Profesjonalna instalacji i serwis klimatyzacji w województwie dolnośląskim
dla klientów prywatnych i komercyjnych

Serwis klimatyzacji w województwie dolnośląskim według Twoich potrzeb

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. W Klivatec znajdziesz nie tylko profesjonalne usługi planowania, ale także instalację, uruchomienie, niezbędną konserwację i wszelkiego rodzaju naprawy urządzeń. Na Dolnym Śląsku nasz oddział specjalizuje się głównie w montażu systemów split i multisplit. Korzystając z naszych usług, otrzymasz rzetelną wycenę, błyskawiczny czas odpowiedzi oraz prawidłowo przeprowadzoną instalację systemu. 

Kolonia

Zaplanuj z nami
swój system klimatyzacji

Pierwszym bardzo ważnym krokiem, gdy już postanowisz zaopatrzyć się w klimatyzator, jest dobranie idealnego systemu do Twojej nieruchomości. Powinien on być tak zgodny, aby pasował do danego pokoju i jego praca była jak najbardziej wydajna. 

Dlatego przy etapie planowanie ważne jest, aby określić:

 •  Wymiary pokoju 
 •  Oświetlenie i inne źródła ciepła 
 •  Systemy zaciemniania 
 •  Orientację geograficzną pomieszczenia 
 •  Średnią liczba osób w pokoju 
 •  Izolację 

 

W Klivatec w województwie dolnośląskim bezpłatnie zaplanujesz swój system klimatyzacji już dzisiaj. Skorzystaj z naszego Internetowego planera, który po sprecyzowaniu potrzeb wybierze dla Ciebie idealną ofertę. Systemy klimatyzacyjne renomowanych marek montujemy w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i mieszkaniach. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Klimatyzatory typu split i multisplit – sprawdzą się w większości pomieszczeń na terenie województwa dolnośląskiego

Klimatyzator typu split będzie odpowiedni, jeśli potrzebujesz klimatyzować tylko jeden pokój w domu lub innym budynku.

Natomiast multisplit sprawdzi się w celu chłodzenia kilku pomieszczeń naraz, dzięki możliwości podpięcia do jednej jednostki zewnętrznej nawet sześciu wewnętrznych. Ta opcja będzie idealna, jeśli nie wykluczasz w przyszłości poszerzenia i rozbudowy systemu klimatyzacji na kolejne pokoje w lokalu. 

Nasz serwis na terenie województwa dolnośląskiego zajmie się profesjonalnym montażem Twojego systemu klimatyzacji

Ważne jest, aby montaż i instalację powierzyć jedynie certyfikowanej i doświadczonej firmie. Niezbędne są profesjonalne narzędzia oraz wiedza i umiejętności, ponieważ montaż wiąże się ze zmianą struktury elewacji. Nasi technicy serwisowi instalują jednostki wewnętrzne w pomieszczeniu i dbają o to, aby przewody chłodnicze były jak najkrótsze. Upewniają się również, że wszystkie połączenia są szczelne, aby czynnik chłodniczy nie wyciekł. 

klima

Uruchomienie klimatyzatora 

Nasza firma Klivatec może podjąć się nie tylko montażu klimatyzatora, ale również jego eksploatacji na terenie całego województwa dolnośląskiego. Kluczem do działania systemu jest wczesne testowanie i raportowanie wycieków. Usługa uruchomienia obejmuje również napełnienie klimatyzatora czynnikiem chłodniczym. Po profesjonalnej instalacji nasi technicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią, jak na co dzień korzystać z urządzenia w domu. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie dolnośląskim!

klimaanlagen

Nasze usługi w województwie dolnośląskim w skrócie

Wybierając Klivatec, zostaniesz profesjonalnie poprowadzony przez cały proces doboru, instalacji, instalacji i konserwacji klimatyzatorów. 

 

 Co otrzymasz? 

 •  Szczegółowe porady 
 •  Profesjonalne podłączenie klimatyzatora 
 •  Atrakcyjną i uczciwą cenę 
 •  Zapewnienie sprawności urządzenia energooszczędnego 

Nasza firma jest niezależna od producentów. Dlatego pomożemy Ci zaprojektować i wybrać system, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom. 

klimaanlagen

Dlaczego regularna konserwacja jest tak ważna?

Klimatyzator i jego wydajność chłodzenia powinny być odpowiednie dla chłodzonego pomieszczenia. Podczas konserwacji nasi instalatorzy wymieniają lub czyszczą filtry, w razie potrzeby dodają czynnik chłodniczy i upewniają się, że wszystkie połączenia i rury są szczelne. Wszystko to jest niezbędne, aby klimatyzator działał efektywnie i bezawaryjnie przez wiele lat. Nasi technicy serwisowi zrobią wszystko, co w ich mocy, aby Twój klimatyzator działał z maksymalną wydajnością i oszczędnością. 

 

Szczegółowe usługi, które przeprowadzimy w ramach konserwacji: 

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Wymiana filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
 • Uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego przez Klivatec na Dolnym Śląsku  
rysunek klima

Awarie i usterki?

W razie jakichkolwiek problemów z Twoim systemem klimatyzacji możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Należy pamiętać, że prawidłowe użytkowanie i regularna konserwacja zmniejszą ryzyko awarii. Dlatego bardzo ważne jest dbanie o klimatyzatory, aby działały wydajnie przez długi czas. 

Szybko i jakościowo naprawimy Twój klimatyzator! 

Nowoczesne klimatyzatory naprawdę rzadko się psują i pracują bardzo wydajnie i ekonomicznie przez długi czas. Zwłaszcza jeśli są regularnie serwisowane wraz z napełnianiem czynnika chłodniczego w systemie. Wszystko to ogranicza występowanie błędów. Jeśli jednak stwierdzisz, że Twój klimatyzator nie chłodzi zbyt dobrze, lub widoczne są usterki lub awarie, skontaktuj się z nami. Nasz serwis klimatyzacji z przyjemnością pomoże Ci rozwiązać problem z Twoją jednostką. Charakteryzuje nas szybki czas reakcji i realizacji. 

Co zyskujesz, wybierając Klivatec w województwie dolnośląskim? 

 • Szczegółową poradę z wyprzedzeniem 
 • Kompleksowe podłączenie systemu przez specjalistów 
 • Wydajną pracę klimatyzatora i oszczędzanie energii elektrycznej 
 • Korzyści, które przewyższają koszty 
 • Działamy niezależnie od producentów 
 • Zadowolenie klienta jest naszym największym priorytetem 

Ile wyniesie montaż i używanie urządzenia klimatyzacyjnego w województwie dolnośląskim?

Ponieważ planowanie i montaż klimatyzatorów zawsze muszą być indywidualnie dostosowane do lokalnych warunków, nie możemy obecnie podać stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną wycenę. 

Ostateczna cena zależy od wielu czynników, przede wszystkim od tego, w jaki sposób klimatyzator jest zainstalowany, w ilu pomieszczeniach i jaki obszar ma być chłodzony. Cena 1 kWh to około 0,69 zł, a klimatyzator o mocy chłodniczej 5 kW zużywa około 1,25 energii elektrycznej. Koszt użytkowania klimatyzatora w mieszkaniu od 50 do 70 m2 powinien wynosić średnio 77 do 110 zł miesięcznie. 

Czekamy na Twoją wiadomość!

Nasz serwis klimatyzacji w województwie dolnośląskim chętnie pomoże w doborze idealnego klimatyzatora, jego montażu, a następnie konserwacji i serwisie. Tworzymy wykwalifikowany zespół, który skupia się na naszych klientach, aby wybrać najlepsze indywidualne oferty oraz pomóc w przypadku pytań i wątpliwości. Zadzwoń do nas i umów się na konsultację.

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie dolnośląskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty