Serwis klimatyzacji Żary
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Żary? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu, jego eksploatacji oraz zapewnimy profesjonalny serwis klimatyzacji Żary.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Żary

Zastanawiasz się nad instalacją klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy klimatyzacyjnej w Żarach? Klivatec to właściwy partner. Wybierz serwis klimatyzacji Żary i zadbaj o przyjemną temperaturę w Twojej firmie lub mieszkaniu. Oferujemy pełen zakres usług – od planowania aż po instalację i konserwację oraz regularny serwis klimatyzacji Żary. Już dziś zadzwoń do nas, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI ŻARY
Nasze usługi w skrócie

Jeśli szukasz specjalistycznej firmy do montażu klimatyzacji w Żarach, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasi monterzy oferują profesjonalny serwis klimatyzacji Żary i towarzyszą każdemu aż do momentu uruchomienia klimatyzacji. Jesteśmy do Twojej dyspozycji nawet po zakończeniu okresu gwarancji, nawet w razie największych usterek 

Profesjonalne planowanie klimatyzacji w Żarach

Fachowe zaplanowanie Twojego systemu klimatyzacji to pierwszy krok do cieszenia się z przyjemnej temperatury w Twoim domu. Technologia musi być dobrana do wymiarów pomieszczenia jakie chcesz schłodzić. Musimy pamiętać, że nie każdy system klimatyzacji w Żarach zapewni pożądaną wydajność danego pomieszczenia. 

Podczas planowania klimatyzacji w Żarach musimy wziąć pod uwagę:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzacji, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu.

Nasza firma zapewnia bezpłatną usługą planowania systemu klimatyzacji w Żarach. Już dziś skorzystaj z darmowego planera klimatyzacji Klivatec lub wypełnij formularz kontaktowy. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Żarach
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Żary

Środowisko i ekologia to aspekty, które na szczęście stają się coraz ważniejsze dla Państwa, dlatego stworzono różnego typu systemy dotujące klimatyzację. Nasi specjaliści ds. klimatyzacji w Żarach chętnie pomogą Ci w dowiedzeniu się jakie dofinansowanie dotyczy Ciebie i pomogą w jego uzyskaniu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie zakładania systemu klimatyzacji, dlatego nie tylko odpowiadamy na ważne pytania, ale i pomagamy wypełnić niezbędne wnioski. 

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Żary w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Żary – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

 

Montaż klimatyzacji w Żarach

Zatrudnienie specjalistycznej firmy do instalacji systemu klimatyzacji to konieczność, jeśli chcemy, by nasze urządzenie działało wydajnie i energooszczędnie. Nie polecamy montować klimatyzacji samodzielnie, gdyż może się to skończyć utratą gwarancji oraz skrócić okres żywotności naszego urządzenia i stanie się ono pożeraczem energii.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji to nie tylko specjalne narzędzia, ale także ogromna wiedza specjalistyczna, która pozwala na pracę z czynnikiem chłodniczym. Technicy firmy Klivatec posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu możesz mieć pewność, że Twoje urządzenie zostanie zamontowane prawidłowo. 

klima

Dlaczego musimy obliczyć obciążenie chłodnicze?

Wydajność chłodnicza musi zostać dostosowana do wielkości pomieszczenia jakie chcemy schłodzić. Nasz system musi być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, tak by wytworzyć w nim pożądaną temperaturę. W tym celu niezbędna jest fachowa wiedza specjalistów, którzy wiedzą jak rozmieścić cały system. Droga pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną powinna być jak najkrótsza, gdyż tylko wtedy czynnik chłodniczy działa najbardziej wydajnie. Ponadto profesjonalni technicy upewniają się czy wszystkie rury są rozmieszczone prawidłowo i czy nie ma żadnych przecieków. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Żar!

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji

Serwis klimatyzacji Żary

Nabijanie klimatyzacji w Żarach powinno odbywać się raz do roku w związku z tym, że korzystając z urządzenia czynnik chłodniczy się zużywa. Nabijanie klimatyzacji przez serwis klimatyzacji Żary trwa od 30 do 60 minut. Najlepiej jest nabijać klimatyzację na wiosnę, przed nadchodzącą falą upałów. Jeśli w naszym urządzeniu będzie zbyt mało czynnika chłodniczego, to sprężarka nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia. W związku z tym klimatyzator nie będzie w stanie obniżyć temperatury szybko i skutecznie. 

Wykonując serwis klimatyzacji Żary oferujemy kompleksową obsługę w zakresie instalacji. Nasi technicy specjalizują się w profesjonalnym montażu klimatyzacji w Żarach, tak by działał jak najwydajniej. 

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji w Żarach i pierwsze uruchomienie klimatyzacji

Uruchomienie systemu klimatyzacji to nie tylko naciśnięcie jednego guzika, by działał on prawidłowo. Tę czynność też powinniśmy powierzyć specjalistom, którzy przeprowadzą test szczelności oraz próbę ciśnieniową, by sprawdzić szczelność urządzenia. Wilgoć oraz powietrze zostaną wypompowane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej i dopiero wtedy zostanie wprowadzony po raz pierwszy czynnik chłodniczy. Szczególnie klimatyzatory typu split powinny być instalowane i uruchamiane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie certyfikaty. 

Nie możemy zapomnieć o regularnej konserwacji. Tylko jeśli dokonujemy serwisowania co rok lub dwa lata (w zależności od intensywności użytkowania), możemy mieć pewność, że nasze urządzenie będzie działać długie lata. Koszty konserwacji nie są wysokie i amortyzują się, gdyż zmniejszają ilość poboru prądu. 

Podczas konserwacji wykonywane są:

 • test funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymiana płynu chłodniczego 
 • wymiana filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcja systemu.
rysunek klima

Usterki i błędy?

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii, szczególnie jeśli klimatyzator został zainstalowany przez profesjonalną firmę klimatyzacji w Żarach. Gdyby jednak do niej doszło, to nasz zespół ds. klimatyzacji w Żarach szybko i sprawnie rozwiąże Twój problem.

Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług klimatyzacji w Żarach

Klimatyzacja Żary

Klimatyzacja Żary – instalujemy systemy klimatyzacji renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, placówkach oświatowych, centrach handlowych, hotelach, biurach i wielu innych. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Żary i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty