Oferta systemów klimatyzacyjnych od specjalistycznej firmy na terenie województwa podkarpackiego

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w województwie podkarpackim? Skorzystaj z usług Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Posiadanie nowoczesnego systemu klimatyzacji jest bardzo przydatne i co ważne bardzo powszechne. Reguluje temperaturę o każdej porze roku. Klimatyzatory można stosować głównie latem, kiedy upał jest intensywny i chcemy wprowadzić do naszego pomieszczenia strumień chłodnego, świeżego powietrza. Natomiast zimą urządzenie może ogrzewać jako główne źródło ciepła lub tylko jako dodatkowe źródło dla innej nagrzewnicy. Jeżeli chcesz zainstalować system klimatyzacji w swoim domu a terenie województwa podkarpackiego, skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy. 

Kolonia

Pełna obsługa w województwie podkarpackim na każdym etapie
Dlaczego wybrać Klivatec?

Zespół firmy na Podkarpaciu może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Nieustannie monitorujemy rozwój, uważnie obserwując rozwój rynku klimatyzacji. Dążymy do tego, aby nasz serwis nie był zależny od producentów. Serwisujemy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych. 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora możesz nadal korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy urządzenia lub umawiasz się z nami na serwis klimatyzacji. 

Powierz nam montaż Twojego klimatyzatora w województwie podkarpackim

Jako profesjonalna firma z przyjemnością pomożemy Ci w montażu Twojego sprzętu. Zapewniamy, że skorzystanie z naszych usług będzie dobrym wyborem. Nasi instalatorzy upewnią się, że klimatyzator działa prawidłowo i wydajnie. Pozwoli mu to prawidłowo funkcjonować, otrzymać odpowiednią ilość mocy i osiągnąć pożądaną temperaturę w pomieszczeniu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Kroki, które podejmuje nasz instalator z Klivatec:

 • Porada techniczna  
 • Zainstaluje 5-metrowy przewód czynnika chłodniczego dla każdej jednostki wewnętrznej 
 • Umieści jednostkę zewnętrzną na elewacji 
 • Podłączy jednostkę wewnętrzną 
 • Wykona test szczelności 
 • Uzupełni czynnik chłodniczy 
 • Uruchomi system
 • Zapewni wskazówki dotyczące funkcji 

Jaki klimatyzator wybrać?

 • Klimatyzator Monosplit – składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Nada się do klimatyzacji jednego pomieszczenia na terenie obiektu. System nie może być w przyszłości rozszerzany na inne pomieszczenia. 
 • Klimatyzator Multisplit – jego konstrukcja obejmuje jedną jednostkę zewnętrzną i kilka jednostek wewnętrznych. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można łatwo skalować w nadchodzących latach. Jeden klimatyzator może jednocześnie schłodzić do sześciu pomieszczeń. 
klima

Gdzie montujemy klimatyzatory na terenie województwa podkarpackiego? 

 •  Biura
 •  Domy jednorodzinne 
 •  Szkoły 
 •  Mieszkania 
 •  Sklepy 
 •  Szpitale 
 •  Przychodnie i inne placówki 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie podkarpackim!

klimaanlagen

Planowanie instalacji Twojego systemu klimatyzacji z Klivatec

Gdy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, oferujemy kompleksowe opcje planowania klimatyzacji. Instalujemy urządzenia i opracowujemy koncepcję w domach jednorodzinnych, szpitalach, hotelach, restauracjach, apartamentach, biurach, kancelariach prawnych i innych budynkach na Podkarpaciu. Nasz planer online, który znajdziesz na naszej stronie internetowej, pomoże Ci znaleźć idealną ofertę. 

klimaanlagen

Klivatec uruchomi Twój klimatyzator

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator był uruchomiony przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może prowadzić do problemów z urządzeniem w przyszłości. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich rur i napełnią układ płynem chłodzącym. 

rysunek klima

Konserwacja klimatyzacji – dlaczego warto robić ją regularnie?

Czy ważne dla Ciebie jest, abyś używał klimatyzatora tak długo, jak to możliwe i aby był jak najbardziej wydajny? Aby to zrobić, sprzęt musi być serwisowany w określonych odstępach czasu. Oczywiście taką usługę należy przekazać tylko odpowiedniej firmie. Konserwację należy przeprowadzać co dwa lata, gdy klimatyzator używamy tylko sezonowo. Biorąc pod uwagę całoroczne użytkowanie urządzenia, jest ono warte corocznego przeglądu. 

Wybierając naszych ekspertów z Klivatec w województwie podkarpackim, masz pewność, że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie. Sprawdzimy kable i połączenia oraz uzupełnimy czynnik chłodniczy potrzebny do prawidłowego działania urządzenia. 

 

Wszystkie nasze usługi konserwacyjne: 

 •  Testy funkcjonalne 
 •  Testy szczelności 
 •  Wymiana chłodziwa 
 •  Wymiana filtra 
 •  Czyszczenie i dezynfekcja systemu 

Czy klimatyzatory muszą być regularnie napełniane do pełna? 

Czynnik chłodniczy przepływa przez klimatyzator. Każdego roku zmniejsza objętość do 10% w urządzeniu. Usługa napełniania klimatyzatora jest bardzo ważna, aby maszyna działała prawidłowo i utrzymywała wysoką wydajność chłodniczą. W Klivatec decydując się na serwis naszego sprzętu, dbamy również o uzupełnianie. Dzięki temu znacznie zmniejszy się ryzyko ewentualnego uszkodzenia elementów systemu. 

Awarie urządzenia? – Skorzystaj z usług naszego serwisu 

Współczesne systemy klimatyzacyjne dostępne na rynku rzadko ulegają awariom. Jednakże w razie zauważenia jakichkolwiek zmian w sposobie funkcjonowania urządzenia lub usterek zapraszamy do kontaktu. Mogą Państwo na nas liczyć w zakresie naprawy Waszego urządzenia. 

Dotacje, które możesz uzyskać 

Ustalenie kosztorysu jest bardzo indywidualne. Zależy przede wszystkim od usług, na które zdecydujesz się skorzystać w Klivatec oraz od powierzchni i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste powietrze”. Mogą Państwo dzięki programowi otrzymać nawet 30 tysięcy złotych dotacji. 

Czekamy na Twój telefon

Działamy na rynku klimatyzacji od wielu lat. Nasi profesjonalni doradcy zadbają o Twoją satysfakcję, bo Klient jest dla nas najważniejszy. Używamy tylko wysokiej jakości produktów najlepszych marek i stale się rozwijamy, aby być na bieżąco. Masz jeszcze wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie Ci pomożemy!

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie podkarpackim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty