Serwis klimatyzacji w Lubinie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Lubinie? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji domowej w Lubinie? Klivatec to najlepszy możliwy wybór dla Ciebie. Jesteśmy firmą, która na rynku klimatyzacyjnym funkcjonuje od wielu lat, dlatego cechuje nas ogromna wiedza oraz doświadczenie. Wykonaliśmy już tysiące projektów, dzięki czemu mnóstwo klientów może cieszyć się przyjemną temperaturą w swoim domu lub biurze. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, zdobywając przy tym mnóstwo certyfikatów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wejdź na stronę “o nas”.

Kolonia

Skorzystaj z profesjonalnych
usług serwisu klimatyzacji w Lubinie

Jeśli szukasz rozwiązania do schłodzenia swojego pomieszczenia, to nie mogłeś trafić lepiej. Nasza firma oferuje pełny serwis klimatyzacji w Lubinie. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie – od wyboru urządzeń, przez wykonanie indywidualnego projektu, aż po montaż, konserwację i naprawę.

Opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę 

Każdy z naszych klientów może czuć się z nami wyjątkowo, gdyż dla każdego z nich przygotowujemy każdorazowo ofertę zgodną z oczekiwaniami. Jako eksperci systemów klimatyzacji w Lubinie będziemy z Tobą przy całym procesie realizacji. Dzięki nowoczesnym systemom każdy z nas może poczuć przyjemną temperaturę w swoim pomieszczeniu przez cały rok. Nasze systemu nie tylko chłodzą, ale i mają opcję ogrzewania Twojego domu. 

Jakie urządzenie klimatyzacyjne wybrać?

Przede wszystkim zachęcamy do zajrzenia do naszego rankingu klimatyzacji 2022. Znajdują się tam najbardziej polecane przez nas modele oraz wszystkie potrzebne ich parametry. Firma Klivatec w szczególności zajmują się sprzedażą oraz montażem systemów split i multisplit. 

Klimatyzatory split 

To urządzenia, które składają się z jednej jednostki wewnętrznej oraz jednej zewnętrznej. Są w stanie ogrzać i ochłodzić tylko jedno pomieszczenie. System ten ma sens tylko jeśli mamy pewność, że nasze preferencje nie zmienią się z biegiem lat i nie będziemy chcieli w przyszłości schłodzić większej ilości pomieszczeń. 

Klimatyzatory multisplit 

Do jednej jednostki zewnętrznej możemy podpiąć aż do 6 jednostek wewnętrznych. To elastyczne rozwiązanie, gdyż początkowo możemy zdecydować się jedynie na chłodzenie dwóch pomieszczeń i w kolejnych latach rozbudowywać system. 

 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skorzystaj z naszego doradztwa klimatyzacji w Lubinie

Przy planowaniu klimatyzacji w Lubinie musimy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • liczbę osób przebywających w mieszkaniu, 
 • nasłonecznienie mieszkania, 
 • typ klimatyzacji, 
 • całkowitą powierzchnię. 

W ramach usług klimatyzacji wykonujemy projekty do biur, domów, mieszkań, placówek opiekuńczych i wielu innych miejsc w Lubinie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji

Montaż klimatyzacji w Lubinie

Nasz klimatyzator powinien zostać zainstalowany przez profesjonalną firmę. Nie polecamy tego procesu wykonywać samodzielnie, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji. Co więcej, jeśli system klimatyzacji w Lubinie nie zostanie zainstalowany prawidłowo może nie pracować wydajnie i stać się pożeraczem energii. 

Nasz serwis klimatyzacji w Lubinie obejmuje:

Wskazówki<br />
techniczne 01

Wskazówki
techniczne

Wiercenie <br />
rdzeniowe 02

Wiercenie
rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Przeprowadzenie rury<br />
czynnika chłodniczego 04

Przeprowadzenie rury
czynnika chłodniczego

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie <br />
próby szczelności 07

Przeprowadzenie
próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie <br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcję dotyczącą <br />
użytkowania urządzenia 10

Instrukcję dotyczącą
użytkowania urządzenia

Praca z czynnikiem chłodniczym wymaga ogromnej precyzji oraz doświadczenia, gdyż ulatniający się płyn może spowodować szkody środowisku oraz naszemu zdrowiu. Klivatec to gwarancja szybkiego i profesjonalnego montażu klimatyzacji w Lubinie

Oprócz planowania oraz i instalacji istotne jest także obliczenie obciążenia chłodniczego . Tylko jeśli tego dokonamy będziemy wiedzieli jak dostosować wydajność chłodniczą systemu klimatyzacji do wielkości pomieszczenia, które chcemy schłodzić. Musi być ono w stanie wymienić całe ciepłe powietrze z pomieszczenia. 

klima

Nabijanie klimatyzacji w Lubinie

Nabijanie klimatyzacji to uzupełnienie czynnika chłodniczego. Zużywa się on w trakcie użytkowania, więc nic dziwnego, że mniej więcej raz do roku powinniśmy go wymienić. Pierwszy raz czynnik chłodzący napełniany jest po próbie szczelności, a następnie musi być regularnie uzupełniany. 

Oferujemy następujące usługi w zakresie uruchomienia klimatyzacji w Lubinie

 • przeprowadzenie próby szczelności zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014
 • przygotowanie raportu, 
 • przekazanie systemu do eksploatacji, 
 • sprawdzenie poprawności chłodzenia i ogrzewania, 
 • montaż systemu.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Lubina!

klimaanlagen

Konserwacja systemu klimatyzacji w Lubinie

Regularna konserwacja to konieczność. Tylko poddając nasze urządzenie regularnemu serwisowi mamy pewność, że będzie ono działać przez długie lata. Konserwacja klimatyzacji w Lubinie powinna być wykonywana co roku lub dwa lata w zależności od intensywności użytkowania. W ramach serwisu nabijamy klimatyzację, wykonujemy testy funkcji oraz szczelności, wymieniamy potrzebne filtry oraz czyścimy i dezynfekujemy urządzenie. Koszty konserwacji nie są wysokie i amortyzują się dzięki zaoszczędzeniu energii.

klimaanlagen

Koszt klimatyzacji w Lubinie

Koszt klimatyzacji rozpoczyna się od ok. 3500 zł, natomiast koszty utrzymania urządzenia zależą od wielu czynników. Konserwacja oraz nabijanie klimatyzacji to wydatek rzędu 150 – 200 zł, natomiast koszty użytkowania może obliczyć następująco: zakładając, że cena prądu wynosi 0,77 zł za 1kWh, to cena będzie oscylować od 13,86 zł do 32,34 zł.

rysunek klima

Usterki i błędy?

Na szczęście nowoczesna technologia klimatyzacyjna jest mało podatna na usterki. Jeśli system klimatyzacji został profesjonalnie zainstalowany w budynku w Lubinie, problemy i usterki będą występować tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji w Lubinie.

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Lubinie

Już dziś skontaktuj się z naszym profesjonalnym i wykwalifikowanym zespołem za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty