużych nakładów. Źródłem ciepła pompy jest powietrze, które zasysa z zewnątrz. Istnieją typy powietrzne i powietrzno-wodne. Jest uniwersalna, łatwa w użyciu w każdych warunkach. Potrzebne będzie jednak dodatkowe źródło ogrzewania. Dzięki temu pompa będzie odpowiednio działać. Ogrzewanie podłogowe to popularny wybór w połączeniu z pompą powietrza.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Instalacja pompy ciepła
przez nasz serwis w województwie podkarpackim

Tylko autoryzowana firma z dużym doświadczeniem w branży może zagwarantować, że wszystkie operacje montażowe zostaną wykonane poprawnie. Możesz nam w tym zaufać. Instalatorzy Klivatec z województwa podkarpackiego chętnie Ci pomogą. Cała instalacja musi być wykonana poprawnie. Kiedy powierzamy montaż osobom, które nie umieją obsługiwać pomp ciepła, bardzo łatwo wyłapać błędy. Wybierając naszą usługę, masz pewność, że Twoja pompa będzie działała wydajnie i oszczędzała energię. 

Nasi instalatorzy podejmą się również:

 • Testom szczelności 
 • Rozmieszczeniu czujników temperatury 
 • Automatyzacji 
 • Ocenie pracy systemu pomp ciepła 

 

klima

W jakich miejscach na Podkarpaciu zamontujemy Twoją pompę?

Instalujemy pompy ciepła w domach, ale także w przedszkolach, biurach, szkołach, centrach handlowych lub innych placówkach na terenie województwa podkarpackiego.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie podkarpackim!

klimaanlagen

Konserwacja pomp ciepła na Podkarpaciu Umów się już dziś!

Konserwacja Twojego sprzętu jest ważna, a przeglądy i konserwację należy powierzyć wyspecjalizowanym serwisantom z Podkarpacia. Podczas konserwacji szczególnie ważne jest  sprawdzenie prawidłowego przepływu po obu stronach systemu. 

klimaanlagen

 Co otrzymujesz w ramach konserwacji? 

 •  Czyszczenie źródła ciepła 
 •  Sprawdzenie stężenia środka przeciw zamarzaniu 
 •  Sprawdzenie układu dolnego źródła pompy ciepła, 
 •  Sprawdzenie układu  źródła ciepła pompy ciepła, 
 •  Sprawdzenie obiegu chłodzenia, 
 •  Automatykę i dokładność ustawień
rysunek klima

Jak często powinno korzystać się z usług przeglądu i konserwacji?

Konserwację należy przeprowadzać raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Zakres prac serwisowych zależy od wielu czynników. Przede wszystkim jest to weryfikowane przez rodzaj używanej pompy ciepła. Serwis będzie różny dla pomp wodnych, powietrznych i gruntowych. 

Pamiętaj, że:

Pompy ciepła powietrze/woda wymagają mniej konserwacji. Funkcja odszraniania parownika sprawia, że ​​urządzenia są samoczyszczące. Również w tych przypadkach wystarczy po prostu sprawdzić górny filtr źródła ciepła.

Naprawa pomp ciepła w województwie podkarpackim  

Nowoczesne pompy ciepła psują się rzadko, tylko w wyjątkowych przypadkach. Możesz być jednak pewien, że jeśli Twoje urządzenie się zepsuje, możesz zadzwonić do nas i umówić się na konsultację. 

Jeśli zauważysz jakiekolwiek problemy z urządzeniem skontaktuj się z nami. Przyjedziemy na miejsce i naprawimy Twoje urządzenia. 

Koszt serwisowania pompy ciepła w województwie podkarpackim  

Ostateczna cena zależy od ilości wykonanej pracy oraz rodzaju pompy ciepła. Zazwyczaj ceny wahają się od 400 zł do 600 zł, ale bardziej złożonych usługach cena może wzrosnąć. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy potraktują każdą sprawę indywidualnie i wycenią Twoje usługi. Jesteśmy zawsze gotowi i czekamy na Twój telefon. 

Zadzwoń do nas i zdecyduj się na instalację pompy ciepła

W Klivatec na terenie całego województwa podkarpackiego otrzymasz indywidualną wycenę oraz porady, montaż i konserwację urządzeń oraz serwis. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ogrzewania i chłodnictwa i to wyróżnia wszystkich naszych techników i konsultantów serwisowych w Twoim mieście. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty