Profesjonalny serwis klimatyzacji województwo lubuskie
dla osób indywidualnych i firm

Lubuskie usługi klimatyzacyjne dostosowane do Twoich potrzeb. Wybierz firmę Klivatec oferującą pomoc oraz doradztwo klimatyzacja województwo lubuskie. Gwarantujemy najlepszy serwis klimatyzacji województwo lubuskie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. W Klivatec znajdziesz nie tylko profesjonalne usługi planowania, ale także instalację, uruchomienie, niezbędną konserwację i ewentualnie naprawę sprzętu. W województwie lubuskim nasz oddział specjalizuje się głównie w montażu systemów typu split i multisplit. Korzystając z naszych usług, otrzymasz rzetelną wycenę, błyskawiczny czas reakcji, prawidłowo zainstalowany system oraz regularny serwis klimatyzacji województwo lubuskie

Kolonia

Zaplanuj z nami
swój system klimatyzacji

Bardzo ważnym pierwszym krokiem przy podejmowaniu decyzji o zakupie klimatyzatora jest wybór idealnego systemu dla Twojej nieruchomości. System musi być kompatybilny, aby dopasować się do danego pomieszczenia i jak najefektywniej wykonywać swoją pracę. 

Tak więc na etapie planowania ważne jest, aby jasno określić:

 • Wielkość pomieszczenia 
 • Oświetlenie i inne źródła ciepła
 • System zacienienia 
 • Geograficzną orientację pomieszczenia 
 • Średnią liczbę osób w nieruchomości  
 • Izolację 

W Klivatec w województwie lubuskim zaplanujesz instalację klimatyzacji już dziś.  Skorzystaj z naszego Internetowego planera, który po ustaleniu Twoich potrzeb wybierze dla Ciebie idealną ofertę. Montujemy markowe systemy klimatyzacji w biurach, szkołach, szpitalach, galeriach handlowych, domach jednorodzinnych i mieszkaniach. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Klimatyzatory typu split i multisplit – sprawdzą się w większości pomieszczeń w lubuskim

Klimatyzacja województwo lubuskie

Klimatyzacja województwo lubuskie typu split sprawdzi się, gdy potrzebujesz klimatyzacji tylko do jednego pomieszczenia w domu lub w innym budynku.

Z drugiej strony klimatyzacja województwo lubuskie typu multisplit sprawdzi się dobrze do chłodzenia wielu pomieszczeń jednocześnie, dzięki możliwości podłączenia do sześciu jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej. Ta opcja będzie idealna, jeśli nie wykluczasz możliwości rozbudowy i rozszerzenia systemu klimatyzacji na inne pomieszczenia lokalu w przyszłości.

 

Nasz serwis w województwie lubuskim zajmie się profesjonalnym montażem Twojego systemu klimatyzacji

Serwis klimatyzacji województwo lubuskie

Ważne jest, aby montaż i instalację systemu klimatyzacji wykonał certyfikowany i doświadczony serwis klimatyzacji województwo lubuskie. Niezbędne są profesjonalne narzędzia oraz wiedza i umiejętności, gdyż montaż wiąże się ze zmianami konstrukcyjnymi elewacji. Nasi inżynierowie serwisowi rozmieszczą jednostki wewnętrzne w pomieszczeniu tak, aby przewody czynnika chłodniczego były, jak najkrótsze. Ponadto nasz serwis klimatyzacji województwo lubuskie zapewni, że wszystkie połączenia są szczelne, aby czynnik chłodniczy nie wyciekł. 

klima

Uruchomienie systemu klimatyzacji 

Nasza firma Klivatec może nie tylko zająć się montażem systemu klimatyzacji, ale również jego uruchomieniem na terenie całego województwa lubuskiego. Kluczem do działania systemu jest najpierw przeprowadzenie testów urządzenia i prób szczelności. Usługa uruchomienia obejmuje również uzupełnienie czynnika chłodniczego do układu klimatyzacji. Po profesjonalnym uruchomieniu nasi technicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią, jak korzystać z urządzenia w codziennym życiu domowym. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie lubuskim!

klimaanlagen

Podsumowanie naszych usług w województwie lubuskim

Wybierając Klivatec, przejdziesz przez proces profesjonalnego doboru, montażu, instalacji i konserwacji Twojego klimatyzatora. 

 

Możesz liczyć na: 

 •  Szczegółowe doradztwo 
 •  Profesjonalne podłączenie systemów klimatyzacji 
 •  Atrakcyjne i rozsądne ceny 
 •  Zapewnienie efektywności urządzeń energooszczędnych 

Nasza firma jest niezależna od producentów. Dlatego planując Twój system, pomożemy Ci wybrać klimatyzator, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. 

klimaanlagen

Dlaczego regularna konserwacja jest tak ważna?

Klimatyzator i jego wydajność chłodnicza muszą być odpowiednie dla konkretnego obszaru, który ma być chłodzony. Podczas serwisowania nasi instalatorzy wymienią lub wyczyszczą filtry, w razie potrzeby dodadzą czynnik chłodniczy i upewnią się, że wszystkie połączenia i rury są prawidłowe i szczelne. Wszystko to jest niezbędne, aby klimatyzator działał sprawnie i bezawaryjnie przez wiele lat. Nasi technicy serwisowi zrobią wszystko, aby Twój klimatyzator działał z maksymalną wydajnością i wydajnością energetyczną. 

 

Szczegółowe usługi, które wykonamy w zakresie konserwacji: 

 •  Test funkcji
 •  Test szczelności 
 •  Wymiana płynu chłodzącego 
 •  Wymiana filtra 
 •  Czyszczenie i dezynfekcja systemu 
 •  Uruchomienie klimatyzatora Klivatec na terenie województwa lubuskiego
rysunek klima

Błędy i usterki?

Jeśli masz problem z systemem klimatyzacji, możesz w każdej chwili skontaktować się z nami. Pamiętaj, że prawidłowe użytkowanie i regularna konserwacja zminimalizują ryzyko awarii. Dlatego tak ważne jest dbanie o klimatyzatory, aby działały długo i wydajnie. 

Szybko i sprawnie naprawimy Twój klimatyzator! 

Klimatyzacja województwo lubuskie

Nowoczesna klimatyzacja województwo lubuskie rzadko ulega awarii i na dłuższą metę działa bardzo wydajnie i ekonomicznie. Zwłaszcza jeśli jest regularnie serwisowana i napełniana czynnikiem chłodniczym w układzie. Wszystko to minimalizuje pojawianie się defektów. Jeśli jednak zauważysz, że Twoja klimatyzacja województwo lubuskie gorzej chłodzi, lub ma widoczne usterki lub problemy, skontaktuj się z nami. Nasz serwis klimatyzacji województwo lubuskie z przyjemnością pomoże w przypadku problemów z Twoją jednostką. Wyróżniamy się szybką reakcją i czasem realizacji. 

Co zyskujesz, wybierając Klivatec w województwie lubuskim? 

 • Szczegółowe konsultacje z wyprzedzeniem 
 • Kompleksowe podłączenie systemu przez specjalistów 
 • Wydajną pracę klimatyzatora i oszczędzanie energii elektrycznej 
 • Korzyści wykraczające poza koszty 
 • Działamy niezależnie od producentów
 • Zadowolenie klienta jest naszym absolutnym priorytetem 

Ile wyniesie montaż i użytkowanie klimatyzacji na terenie województwa lubuskiego?

Ponieważ planowanie i montaż systemu klimatyzacji muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do indywidualnych warunków, na tym etapie nie jesteśmy w stanie zaoferować stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o spersonalizowaną ofertę. 

Ostateczna cena zależy od wielu czynników, przede wszystkim od rodzaju zainstalowanego klimatyzatora, ilości pomieszczeń oraz powierzchni do chłodzenia. Cena 1 kWh to około 0,69 zł, a klimatyzator o mocy chłodniczej 5 kW zużywa około 1,25 energii elektrycznej. Koszt eksploatacji klimatyzatora w mieszkaniu o powierzchni 50 m2-70 m2 powinien wynosić średnio 77-110 zł miesięcznie. 

 

Czekamy na Twoją wiadomość!

Serwis klimatyzacji województwo lubuskie

Nasz serwis klimatyzacji województwo lubuskie z przyjemnością pomoże w doborze idealnej jednostki klimatyzacyjnej, montażu oraz późniejszej konserwacji i serwisie. Posiadamy wykwalifikowany zespół skoncentrowany na naszych klientach, aby wybrać możliwie najlepsze spersonalizowane oferty, odpowiedzieć na pytania i wątpliwości oraz zagwarantować profesjonalny serwis klimatyzacji województwo lubuskie Twojego urządzenia. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie lubuskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty