Certyfikowany serwis pomp ciepła Kamień Pomorski
dla firm i osób prywatnych

Pompy ciepła Kamień Pomorski to nowoczesne, wysokosprawne urządzenie grzewcze zasilane energią elektryczną. Istnieje kilka rodzajów, w zależności od tego, skąd czerpią energię (ziemia, woda, powietrze). Wybierz Klivatec i skorzystaj z naszej profesjonalnej usługi zapewaniającej certyfikowany serwis pomp ciepła Kamień Pomorski.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Kamień Pomorski

Struktura obejmuje sprężarkę, wentylator, parownik, zawór rozprężny i skraplacz. Konwersja energii następuje poprzez ulepszony cykl chłodzenia. W porównaniu z kotłami zasilanymi gazem, olejem lub paliwami kopalnymi pompy ciepła Kamień Pomorski generują ciepło czterokrotnie mniejsze, reszta pochodzi z energii odnawialnej. Pompy ciepła Kamień Pomorski to nie tylko wydajne, ale także ekologiczne rozwiązanie.

 

Kolonia

Montaż pomp ciepła Kamień Pomorski

Wybierz certyfikowany serwis pomp ciepła Kamień Pomorski

Przy wyborze typu pompy kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniej firmy zapewniającej serwis pomp ciepła Kamień Pomorski, która zajmie się montażem. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu pomp i jesteśmy certyfikowanym serwisem. Umawiając się z nami, nasz instalator przyjedzie do Twojej nieruchomości w Kamieniu Pomorskim i przedstawi Ci pełny plan działania. Serwis pomp ciepła Kamień Pomorski dokona instalacji systemu wentylacji i rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż. Instalujemy pompy ciepła w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, fabrykach i innych miejscach w Kamieniu Pomorskim.

Dlaczego warto zmienić dotychczasowe urządzenie grzewcze w lokalu w Kamieniu Pomorskim, na pompę ciepła?

Pompy ciepła Kamień Pomorski:

 •  Jest bezobsługowa 
 •  Jest bardzo wydajna i ekonomiczna 
 •  Jest bezpieczna 
 •  Jest przyjazna dla środowiska, ponieważ czerpie energię z naturalnych źródeł, 
 •  Można je zamontować w dowolnym miejscu, 
 •  Nie potrzebuje dodatkowego paliwa do prawidłowego ogrzewania.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Jaki typ pompy ciepła można wybrać w Kamieniu Pomorskim?

 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie ziemia-woda to świetna opcja ogrzania wody użytkowej i lokalu w Kamieniu Pomorskim. Ma najwyższą klasę efektywności elektrycznej A++ i oferuje bardzo wysoki komfort używania urządzenia.  
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym. 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne,
 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody,
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody.
klima

Wykonując serwis pomp ciepła Kamień Pomorski nasi instalatorzy podejmą się również:

 • Automatyki 
 • Testów szczelności 
 • Instalacji czujników temperatury 
 • Uruchomieniu systemu pompy ciepła i przekazaniu go do eksploatacji
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Miejsca, w których montujemy pompy ciepła na terenie Kamienia Pomorskiego:

klima

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do uzyskania dofinansowania pompy ciepła

Pompy ciepła Kamień Pomorski

W programie „Czyste powietrze” można otrzymać dofinansowanie, które zależy od pewnych ważnych czynników. W pierwszej kolejności brane są pod uwagę dochody beneficjentów. W ramach programu „Czyste powietrze”, możliwa jest wymiana starego, nieefektywnego pieca na nowoczesne i ekologiczne rozwiązania grzewcze, takie jak pompy ciepła Kamień Pomorski. Celem programu jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Z oferty będą mogli skorzystać właściciele lub współwłaściciele budynków mieszkalnych jednorodzinnych w Kamieniu Pomorskim. Pompy ciepła Kamień Pomorski to rozwiązanie, które dzięki programowi „Czyste powietrze”, staje się coraz bardziej popularne.

klimaanlagen

Czy konieczna jest konserwacja pompy ciepła ?

Serwis pomp ciepła Kamień Pomorski

Pompy ciepła Kamień Pomorski to urządzenia bezobsługowe, które mogą pracować bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Jednak samo przestrzeganie regularnej konserwacji pozwala utrzymać najwyższą wydajność pompy przez wiele lat. Pompę ciepła powinien sprawdzać certyfikowany serwis pomp ciepła Kamień Pomorski raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego. Dzięki temu wszelkie ewentualne problemy zostaną rozwiązane, zanim pojawi się potrzeba ogrzewania pomieszczeń w Kamieniu Pomorskim. Nasz serwis pomp ciepła Kamień Pomorski jest niezależny od producentów, dlatego naprawiamy i serwisujemy pompy wielu różnych firm.

klimaanlagen

Co sprawdzamy w sprzęcie podczas konserwacji?

 • Wydajność pompy, 
 • Historię usterek, 
 • Ciśnienie układu czynnika chłodniczego i jego szczelność, 
 • Filtr, wentylator i zawór bezpieczeństwa, 
 • Poziom czynnika chłodniczego 
rysunek klima

Serwis pomp ciepła Kamień Pomorski

Pompy ciepła Kamień Pomorski charakteryzuje niska awaryjność, jednak w przypadku błędów lub innych problemów zalecamy oferowany przez firmę Klivatec profesjonalny serwis pomp ciepła Kamień Pomorski. Zadbamy o to, aby naprawa została wykonana profesjonalnie przez naszych najlepszych fachowców. Nasz serwis pomp ciepła Kamień Pomorski używa tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Twój sprzęt działał bezawaryjnie przez wiele lat. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, odpowiemy na wszelkie pytania i niejasności.

Wybierz Klivatec w Kamieniu Pomorskim i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymasz profesjonalne doradztwo, kompleksową pomoc we wszystkich procesach, od zakupu po montaż i uruchomienie. Nasi certyfikowani serwisanci z Kamienia Pomorskiego od wielu lat zajmują się instalacją, serwisem i konserwacją pomp ciepła. Nie czekaj dłużej, zadzwoń do nas i zainstaluj nowy ekologiczny system ogrzewania w swoim domu!

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty