Serwis klimatyzacji Świebodzin
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Szukasz specjalistycznej firmy, która pomoże Ci zamontować Twój system klimatyzacji? Klivatec - klimatyzacja Świebodzin to najlepszy wybór. Jesteśmy profesjonalną firmą, która kompleksowo zadba nie tylko o montaż oraz serwis klimatyzacji Świebodzin, ale również udzieli wszelkich niezbędnych informacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Świebodzin

Chcesz cieszyć się chłodnym powietrzem w letnie, upalne dni? Szukasz specjalistycznej firmy w Świebodzinie? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Oferujemy wszystkie usługi do zamontowania klimatyzacji w jednym miejscu. Klimatyzacja Świebodzin to nasza specjalność, zajmujemy się branżą klimatyzacyjną od wielu lat, dlatego cechuje nas doświadczenie, wiedza oraz liczne certyfikaty, które nadal zdobywamy. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Świebodzin i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Kolonia

Kompleksowa usługa systemu klimatyzacji w Świebodzinie

Serwis klimatyzacji Świebodzin

Nowoczesny klimatyzator poprawia komfort życia za pomocą jednego przycisku. Dzięki niemu możemy regulować temperaturę o każdej porze roku. Zapewnia nam chłodne powietrze w gorące dni oraz ciepłe wczesną jesienią oraz późną wiosną, gdy centralne ogrzewanie jeszcze lub już nie działa. Takim system możemy jednak cieszyć się tylko wtedy, gdy klimatyzator jest właściwie dobrany i zamontowany, a ponadto regularnie konserwowany przez certyfikowany serwis klimatyzacji Świebodzin. Właśnie w takich usługach się specjalizujemy, dlatego oferujemy najlepsze rozwiązania dla naszych klientów prywatnych i biznesowych w Świebodzinie. Serwis klimatyzacji Świebodzin jest do Twojej dyspozycji!

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec dla serwisu klimatyzacji w Świebodzinie?

Nasi specjaliści w branży klimatyzacyjnej w Świebodzinie mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Stale się rozwijamy oraz dbamy o to, by nasz serwis był niezależny od producentów. Serwisujemy oraz instalujemy klimatyzatory w Świebodzinie, między innymi takich firm jak: LG, Samsung, Daikin, Fujitsu i wiele innych. 

Z nami nie musisz się o nic martwić, gwarantujemy pełne doradztwo. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami za pomocą formularza kontaktowego, dzwoniąc na nasz numer telefonu lub umówisz się z naszym konsultantem za pomocą planera klimatyzacji

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Świebodzinie
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Świebodzin

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Świebodzin w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Świebodzin – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Świebodzinie

Dlaczego właściwie warto zatrudnić specjalistyczną firmę do instalacji systemu klimatyzacji?

W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że klimatyzator nie będzie działał w ogóle lub nie będzie działał wydajnie, nie będzie zapewniał pożądanej wydajności chłodzenia lub nagle stanie się pożeraczem energii elektrycznej.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Dlaczego tak ważny jest profesjonalizm?

Jeśli myślisz o klimatyzatorze typu split musisz pamiętać, że montaż wymaga zmiany konstrukcji, gdyż jednostka zewnętrzna musi zostać zamontowana na fasadzie. 

Należy przy tym zwrócić uwagę na:

 • ustawienie jednostki zewnętrznej, 
 • długość przewodów czynnika chłodniczego – im krótsza odległość, tym większa wydajność chłodnicza
 • rozmieszczenie jednostek wewnętrznych, 
 • profesjonalne zlecenie zadań.

Wszystkie zadania powinny być wykonywane przez profesjonalistów i certyfikowaną firmę, która od lat zajmuje się instalacją klimatyzacji. Odradzamy montaż klimatyzacji samemu, gdyż może się to równać z utratą gwarancji. Nawet drobne błędy mogą prowadzić do poważnych usterek i skrócić żywotność urządzenia. System będzie działał o wiele skuteczniej, gdy zostanie profesjonalnie zainstalowany przez firmę klimatyzacyjną w Świebodzinie.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Świebodzina!

klima

Jaką klimatyzację wybrać?

Rynek klimatyzacji stale się powiększa, dlatego nic dziwnego, że nie wiemy na jakie urządzenie się zdecydować. Nasi konsultanci dostosowują wybór urządzenia do indywidualnych potrzeb klienta. Pracujemy jedynie z urządzeniami renomowanych producentów, którzy stale pracują nad rozwojem technologii. Do najnowocześniejszych systemów należą klimatyzacja split i multisplit w Świebodzinie.

Klimatyzacja Świebodzin – system split 

Ten system jest odpowiedni, gdy zależy nam na schłodzeniu jedynie jednego pomieszczenia. Składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej. Są one idealnym rozwiązaniem, jeśli mamy pewność, że nasze wymagania związane z chłodzeniem nie będą z czasem rosły. System ten często wykorzystywany jest do chłodzenia pomieszczeń IT, gdzie elektronika generuje duże ilości ciepła. Nie ma jednak przeszkód, by taki system zainstalować w prywatnym mieszkaniu. Czynnikiem chłodniczym w tym przypadku jest R410A lub R407C. 

Klimatyzacja Świebodzin – system multisplit 

Ten system składa się z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć aż 6 jednostek wewnętrznych. Dzięki temu możemy klimatyzować kilka pomieszczeń w budynku za pomocą jednego urządzenia. Cały system można elastycznie rozbudowywać według własnych potrzeb, dlatego początkowo możemy zdecydować się jedynie na chłodzenie dwóch pomieszczeń. 

klimaanlagen

Uruchomienie klimatyzacji w Świebodzinie

Wbrew pozorom nie wystarczy wciśnięcie magicznego guzika, by uruchomić cały system. W tym przypadku również potrzebna jest specjalistyczna firma klimatyzacyjna w Świebodzinie. Aby system działał bezproblemowo i abyśmy mogli cieszyć się chłodnym powietrzem przez wiele lat musimy zaufać fachowcom, którzy nie tylko sprawdzą szczelność oraz przewody, ale i napełnią cały układ płynem chłodniczym. 

Nasze usługi w zakresie uruchamiania klimatyzacji:

 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • przygotowanie protokołu, 
 • profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Świebodzinie
 • testy, 
 • przekazanie instrukcji dotyczącej funkcji, 
 • montaż wsporników podłogowych lub ściennych.
klimaanlagen

Serwis klimatyzacji w Świebodzinie

Jeśli chcesz cieszyć się swoim system klimatyzacji przez długi czas musisz poddawać go regularnej konserwacji. Nawet w przypadku prywatnego użytkowania systemu należy go serwisować co rok lub dwa lata w zależności od intensywności korzystania. 

W czasie serwisu klimatyzacji:

 • sprawdzamy wszystkie przewody i połączenia oraz szczelność układu, 
 • nabijamy klimatyzację czynnikiem chłodniczym, aby wydajność urządzenia nie spadła,
 • wymieniamy i czyścimy filtry.

Koszt serwisu nie jest wysoki i zwraca się w czasie eksploatacji, dzięki oszczędności energii oraz dłuższemu użytkowaniu klimatyzatora. 

rysunek klima

Serwis klimatyzacji Świebodzin

Serwis klimatyzacji Świebodzin to gwarancja niezawodności, wysokiej jakości usług oraz profesjonalnego i szybkiego wsparcia. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego serwisu klimatyzacji, który pomoże Ci utrzymać swój system w doskonałym stanie, skontaktuj się z nami. Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Świebodzin odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. 

Już dziś umów się na konsultacje z naszymi specjalistami

Montujemy urządzenia klimatyzacyjne w prywatnych domach, biurach, placówkach opiekuńczych i oświatowych, serwerowniach i wielu innych miejscach. Umów się na darmowe konsultacje poprzez formularz kontaktowy, korzystając z naszego planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer. 

 

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty