​​Wszechstronny serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie
dla klientów prywatnych i firm

Pompy ciepła to nowoczesne, wysokosprawne urządzenie grzewcze zasilane energią elektryczną. Istnieje kilka rodzajów, w zależności od tego, skąd czerpią energię (ziemia, woda, powietrze).

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jej struktura obejmuje sprężarkę, wentylator, parownik, zawór rozprężny i skraplacz. Konwersja energii następuje poprzez ulepszony cykl chłodzenia. W porównaniu z kotłami zasilanymi gazem, olejem lub paliwami kopalnymi ciepło generowane przez pompę jest czterokrotnie mniejsze, reszta pochodzi z energii odnawialnej.

Kolonia


Która pompa ciepła jest odpowiednia do Twojego domu lub biura?

 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie ziemia-woda to świetna opcja ogrzania wody użytkowej i lokalu w Kamieniu Pomorskim. Ma najwyższą klasę efektywności elektrycznej A++ i oferuje bardzo wysoki komfort używania urządzenia.  
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym. 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne,
 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody,
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody.

Dlaczego warto zmienić dotychczasowe urządzenie grzewcze w lokalu w województwie zachodniopomorskim, na pompę ciepła?

 • Jest bezobsługowa 
 • Jest bezpieczna 
 • Można ją zamontować w dowolnym miejscu, 
 • Jest bardzo wydajna i ekonomiczna 
 • Jest przyjazna dla środowiska, ponieważ czerpie energię z naturalnych źródeł, 
 • Nie potrzebuje dodatkowego paliwa do prawidłowego ogrzewania.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Montaż i instalacja:
powierz to Klivatec w województwie zachodniopomorskim

Pompy ciepła województwo zachodniopomorskie

Do montażu systemu pompy ciepła województwo zachodniopomorskie zaleca się zatrudnienie wykwalifikowanej i certyfikowanej firmy. Wtedy masz pewność, że instalacja przebiegnie prawidłowo, a urządzenie będzie działało sprawnie przez długi czas. Są to nie tylko odpowiednie narzędzia, ale również potrzeba dużej wiedzy i umiejętności. W tym przypadku nasz instalator Klivatec to właściwy wybór. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu pomp. Umawiając się z nami, nasz instalator przyjedzie do Twojej nieruchomości na terenie zachodniopomorskiego i przedstawi Ci pełny plan działania. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż. Instalujemy pompy ciepła województwo zachodniopomorskie w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, fabrykach i innych miejscach.

Nasi instalatorzy podejmą się również:

 • Automatyce 
 • Testom szczelności 
 • Instalacji czujników temperatury 
 • Uruchomieniu systemu pompy ciepła i przekazaniu go do eksploatacji

Serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie

Czy konserwacja pompy ciepła jest konieczna do zachowania jej prawidłowej pracy?

Serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie – pompa ciepła to urządzenie bezobsługowe, które może pracować bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Jednak samo przestrzeganie regularnej konserwacji pozwala utrzymać najwyższą wydajność pompy przez wiele lat. Pompę ciepła należy sprawdzać raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego. Dzięki temu wszelkie ewentualne problemy zostaną rozwiązane, zanim pojawi się potrzeba ogrzewania pomieszczeń w województwie zachodniopomorskim. Nasz serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie jest niezależny od producentów, dlatego naprawiamy i serwisujemy pompy wielu różnych firm.

klima

Co sprawdzamy w sprzęcie podczas konserwacji?

 • Wydajność pompy, 
 • Historię usterek, 
 • Ciśnienie układu czynnika chłodniczego i jego szczelność, 
 • Filtr, wentylator i zawór bezpieczeństwa, 
 • Poziom czynnika chłodniczego
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie zachodniopomorskim!

klimaanlagen

Serwis pomp ciepła – powierz urządzenie naszym fachowym serwisantom

Serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie

Serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie – pompy ciepła mają niską awaryjność, jednak w przypadku błędów lub innych problemów zalecamy kontakt z naszym serwisem pomp ciepła Klivatec w Kamieniu Pomorskim. Zadbamy o to, aby naprawa została wykonana profesjonalnie przez naszych najlepszych fachowców. Nasi serwisanci w Kamieniu Pomorskim używają tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Twój sprzęt działał bezawaryjnie przez wiele lat. Podczas usługi serwis pomp ciepła województwo zachodniopomorskie chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, odpowiemy na wszelkie pytania i niejasności.

klimaanlagen

Powody, dla których warto nas wybrać:

 •  Wieloletnie doświadczenie 
 •  Zrównoważony rozwój 
 •  Niezależność producenta 
 •  Uczciwe i rzetelne doradztwo 
 •  Ciągłe wsparcie na każdym etapie

Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Dlatego czekamy na Twoje sugestie dotyczące wyboru idealnego klimatyzatora.

rysunek klima

Sprawdź, czy możesz otrzymać dotację do pompy ciepła

Pompy ciepła województwo zachodniopomorskie

W programie „Czyste powietrze” można otrzymać dofinansowanie na pompy ciepła województwo zachodniopomorskie, które zależy od pewnych ważnych czynników. W pierwszej kolejności brane są pod uwagę dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła województwo zachodniopomorskie oraz ocieplenie budynku to usługi, których można oczekiwać w ramach programu rządowego. Jego celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Z oferty będą mogli skorzystać właściciele lub współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych w województwie zachodniopomorskim.

Wybierz Klivatec w województwie zachodniopomorskim i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymasz profesjonalne doradztwo, kompleksową pomoc we wszystkich procesach, od zakupu po montaż i uruchomienie. Nasi certyfikowani serwisanci z województwa zachodniopomorskiego od wielu lat zajmują się instalacją, serwisem i konserwacją pomp ciepła. Nie czekaj dłużej, zadzwoń do nas i zainstaluj nowy ekologiczny system ogrzewania w swoim domu!

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty