O firmie – jakie usługi wykonujemy

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Klivatec to solidna firma specjalizująca się w sprzedaży profesjonalnych oraz nowoczesnych systemów klimatyzacyjnych, fotowoltaicznych oraz pomp ciepła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku międzynarodowym, dlatego nasze usługi są w pełni kompleksowe oraz skuteczne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta oraz pełną pomoc w wyborze odpowiedniego urządzenia. Doświadczony personel sprosta nawet najbardziej wymagającym klientom. Stale się rozwijamy oraz wzbogacamy naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu możemy świadczyć najwyższej jakości usługi dostosowane do Państwa budżetu. Dzięki tej ciekawości poznawania coraz to nowszych systemów klimatyzacyjnych możemy zapewnić gwarancję zadowolenia.

Spis treści:

Usługi firmy Klivatec – indywidualne podejście

Klimatyzacja już dawno przestała być luksusem, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres usług, które mogą być zastosowane zarówno w prywatnych mieszkaniach jak i powierzchniach biurowych. To, co nas wyróżnia to nie tylko najwyższa jakość usług, ale również krótki czas montażu, sprawdzone rozwiązania oraz indywidualne i kompleksowe podejście do klienta. Prośby oraz problemy klienta są dla nas najważniejsze, dlatego każdy z Państwa zostanie przez nas otoczony specjalną opieką. 

Mamy szeroką ofertę, która zawiera bogaty asortyment systemów znanych na całym świecie. Nasze technologie są ekologiczne oraz energooszczędne, a także posiadają wszelkie niezbędne wymagane atesty higieniczne oraz certyfikaty w tym aprobaty techniczne krajowe i zagraniczne. Współpracujemy między innymi z producentami takimi jak: Bosch, Daikin, Fuji Electric, Fujitsu, Panasonic, Samsung, Galmet czy LG. 

Dbamy o satysfakcję naszych klientów oraz zapewniamy pełne doradztwo

Od samego początku zapewniamy doradztwo w planowaniu oraz wyborze projektu. W pełni rozumiemy potrzeby klienta, dlatego dostosujemy budżet do Państwa możliwości. Dzięki temu od samego początku wiedzą Państwo jaki jest koszt instalacji klimatyzacji w domu czy biurze, koszt pompy ciepła do domu oraz montażu systemu fotowoltaiki. 

Co znajduje się w naszej ofercie?

Proponujemy dostawę oraz profesjonalny montaż klimatyzacji i pomp ciepła, a także pełny instruktaż obsługi naszego wyposażenia. Zależy nam na Państwa zadowoleniu od pierwszego kontaktu aż do przekazania zainstalowanego systemu. Nawet po okresie gwarancji, jesteśmy do Państwa dyspozycji, by odpowiedzieć na wszelkie pytania. 

Dzięki naszej ofercie zadbają Państwo nie tylko o komfort oraz zdrowie, ale również o środowisko, gdyż nasze systemy są w pełni ekologiczne. To rozwiązania, które są także ekonomiczne, gdyż zapewniają ogromne oszczędności. Nasza praca ma sens, tylko wtedy, gdy klient jest w pełni zadowolony, dlatego to Państwa potrzeby stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Pracujemy na wysokiej jakości produktach oraz zaawansowanych technologiach. 

Jak wygląda montaż klimatyzacji w firmie Klivatec?

Aby nasza klimatyzacja działała w pełni wydajnie oraz energooszczędnie, musi zostać zainstalowana prawidłowo. Specjalistyczna firma wie jak zamontować system, by działał długie lata. Ponadto posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawniania, dzięki czemu praca z czynnikiem chłodniczym jest w pełni bezpieczna. Nie zalecamy wykonywania instalacji klimatyzacji na własną rękę, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji oraz mniejszą wydajnością systemu. 

Nasze usługi obejmują:

UsługaOpis
Wskazówki techniczneUdzielanie porad technicznych dotyczących użytkowania klimatyzacji
Wiercenie rdzenioweWykonanie otworów w ścianach lub sufitach do montażu jednostek wewnętrznych
Instalacja jednostek wewnętrznychMontaż oraz instalacja jednostek wewnętrznych w systemie klimatyzacji
Poprowadzenie rury czynnika chłodniczegoPołączenie jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej rurą czynnika chłodniczego
Montaż jednostki zewnętrznej na elewacji budynkuZamontowanie jednostki zewnętrznej w taki sposób, aby zachować wszelkie procedury oraz nie uszkodzić elewacji
Połączenie urządzeńPołączenie ze sobą jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
Przeprowadzenie próby szczelnościTestowanie oraz sprawdzanie szczelności instalacji
Uzupełnienie czynnika chłodniczegoW razie konieczności ponowne napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodniczym
Uruchomienie systemuPrzetestowanie działania systemu
Instrukcja dotycząca użytkowania urządzeniaUzyskanie pełnej instrukcji dotyczącej działania klimatyzacji

 

Montaż klimatyzacji, to nie tylko odpowiednie narzędzie, ale również wymagana wiedza oraz doświadczenie. Nasi technicy posiadają liczne certyfikaty zezwalające na odpowiednie rozmieszczenie urządzeń w Twoim domu. Montaż klimatyzacji zaczyna się od dokładnego zaplanowania rozmieszczenia urządzeń. 

Specjaliści firmy klimatyzacyjnej dokonają dokładnych pomiarów, aby wyznaczyć najlepsze miejsce na montaż jednostki zewnętrznej i wewnętrznej, uwzględniając takie czynniki jak odległość, kąt nachylenia czy rodzaj ściany. Kolejnym etapem jest wiercenie otworów w ścianach lub sufitach, które umożliwią montaż jednostki wewnętrznej. Istotna jest nawet taka kwestia jak droga ją musi pokonać czynnik chłodniczy – dla wydajnej pracy powinna być jak najkrótsza. 

Kiedy już wszystkie elementy są na swoim miejscu, przeprowadzamy próbę szczelności, aby upewnić się, że cały system działa prawidłowo i bez wycieków. Odpowiednia firma sprawi, że nasz system będzie działał bez zarzutu przez długie lata.

Więcej o montażu systemu klimatyzacji pisaliśmy tutaj

Instalowanie-Agregatu-Na-Ścianie

Serwis klimatyzacji 

Oferujemy profesjonalny serwis klimatyzacji, który obejmuje szereg usług. Uruchomienie klimatyzacji, to nie tylko naciśnięcie odpowiedniego guzika – cały proces jest dużo bardziej skomplikowany. Zadanie te powinno zostać powierzone profesjonalistom, którzy mając odpowiednie certyfikaty wykonają próbę szczelności oraz napełnią system czynnikiem chłodniczym. 

Regularna konserwacja jest z kolei kluczem do przedłużenia żywotności naszej klimatyzacji. Nie tylko sprawia, że system działa prawidłowo, ale i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia i atmosfery. Wyciek czynnika chłodniczego to ogromne zagrożenie dla nas i naszej planety. 

Podczas serwisu klimatyzacji wykonywane są:

 • test funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymiana płynu chłodniczego,
 • wymiana filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcja systemu. 

Jakie urządzenia znajdą Państwo w naszej ofercie?

Systemy klimatyzacyjne – w naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów, dzięki którym zapewniona zostanie komfortowa temperatura w całym domu. W każdym urządzeniu zamontowane są ekologiczne i wydajne czynniki chłodnicze, dlatego nie musimy się martwić o nasze środowisko. Ponadto urządzenia dobieramy według własnych potrzeb oraz preferencji. 

Pompy ciepła – są to urządzenia grzewcze, nieprzynoszące szkód środowisku – nie generują szkodliwych substancji do otoczenia oraz są bezpieczne dla użytkowników, dlatego są idealnym rozwiązaniem przy budowie lub renowacji domu. Szeroki wybór jednostek zapewnia możliwość dopasowania urządzenia do indywidualnych potrzeb. 

Fotowoltaika – systemy fotowoltaiczne to rozwiązania o najwyższych parametrach technicznych, zapewniające wysoką wydajność oraz energooszczędność. Fotowoltaika to system przetwarzania energii promieniowania słonecznego na energię elektryczną, co pozwala na stworzenie bardzo niskoenergetycznego budynku. 

Panasonic-Aranżacja-wnętrza

Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji

Zadowolony konsument jest naszym priorytetem a zrozumienie potrzeb klienta jest niezwykle istotne, dlatego świadczymy usługi doradztwa oraz planowania. Stale podnosimy nasze kwalifikacje i dbamy o to, by nasza oferta była jak najbogatsza. Jeśli szukają Państwo klimatyzacji, pompy ciepła, bądź systemu fotowoltaiki do swojego domu, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług poprzez formularz kontaktowy, kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem drogą e-mail lub telefonicznie. Proponujemy skorzystanie z bezpłatnych konsultacji z naszymi profesjonalnymi doradcami ds. klimatyzacji. Na stronie Internetowej Klivatec.pl znajdą Państwo szeroki wybór klimatyzacji, z którymi można zapoznać się poprzez nasze katalogi. 

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty