Pełen Serwis Klimatyzacji w województwie podlaskim Klivatec

dla klientów prywatnych i komercyjnych do Twojej dyspozycji

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne zmieniają na lepsze komfort Twojego życia za naciśnięciem jednego przycisku. Klimatyzator to urządzenie, które pozwala kontrolować temperaturę w Twoim pomieszczeniu o każdej porze roku. W domu i pracy możesz cieszyć się chłodnym, świeżym i czystym powietrzem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w województwie podlaskim możesz nam zaufać w perfekcyjnym doborze, montażu i konserwacji systemów klimatyzacji. W Klivatec zapewniamy najwyższy poziom usług. Z naszej oferty mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi. 

Kolonia

Dlaczego warto
wybrać Klivatec?

Zespół firmy na terenie województwa podlaskiego może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Nieustannie monitorujemy rozwój, uważnie obserwując rozwój rynku klimatyzacji. Dążymy do tego, aby nasz serwis nie był zależny od producentów. Serwisujemy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych. 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora możesz nadal korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy urządzenia lub umawiasz się z nami na serwis klimatyzacji. 

Jaki system wybrać?

 • System klimatyzacji Monosplit – chłodzenie jednego pomieszczenia w budynku. Posiada jednostkę wewnętrzną i nie może być elastycznie rozbudowywany w przyszłości. 
 • System klimatyzacji Multisplit – składa się z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć do sześciu jednostek wewnętrznych. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość rozbudowy na kolejne pomieszczenia w nadchodzących latach. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Gdzie zainstalujemy Twój klimatyzator na terenie województwa podlaskiego?

 •  Dom mieszkalny 
 •  Mieszkanie 
 •  Biuro 
 •  Szpital 
 •  Gabinet lekarski 
 •  Restauracja 
 •  Magazyn 
 •  Hotel 
 •  Kancelaria prawna 

Przed podjęciem decyzji o wyborze systemu klimatyzacji należy również określić rodzaj budynku, ilość pomieszczeń potrzebnych do chłodzenia, całkowitą powierzchnię oraz liczbę stałych mieszkańców nieruchomości. Dostępny na naszej stronie darmowy planer internetowy pomoże Ci szybko wyjaśnić powyższe kwestie. 

Instalacja oddzielnego systemu klimatyzacji zawsze wiąże się ze zmianami konstrukcyjnymi.

Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na następujące czynniki:

 •  Zlecenie montażu klimatyzatora przez profesjonalistę 
 •  Lokalizacja jednostki zewnętrznej 
 •  Długość instalacji chłodniczej 
 •  Rozmieszczenie jednostki wewnętrznej 
 •  Profesjonalne połączenie 
 •  Profesjonalne podwykonawstwo 

 

Wyłącznie autoryzowana firma posiadająca bogate doświadczenie w branży, może zapewnić wykonanie wszystkich powyższych operacji poprawnie. W tym możesz nam zaufać. Instalatorzy Klivatec z województwa podlaskiego służą pomocą. Cała instalacja powinna być wykonana prawidłowo. Błędy bardzo łatwo zauważyć, gdy powierzamy montaż osobom, które nie znają się na obsłudze klimatyzatorów. Wybierając naszą usługę, masz pewność, że Twój klimatyzator będzie działał wydajnie i oszczędzał energię. 

 

 

klima

Klivatec uruchomi Twój klimatyzator 

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator był uruchomiony przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może prowadzić do problemów z urządzeniem w przyszłości. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich rur i napełnią układ płynem chłodzącym. 

 

Co zyskasz z naszych usług? 

 •  Test szczelności 
 •  Przygotowanie protokół 
 •  Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji 
 •  Pełne uruchomienie 
 •  Instrukcja obejmująca wszystkie funkcje urządzenia 
 •  Zainstalowanie wsporników podłogowych lub ściennych
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie podlaskim!

klimaanlagen

Ile kosztuje klimatyzator na terenie województwa podlaskiego?

Wycena jest indywidualna i zależy głównie od usług, z których zdecydujesz się korzystać w Klivatec, a także od regionu i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. W ramach programu możesz otrzymać dotację nawet do 30 000 zł. 

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji w województwie podlaskim

Nowoczesne klimatyzatory rzadko zawodzą, ale jeśli stwierdzisz, że Twoje urządzenie działa nieprawidłowo lub ma inne problemy, skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Chętnie Ci pomożemy. 

 

W zakresie serwisu świadczymy usługi takie jak: 

 •  Doradztwo szczegółowe 
 •  Ocena zmian konstrukcyjnych 
 •  Projekt klimatyzacji 
 •  Zawiadomienie osobiste 
 •  Montaż nowego systemu 
 •  Demontaż i likwidacja starego systemu klimatyzacji 
 •  Uruchomienie systemu 

 

rysunek klima

Nasz serwis klimatyzacji zadba o regularną konserwację Państwa klimatyzatora

Aby korzystać z systemu, wymagana jest regularna konserwacja i przeglądy. Nasz zespół ekspertów sprawdzi wszystkie węże i połączenia oraz napełni płyn chłodzący. Zajmie się również wymianą i czyszczeniem filtrów. Możesz być pewien, że Twój klimatyzator jest w dobrych rękach. 

Sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji 

Ważne jest, aby okresowo sprawdzać szczelność układu klimatyzacji. Kiedy pojawia się przeciek, urządzenie nie pracuje skutecznie i wydajnie. Kiedy tak się dzieje, zużywa zbyt dużo energii, zwiększając koszty utrzymania sprzętu. Nieszczelny klimatyzator nigdy nie osiągnie pożądanej wydajności chłodzenia i  temperatury w pomieszczeniu. Nasz dział klimatyzacji z województwa podlaskiego z przyjemnością przetestuje Twoje urządzenie pod kątem wycieków, aby upewnić się, że działa płynnie. 

 

Usługa napełnienia klimatyzacji 

Twój klimatyzator został uruchomiony i chcesz zacząć go używać? Nie zapomnij profesjonalnie uzupełnić płynu chłodzącego. Klivatec może Ci w tym pomóc. 

Czyszczenie filtra 

Robimy to w ramach konserwacji Twojej maszyny. Tylko regularne czyszczenie filtra powietrza zapewni optymalny i całkowity efekt chłodzenia na dłuższą metę. Usuniemy kurz i inne zanieczyszczenia, które spowalniają pracę Twojego systemu klimatyzacji i mogą poważnie zaszkodzić Twojemu zdrowiu. 

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia, wybierając klimatyzator

W Klivatec na terenie całego województwa podlaskiego otrzymasz indywidualną ofertę i konsultacje, instalację sprzętu, a także konserwację i serwis. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji i tym wyróżniają się wszyscy nasi technicy i doradcy serwisowi w Twoim mieście. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Dlatego czekamy na Twoje sugestie dotyczące wyboru idealnego systemu klimatyzacji. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie.

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie podlaskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty