Oferta klimatyzacyjna specjalistycznej firmy Klivatec z województwa łódzkiego

Kompletny serwis w województwie łódzkim na każdym etapie

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesna klimatyzacja jest bardzo użyteczna i co najważniejsze szeroko stosowana. Reguluje temperaturę o każdej porze roku. Klimatyzatory można stosować głównie latem, kiedy upał jest intensywny i chcemy wnieść do naszego pomieszczenia chłodne i świeże powietrze. Natomiast zimą urządzenie może grzać jako główne źródło ciepła lub tylko jako dodatkowe źródło do dalszego ogrzewania. Jeśli chcesz zainstalować klimatyzator w swoim domu w województwie łódzkim, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. 

Kolonia

Dlaczego warto
wybrać Klivatec?

Łódzki zespół firmy może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie chłodnictwa. Nieustannie monitorujemy nasz rozwój i uważnie obserwujemy rozwój rynku klimatyzacji. Staramy się, aby nasz serwis  był niezależny od producentów. Naprawiamy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu itp. 

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora możesz skorzystać z naszych usług, jeśli potrzebujesz naprawić urządzenie lub umówić się z nami na serwis klimatyzatora. 

Powierz nam montaż swojego klimatyzatora na terenie województwa łódzkiego

Jako profesjonalna firma z przyjemnością pomożemy  w montażu Twojego sprzętu. Zapewniamy, że korzystanie z naszych usług to dobry wybór. Nasi instalatorzy zapewniają płynną i wydajną pracę klimatyzatora. Pozwala to na prawidłowe działanie, uzyskanie odpowiedniej mocy i osiągnięcie pożądanej temperatury w pomieszczeniu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Kroki, które podejmuje nasz instalator z Klivatec:

 • Porada techniczna  
 • Zainstaluje 5-metrowy przewód czynnika chłodniczego dla każdej jednostki wewnętrznej 
 • Umieści jednostkę zewnętrzną na elewacji 
 • Podłączy jednostkę wewnętrzną 
 • Wykona test szczelności 
 • Uzupełni czynnik chłodniczy 
 • Uruchomi system
 • Zapewni wskazówki dotyczące funkcji 

Który klimatyzator wybrać?

 • klimatyzator monosplit – składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Nadaje się do klimatyzacji w jednym pomieszczeniu. Systemu nie można w przyszłości rozszerzyć na inne pomieszczenia.
 • klimatyzator multi-split – jego konstrukcja obejmuje jedną jednostkę zewnętrzną i kilka jednostek wewnętrznych. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można łatwo rozbudowywać przez kolejne lata. Jeden klimatyzator może jednocześnie schłodzić do sześciu pomieszczeń.
klima

Gdzie montujemy klimatyzatory w województwie łódzkim? 

 •  biura 
 •  domy rodzinne 
 •  szkoły 
 •  mieszkania 
 •  sklepy 
 •  szpitale 
 •  przychodnie i inne placówki 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie łódzkim!

klimaanlagen

Zaplanuj instalację klimatyzacji dla swojego lokalu

Instalujemy urządzenia i opracowujemy koncepcje w domach rodzinnych, szpitalach, hotelach, restauracjach, mieszkaniach, biurach, kancelariach prawnych i innych obiektach na terenie województwa łódzkiego. Nasz planer online, który znajdziesz na naszej stronie internetowej, pomoże Ci znaleźć idealną ofertę. 

klimaanlagen

Klivatec uruchomi Twój klimatyzator

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator był uruchamiany przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak wiedzy i umiejętności może w przyszłości powodować problemy z urządzeniem. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich połączeń oraz napełnią układ czynnikiem chłodniczym. 

rysunek klima

Konserwacja klimatyzacji — dlaczego trzeba ją przeprowadzać regularnie?

Czy ważne dla Ciebie jest, abyś używał klimatyzatora tak długo, jak to możliwe i aby był jak najbardziej wydajny? W tym celu konieczne jest konserwowanie urządzeń w określonych odstępach czasu. Oczywiście ta usługa powinna być świadczona tylko przez odpowiednią firmę. Konserwację należy wykonywać co dwa lata, jeśli klimatyzator jest używany tylko sezonowo. Biorąc pod uwagę całoroczne użytkowanie urządzenia, warto przeprowadzić coroczny przegląd. 

Wybierając naszych specjalistów z Klivatec w województwie łódzkim, masz pewność, że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie. Sprawdzamy kable i połączenia oraz napełniamy czynnikiem chłodniczym niezbędnym do prawidłowej pracy urządzenia. 

 

 Wszystkie nasze usługi konserwacyjne: 

 •  Testy funkcjonalne 
 •  Testy szczelności 
 •  Wymiana czynnika chłodniczego 
 •  Wymiana filtra 
 •  Czyszczenie i dezynfekcja systemu 

Czy klimatyzatory muszą być regularnie napełniane? 

Czynnik chłodniczy przepływa przez klimatyzator. Każdego roku zmniejsza objętość o około 10%. Usługa napełniania klimatyzatora jest bardzo ważna dla prawidłowego działania i utrzymania wysokiej wydajności chłodzenia. W Klivatec, kiedy zdecydują się Państwo na serwis naszych urządzeń, zadbamy również o ich napełnienie. To znacznie zmniejsza ryzyko możliwego uszkodzenia elementów systemu. 

Błąd sprzętowy? – Skorzystaj z naszych usług

Nowoczesne klimatyzatory dostępne na rynku rzadko się psują. Jeśli jednak zauważysz zmianę wydajności urządzenia lub awarię, skontaktuj się z nami. Możesz na nas liczyć, że naprawimy Twoje urządzenie. 

Ile kosztuje klimatyzator w województwie łódzkim? 

Dotacje, które możesz otrzymać

Wycena kosztów jest bardzo indywidualna. Zależy to głównie od usług,  które wybierzesz z Klivatec, a także od regionu i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. Dzięki programowi możesz otrzymać dotację nawet do 30 000 zł. 

Czekamy na Twój telefon

Działamy na rynku klimatyzacji od wielu lat. Nasi profesjonalni konsultanci dbają o Twoją satysfakcję, ponieważ Klient jest dla nas najważniejszy. Używamy tylko wysokiej jakości produktów najlepszych marek i stale się doskonalimy, abyś był na bieżąco. Masz jeszcze wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Jesteśmy tutaj, aby pomóc!

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty