Montaż klimatyzacji w Jeleniej Górze
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Myślisz nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie na terenie Jeleniej Góry? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu oraz jego eksploatacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Chcesz zamontować klimatyzację w Jeleniej Górze i zastanawiasz się od czego zacząć? Klivatec to najlepszy możliwy wybór.

System klimatyzacji w Jeleniej Górze dostosowany do Twoich potrzeb 

Firma Klivatec to zespół specjalistów, którzy od wielu lat zajmują się branżą klimatyzacyjną na rynku polskim jak i zagranicznym, dlatego cechuje nas wiedza oraz ogromne doświadczenie. Przeprowadzimy Cię przez cały proces zakupu klimatyzacji – od wyboru urządzenia, przez wykonanie projektu, aż po montaż oraz konserwację klimatyzacji w Jeleniej Górze. Na każdym etapie jesteśmy do Twojej dyspozycji. 

Kolonia

Jaki system klimatyzacji jest najlepszy?

Rynek klimatyzacyjny z roku na rok się powiększa i trudno jest znaleźć urządzenie, które spełniłoby wszystkie wymagania. Klimatyzacja typu split sprawdzi się jedynie u klientów, którzy wiedzą, że ich oczekiwania nie zmienią się z biegiem lat. W tych modelach możliwe jest ochłodzenie tylko jednego pomieszczenia, gdyż cały system składa się z jednej jednostki zewnętrznej oraz jednej wewnętrznej. Jeśli jednak zależy Ci na przyjemnej temperaturze w całym domu, to polecamy system multisplit. To urządzenie pozwala na podpięcie aż 6 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu. Taki system możemy rozbudowywać w kolejnych latach, dlatego wystarczy, że zaczniemy od 2 jednostek. 

Instalujemy systemy klimatyzacji w Jeleniej Górze m.in. w:

 • Domach jednorodzinnych 
 • Mieszkaniach 
 • Biurach 
 • Placówkach opiekuńczych 
 • Placówkach państwowych 
 • Hotelach 
 • Restauracjach 
 • Szpitalach i gabinetach lekarskich
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jakie usługi świadczy firma klimatyzacja w Jeleniej Górze?

Nasz serwis klimatyzacji w Jeleniej Górze obejmuje:

 • Planowanie zakupu klimatyzatora

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego każdy projekt dostosowany jest do Twoich potrzeb. Nasz wykwalifikowany zespół ds. klimatyzacji w Jeleniej Górze chętnie odpowie na wszystkie pytania odnośnie urządzenia oraz jego montażu. Skorzystaj już dziś z planera klimatyzacji lub skorzystaj z formularza kontaktowego, aby otrzymać od nas ofertę zgodną z Twoimi wymaganiami. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą tak szybko jak to możliwe – najczęściej już na drugi dzień. 

 • Instalacja klimatyzacji w Jeleniej Górze

Jesteśmy specjalistami w kwestii montażu klimatyzacji do domu w Jeleniej Górze. Takie zadanie wymaga fachowej wiedzy oraz kwalifikacji. Tylko prawidłowa instalacja systemu zapewnia jego długą żywotność. Istotna jest także droga jaką pokonuje czynnik chłodniczy – powinna być ona jak najkrótsza, bo tylko wtedy urządzenie pracuje wydajnie. Nasi technicy sprawdzają szczelność oraz nabijają płyn chłodniczy (link o nabijaniu klimatyzacji). Dzięki temu masz pewność, że Twoja klimatyzacja będzie pracować wydajnie i energooszczędnie. 

 • Naprawa klimatyzacji w Jeleniej Górze

Nowoczesne klimatyzatory rzadko ulegają awarii, jednak nie jest to całkiem niemożliwe. Ważne aby dbać o nasze urządzenie i poddawać je regularnej konserwacji, gdyż wtedy możemy uniknąć niechcianych usterek. W przypadku, gdyby jakiś problem się jednak pojawił, chętnie służymy pomocą. Nasza firma wykonuje naprawy systemów chłodniczych w Jeleniej Górze

 • Konserwacja klimatyzacji w Jeleniej Górze 

Aby utrzymać nasz system w jak najlepszym stanie istotne jest regularne wykonywanie serwisowania. Dotyczy to zarówno urządzeń wykorzystywanych komercyjnie jak i tych w prywatnych domach. Konserwacja klimatyzacji w Jeleniej Górze polega na czyszczenia urządzenia oraz filtrów, które odpowiadają za efektywne chłodzenie. Konserwację powinno się wykonywać raz do roku lub co dwa lata, w zależności od intensywności użytkowania klimatyzatora. 

W czasie serwisu klimatyzacji w Jeleniej Górze sprawdzana jest szczelność oraz wydajność i energooszczędność urządzenia. Już dziś możesz umówić się z naszym serwisem klimatyzacji, by sprawdzić swój system.

 • Nabijanie klimatyzacji w Jeleniej Górze 

Już przed pierwszym uruchomieniem nasze urządzenie napełniane jest czynnikiem chłodniczym. Serwis klimatyzacji w Jeleniej Górze napełni Twoją klimatyzację w krótkim czasie – całość trwa od 30 do 60 minut. Czynnik chłodniczy zużywa się w trakcie pracy urządzenia, dlatego trzeba go regularnie napełniać. Polecamy wykonywać ten zabieg w okresie wiosennym, tuż przed falą upałów. 

Serwis klimatyzacji w Jeleniej Górze

Uruchomienie klimatyzatora to bardziej skomplikowany proces niż naciśnięcie tylko jednego guzika. Powinniśmy to zadanie powierzyć specjalistom, którzy przeprowadzą test szczelności oraz wykonają próbę ciśnieniową. Dopiero jeśli wszystko będzie działać prawidłowo, wprowadzą oni czynnik chłodniczy do urządzenia. Klimatyzatory typu split powinny być instalowane i uruchamiane przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie certyfikaty. 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Jeleniej Góry!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Jeleniej Górze. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Grójcu Jeleniej Górze. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Jeleniej Górze.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług klimatyzacji w Jeleniej Górze

Instalujemy klimatyzację jedynie renomowanych producentów w prawie każdym budynku, który posiada zgodę na montaż. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Już dziś skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy i zapisz się na konsultację. 

Zachęcamy do kontaktu

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty