Wybierz system pomp ciepła od specjalistycznej firmy Klivatec w województwie małopolskim

Planujesz montaż pompy ciepła na terenie województwa małopolskiego i nie wiesz jaką firmę wybrać? Wybierz usługę wyspecjalizowanej firmy Klivatec z dużym doświadczeniem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pełna obsługa w województwie małopolskim na każdym etapie 

 Posiadanie nowoczesnego systemu pomp ciepła jest bardzo przydatne i co ważne bardzo popularne. Reguluje ono temperaturę o każdej porze roku. Pompa jest w 100% ekologiczna, pozwala na efektywnie wykorzystywanie energii odnawialnej. Miesięczne rachunki są niskie, dzięki czemu koszt inwestycji się zwraca. Jeśli chcesz zainstalować pompę ciepła w swoim domu w województwie małopolskim, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. 

Urządzenie składa się z kilku głównych elementów – sprężarki, zaworu rozprężonego i dwóch wymienników. Służą one do pozyskiwania, jak i oddawania ciepła. Cały system z pompą ciepła składa się z górnego i dolnego źródła ciepła oraz jednostki urządzenia.

Kolonia


Dlaczego warto wybrać Klivatec?

Zespół firmy na terenie województwa małopolskiego może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Stale monitorujemy rozwój, bacznie obserwując rozwój rynku pomp ciepła. Dążymy do tego, aby nasz serwis nie był zależny od producenta.

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu urządzenia nadal możesz korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy lub umówić się na usługę naprawy pompy ciepła. 

Jakie są dostępne rodzaje pomp ciepła?

 • Pompa powietrzna – źródłem ciepła jest powietrze, które jest pobierane z zewnątrz. Można ją użyć w każdych warunkach. Potrzebne będzie jednak dodatkowe źródło ogrzewania, np. Ogrzewanie podłogowe, 
 • Pompa wodna – jej cechą jest wysoka wydajność energetyczna. Jej źródłem jest woda płynąca. Sprawdzi się dobrze jako jedyne źródło ogrzewania lokalu,
 • Pompa gruntowa – ma największy udział w instalacjach, niedawno powstałych. Źródłem jej ciepła jest grunt. Można ją użyć do dostarczania ciepła do obiegu grzewczego oraz do zbiornika gorące wody.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jak przebiega serwis pomp ciepła w województwie małopolskim?
Nasi serwisanci zajmą się sprawdzeniem czterech najważniejszych kryteriów:

 • Obiegu chłodniczego, 
 • Automatyki i prawidłowości ustawień, 
 • Układu Górnego źródła pompy ciepła, 
 • Układu dolnego źródła pompy ciepła,

Gdzie w Małopolsce możemy zamontować pompę ciepła?

 Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz nowego systemu ogrzewania w miejscach takich jak: 

 •  Biuro 
 •  Dom jednorodzinny 
 •  Szkoła 
 •  Mieszkanie 
 •  Dom handlowy  
 •  Szpital 
 •  Klinika i inne obiekty

Jaka jest cena serwisu pomp ciepła?

Będzie się ona różniła w zależności od zakresu wykonywania prac oraz rodzaju pompy ciepła, ponieważ przy każdej serwis będzie przebiegał inaczej. Najczęściej jest to cena w wysokości 500-600 zł, mogąca wzrosnąć do 1.000 zł w sytuacji bardziej rozbudowanych zespołów.

klima

Możesz nam zaufać w zakresie serwisu urządzenia

Całkowity zakres serwisu będzie inny szczególnie ze względu na konkretny model pompy ciepła. Serwis wykonany przez fachowców z Klivatec w województwie małopolskim zakończy się wypełnieniem protokołu oraz wpisem do karty gwarancyjnej.

Zajmiemy się wszelkimi naprawami i awariami związanymi z Twoim urządzeniem, przeprowadzając serwis profesjonalnie, w celu uniknięcie błędów w przyszłości. Mogą państwo cieszyć się wydajnym i energooszczędnym urządzeniem. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie małopolskim!

klimaanlagen

Zalety wyróżniające pompy na tle innych systemów grzewczych:

 • Pompa ciepła jest ekologiczna
 • Używając pompy, nie zanieczyszczamy środowiska naturalnego
 • Może być całkowicie bezobsługowa
 • Jest prosta w montażu
 • Pompa ciepła charakteryzuje się niskimi kosztami eksploatacji
 • Urządzenie jest bezpieczne
 • Urządzenie może pracować w jakimkolwiek pomieszczeniu gospodarczym
 • Żywotność pomp ciepła obliczana jest na ok. 30 lat
klimaanlagen

Kto może otrzymać dotacje na zakup i instalację pompy ciepła w województwie małopolskim?

Początkowa inwestycja w zainstalowanie pompy ciepła to spory koszt. Istnieją jednak programy, które proponują dofinansowanie powyżej kwestii. 

 • “Czyste powietrze” – dotacja pozwalająca na wymianę źródła ciepła na pompę powietrze/woda
 • “Moje ciepło” – obejmuje dofinansowanie 21 tys. zł na gruntowe pompy ciepła, jak i do 7 tysięcy zł na powietrzne pompy ciepła. 
 • „Mój Prąd 4.0” – zapewnia dofinansowanie na magazyny ciepła w formie pomp ciepła typu powietrze/woda i zasobniki c.w.u., które są zasilane przez pompę ciepła do 5 tys. złotych. 
rysunek klima

Konserwacja pompy ciepła – dlaczego powinna być wykonywana regularnie?

Sprzęt, aby pracował prawidłowo i wydajnie, musi być konserwowany w określonych odstępach czasu. Oczywiście ta usługa powinna być świadczona tylko przez odpowiednią firmę. Zaleca się serwis co dwa lata, gdy pompa jest używana tylko sezonowo. Biorąc pod uwagę użytkowanie sprzętu przez cały rok, warto przeprowadzać coroczny przegląd. 

Wybierając naszych fachowców z Klivatec na terenie województwa małopolskiego, masz pewność, że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie. Sprawdzimy kable i połączenia, aby urządzenie działało prawidłowo. 

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację

Jesteśmy w pełni wykwalifikowanym zespołem na terenie województwa małopolskiego. Możesz być pewien, że znajdziesz u nas jedynie najwyższej jakości usługi. Zajmujemy się montażem, konserwacją oraz serwisem pomp ciepła. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży i stale podnosimy swoje umiejętności. Zadzwoń do nas lub napisz maila, a nasi doradcy pomogą we wszelkich kwestiach. 

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty