Pełna oferta systemów pomp ciepła województwo lubelskie

Zastanawiasz się nad montażem pompy ciepła województwo lubelskie i nie wiesz jaką firmę wybrać? Wybierz usługi profesjonalnej firmy Klivatec z wieloletnim doświadczeniem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które składa się z kilku podstawowych elementów. Pierwszy to wymiennik, który ma za zadanie pozyskać ciepło ze źródła (może być woda, grunt lub powietrze). Następny ważny elementy to sprężarka i kolejny wymiennik, którego zadaniem jest oddanie ciepła. Czwartym elementem jest zawór rozprężny. Cały system, dzięki któremu pompa pracuje, składa się z dolnego źródła ciepła, jednostki zewnętrznej oraz górnego źródła ciepła. To urządzenie jest bardzo ekonomiczne i dobre dla środowiska. Dobór urządzeń, instalacja, uruchomienie i konserwacja to usługi na najwyższym poziomie, które oferujemy w Klivatec.

Kolonia

Która pompa ciepła sprawdzi się u Ciebie w województwie lubelskim?
Rodzaje:

 • Pompa gruntowa – najczęściej wykorzystywana. Jej źródło ciepła jest w gruncie. Może być używana jako dostarczyciel ciepła do obiegu grzewczego, jak i zbiornika gorącej wody w domu. Ma wysoką efektywność działania. Należy pamiętać, że decydując się na ten rodzaj pompy, działka musi być duża. 
 • Pompa wodna – podobnie do gruntowej również ma wysoką wydajność energetyczną. Jej źródłem jest ciepła woda płynąca. Pompa wodna może być używana jako jedyne źródło, służące do ogrzania domu. Niesie ze sobą jednak dość wysokie koszty inwestycyjne.
 • Powietrzna pompa ciepła – coraz bardziej popularna, z racji, że na starcie nie wymaga pokrycia dużych kosztów. Źródłem ciepła jest powietrze, pobierane z zewnątrz. Wyróżniamy typu powietrze-powietrze oraz powietrze-woda. Pompę można używać w każdych, nawet trudnych warunkach. Nie powinna jednak stanowić jedynego źródła ogrzewania i warto połączyć ją z innym, np. ogrzewaniem podłogowym. Uruchomienie klimatyzatora tylko przez specjalistyczną firmę.

Jak pozyskać środki z budżetu państwa na kompleksowe usługi klimatyzacyjne w województwie świętokrzyskim ?

Dotacje na profesjonalny montaż i uruchomienie pompy ciepłą 

W ramach programu Czyste Powietrze można ubiegać się o dotację do 30 000 zł. Ta oferta skierowana jest  do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Chodzi głównie o demontaż istniejących i nieefektywnych źródeł ciepła oraz zakup i montaż nowych.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Nasza kompletna oferta w branży grzewczej skierowana jest do klientów z całego województwa lubelskiego:

 • Domy
 • Szkoły
 • Biura i kancelarie
 • Domy towarowe
 • Magazyny
 • Hotele i restauracje
 • Biuro
 • Szpital i przychodnie lekarskie

Podczas montażu pomp ciepła w województwie lubelskim nasi specjaliści:

 • Przygotują raport i umowę, 
 • Przeprowadzą próbę szczelności, 
 • Zamontują potrzebne wsporników,
 • Wykonają szereg testów dotyczących sprawdzenia działania urządzenia, 
 • Uruchomią pompę ciepła, 
 • Przekażą instrukcje użytkowania.
klima

Pompy ciepła województwo lubelskie

Co zyskujesz, wybierając Klivatec?

 • Wysoka sprawność 

Prawidłowo zainstalowane i działające pompy ciepła są bardzo wydajne i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko to dzięki doskonałemu dopasowaniu urządzenia do przestrzeni. 

 • Wspaniała ekonomiczność 

Nowoczesne pompy ciepła województwo lubelskie, które są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Zakup pompy ciepła województwo lubelskie to inwestycja w przyszłość, która zwróci się i może naprawdę się opłacić na dłuższą metę.

klima

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT KORZYŚCI PŁYNĄCYCH Z POSIADANIA POMPY CIEPŁA?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie lubelskim!

klimaanlagen

Zachęcamy do korzystania z regularnej konserwacji pomp ciepła na terenie województwa lubelskiego

Serwis pomp ciepła województwo lubelskie

Regularny serwis pomp ciepła województwo lubelskie niesie za sobą wiele korzyści. Bezawaryjne działanie urządzenia to gwarancja wysokiej efektywności i wydajności. Dzięki usłudze serwis pomp ciepła województwo lubelskie urządzenie będzie zawsze zapewniać optymalną i dogodną temperaturę powietrza w domu. Oprócz tego nasi fachowcy upewnia się, że urządzenie nie pobiera zbyt dużej ilości energii. Konserwacja urządzenia zwiększa żywotność całej instalacji, aby mogli Państwo cieszyć się zaletami, płynącymi z pomp ciepła przez wiele lat.

klimaanlagen

Obsługa klienta: Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po skończonym montażu i uruchomieniu systemu.

Serwis pomp ciepła województwo lubelskie

Serwis pomp ciepła województwo lubelskie – współpraca z wieloma firmami na terenie województwa lubelskiego kończy się wraz z uruchomieniem urządzenia. Jeśli wybierzesz nasze usługi, sytuacja wygląda inaczej. Jako kompleksowy serwis pomp ciepła województwo lubelskie jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.

rysunek klima

Jak przebiega serwis pompy ciepła przez naszych fachowców z Klivatec?

 • Sprawdzenie parametrów sprężarki
 • Kontrola szczelności (wymagania dotyczące ustawy „F-gazowej”)
 • Kontrola ciśnienia układu chłodniczego pompy ciepła
 • Sprawdzenie/wymiana filtrów oraz pozostałych elementów instalacji
 • Weryfikacja poziomu czynnika chłodniczego, oraz kontrola ciśnienia w instalacji
 • Sprawdzenie szczelności zaworów bezpieczeństwa
 • Kontrola działania automatyki, czujników i systemów regulacji oraz sterowania
 • Czyszczenie parownika, skraplacza

Zależy nam na Twoim najwyższym komforcie

Gdy liczy się dla Ciebie czas i najwyższy poziom usług serwisu, skontaktuj się z naszymi konsultantami Klivatec. Jeśli Twoja pompa ciepła nie działa tak dobrze, jak kiedyś lub jest uszkodzona, nasi eksperci są gotowi pomóc. Takie przypadki są naprawdę rzadkie, ponieważ nowoczesne pompy są projektowane i produkowane bardzo starannie. Jeśli jednak napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz nam zaufać.

 

Czym charakteryzuje się nasz zespół Klivatec w województwie lubelskim?

Charakteryzujemy się wysoką jakością, profesjonalizmem i uczciwą wyceną. Nie znajdą Państwo u nas ukrytych kosztów. Zadowolenie naszych klientów w Siedlcach jest dla nas priorytetem, dlatego postaramy się dobrać idealną, dostosowaną do Państwa ofertę. Montujemy pompy ciepła na atrakcyjnych warunkach, do każdego zlecenia podchodząc indywidualnie. Decydując się na nasze usługi, otrzymasz profesjonalne doradztwo i montaż pompy ciepła, abyś mógł cieszyć się idealną temperaturą w domu przez wiele lat.

Spersonalizowana oferta dla Ciebie

Możemy pochwalić się certyfikowanym zespołem specjalistów, którzy podzielą się swoją wiedzą i pomogą Państwu w kwestiach związanych z posiadaniem pompy ciepła w województwie lubelskim. Zapewniamy gwarancję zadowolenia, gdyż stale się rozwijamy i uczestniczymy w szkoleniach. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w Polsce, a na rynku międzynarodowym, dlatego można nam zaufać i skorzystać z naszych usług

Czekamy na Twój telefon

Pompy ciepła województwo lubelskie

Skontaktuj się z nami, aby przeprowadzić Cię przez cały proces wyboru, instalacji lub konserwacji pompy ciepła województwo lubelskie. Zadzwoń do nas, a nasz konsultant umówi się na osobistą konsultację dotyczącą Twojej nieruchomości w województwie lubelskim. Wybierając nasze usługi, uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z systemem pompy ciepła województwo lubelskie.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty