Serwis klimatyzacji Wałbrzych
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Wałbrzych, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Wałbrzych jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Wałbrzych

Chcesz zamontować system klimatyzacyjny w swoim domu lub biurze i zastanawiasz się jak tego dokonać? Wybierz usługi firmy Klivatec i ciesz się przyjemną temperaturą o każdej porze roku. Klimatyzacja Wałbrzych gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Wałbrzych i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI WAŁBRZYCH
Systemy klimatyzacji z usługą montażu w Wałbrzychu

Szukasz zintegrowanego rozwiązania do klimatyzacji pomieszczeń? Klivatec to firma klimatyzacyjna, która oferuje kompleksowy serwis klimatyzacji w Wałbrzychu z jednego źródła. Jesteśmy z naszymi klientami od pierwszego kontaktu, poprzez planowanie i wybór odpowiedniego urządzenia aż po montaż oraz konserwację. Zajmujemy się także ewentualnymi usterkami.

Opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Jeśli chcesz poczuć przyjemny chłód w upalne dni lub odrobinę ciepła późną jesienią, to koniecznie musisz poznać naszą ofertę klimatyzacji w Wałbrzychu. Nie każdy klimatyzator jest jednak odpowiedni dla różnych budynków. Nasi eksperci ds. klimatyzacji w Wałbrzychu chętnie doradzą Ci w kwestii wyboru urządzenia, przejdą z Tobą przez etap planowania i odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. 

W planowaniu klimatyzacji w Wałbrzychu ważną rolę odgrywają następujące aspekty:

 • rodzaj budynku mieszkalnego, 
 • liczba pokoi, 
 • cel zastosowania, 
 • całkowita powierzchnia, 
 • typ klimatyzacji, 
 • liczba osób przebywająca w danych pomieszczeniu

W ramach naszych usług klimatyzacyjnych w Wałbrzychu podejmujemy się planowania klimatyzacji nie tylko do prywatnych domów, ale również montujemy systemy klimatyzacyjne w placówkach oświatowych, biurach, gabinetach, placówkach opiekuńczych, hotelach i wielu innych branżach. Chętnie pomożemy Ci w dobrze klimatyzacji do Twoich potrzeb. Już dziś zadzwoń do nas, wypełnij formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji i dowiedz się jakie urządzenie spełni Twoje oczekiwania. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Wałbrzychu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Wałbrzych

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Wałbrzych w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Wałbrzych to nasza specjalność. Wiemy, że każdy system musi zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykonujemy projekt wraz z naszym klientem i towarzyszymy mu na każdym etapie jego realizacji. 

Instalacja i montaż klimatyzatorów w Wałbrzychu

Po podjęciu decyzji o doborze odpowiedniego systemu klimatyzacji musi on zostać zainstalowany. Nie polecamy robić tego na własną rękę. Możemy narazić się nie tylko na utratę gwarancji, ale także skrócić żywotność urządzenia. Jedynie prawidłowo zamontowany klimatyzator przez profesjonalny serwis klimatyzacji Wałbrzych może zapewnić wymaganą wydajność oraz energooszczędność. Instalując klimatyzację samodzielnie możemy nie otrzymać żądanej temperatury, a klimatyzator stanie się pożeraczem energii. 

Firma Klivatec oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Wałbrzychu:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Przy pracy z czynnikiem chłodniczym wymagana jest certyfikowana firma specjalistyczna. Nasi technicy klimatyzacji w Wałbrzychu posiadają niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, dzięki czemu wykonają swoją pracę w niezawodny sposób pozostawiając po sobie porządek. 

Istotne jest także odpowiednie obliczenie obciążenia chłodniczego. To krok, który powinniśmy wykonać przy samym planowaniu klimatyzacji w Wałbrzychu. Ważne jest, aby dostosować wydajność chłodniczą systemu klimatyzacji do wielkości pomieszczenia, które chcemy schłodzić. Wynika to z tego, że nasze urządzenie musi być w stanie wymienić ciepłe powietrze. 

klima

Serwis klimatyzacji Wałbrzych

Uruchomienie oraz nabijanie klimatyzacji w Wałbrzychu

Po instalacji klimatyzacji istotne jest jej uruchomienie. Nie wystarczy jednak wciśnięcie odpowiedniego guzika, by móc cieszyć się przyjemną temperaturą. Cały proces jest nieco bardziej skomplikowany, dlatego polecamy zatrudnić profesjonalny serwis klimatyzacji Wałbrzych, który wykona wszystkie te zadania za nas. Jest to związane z koniecznością przeprowadzenia ważnych testów, by sprawdzić czy nasze urządzenie działa bez zarzutu. Serwis klimatyzacji Wałbrzych na tym etapie uzupełni czynnik chłodniczy, po czym po raz kolejny sprawdzi działanie wszystkich elementów. 

Jak wygląda uruchomienie przez nas klimatyzacji?

 • przeprowadzamy próbę szczelności zgodnie z normami Unii Europejskiej, 
 • przygotowujemy raport, 
 • przekazujemy system do eksploatacji, 
 • sprawdzamy poprawność chłodzenia i ogrzewania, 
 • instruujemy w zakresie funkcji oraz poprawnego działania systemu,
 • montujemy wsporniki podłogowe lub ścienne.  
klima

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Wałbrzycha!

klimaanlagen

Regularna konserwacja klimatyzacji w Wałbrzychu

Konserwacja klimatyzacji jest niemal konieczna, gdyż przedłuża to żywotność urządzenia oraz jest korzystne dla naszego zdrowia. Zalecamy regularną konserwację co rok lub dwa lata, w zależności od ilości czasu korzystania z klimatyzatora. W ramach konserwacji przeprowadzamy próby szczelności, nabijamy klimatyzację, czyścimy różne elementy oraz wymieniamy filtry. Koszty konserwacji się amortyzują, gdyż dzięki niej możemy dłużej cieszyć się naszym urządzeniem. 

Podczas konserwacji wykonujemy:

 • test funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodzącego, 
 • wymianą filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcję systemu. 
klimaanlagen

Dlaczego ważne jest nabijanie klimatyzacji?

Serwis klimatyzacji Wałbrzych

Czynnik chłodniczy, który znajduję się w obiegu w klimatyzatorze cały czas się obraca, jednak mimo to każde urządzenie traci do 10% płynu chłodniczego rocznie. Za mała ilość czynnika chłodniczego doprowadza do spadku wydajności w wyniku czego nasz klimatyzator nie chłodzi tak jak powinien. Ponadto może to skutkować słabym smarowaniem sprężarki, co będzie się wiązało z wysokimi kosztami. Między innymi z tego powodu warto wykonywać regularną konserwację.

Serwis klimatyzacji Wałbrzych, oferowany przez naszych serwisantów z Klivatec, obejmuje profesjonalne napełnianie systemu klimatyzacji, co skutecznie usprawni jego działanie. Nasz serwis klimatyzacji Wałbrzych zadba o odpowiednie i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

 

rysunek klima

Jaki klimatyzator wybrać?

Polecane systemy klimatyzacji Wałbrzych 

 • Klimatyzacja Wałbrzych – system split – składa się z jednej jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej.  Sprawdzi się w przypadku, gdy zależy nam na zmianie temperatury jedynie w jednym pomieszczeniu. 
 • Klimatyzacja Wałbrzych – system multisplit – to nieco bardziej rozbudowany system, gdyż do jednego agregatu możemy podłączyć aż do 6 jednostek wewnętrznych. Zalecamy je osobom, którym zależy na schłodzeniu większej ilości pomieszczeń i planują w przyszłości rozbudować swój system. 

Już dziś zadzwoń do nas i umów się na konsultacje

Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, dlatego już teraz skorzystaj z naszego darmowego planera klimatyzacji, formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia tak szybko jak to możliwe. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty