Kompletny system klimatyzacji w Małopolsce

Planujesz montaż systemu klimatyzacji na terenie województwa małopolskiego i nie wiesz jaką firmę wybrać? Wybierz usługę wyspecjalizowanej firmy Klivatec z dużym doświadczeniem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Rozwiązaniem na upalne i wyczerpujące dni jest instalacja klimatyzacji w domu, firmie lub innym lokalu na terenie województwa małopolskiego. Nasza wiedza i doświadczenie w branży chłodniczej pomogą nam dobrać klimatyzator idealny do Twojego lokalu, który będzie Ci służył przez długie lata. Korzystając z usług Klivatec, dokładnie tego doświadczysz. Dobór, montaż, obsługa i konserwacja urządzeń to najwyższy poziom oferowanych przez nas usług. 

Kolonia

Montaż klimatyzacji w Małopolsce
z naszym certyfikowanym serwisem

Profesjonalnie zajmujemy się montażem systemów klimatyzacji. Przed wykonaniem usługi nasi technicy ocenią warunki zabudowy w Twoim obiekcie i na tej podstawie stworzą idealną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. 

Co należy wziąć pod uwagę przed wyborem klimatyzatora?

1. Określenie wydajności urządzenia 

Dostosowanie klimatyzatora do wielkości pomieszczenia sprawi, że będzie on działał wydajnie, a ilość transportowanego powietrza będzie odpowiednia. Należy również obliczyć obciążenie chłodnicze, najlepiej w porozumieniu z wykwalifikowanymi i doświadczonymi profesjonalistami, którzy obliczają je dla Twojego obszaru. 

 2. Potrzeba elastyczności 

Wybierając system klimatyzacji, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, ile pomieszczeń chcesz schłodzić i czy chcesz jeszcze bardziej rozbudować system w przyszłości. Pozwolą na to klimatyzatory multi-split  i w tym przypadku byłby to z pewnością dobry wybór. 

 3. Lokalizacja jednostki wewnętrznej 

Dzisiejsze klimatyzatory nie zajmują dużo miejsca. Należy jednak wziąć pod uwagę wielkość i lokalizację pomieszczenia, aby móc dopasować idealny wybór do danej przestrzeni. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Klimatyzator może obsługiwać wyłącznie wyspecjalizowana firma

Po zainstalowaniu klimatyzatora przez pobliską profesjonalną firmę klimatyzacyjną specjaliści są również odpowiedzialni za uruchomienie agregatu klimatyzacyjnego. Włączenie klimatyzatora nie wystarczy. Najpierw należy wykonać test szczelności i test ciśnieniowy, aby upewnić się, że wszystkie węże i połączenia są szczelne. 

Jak uzyskać dofinansowanie z budżetu państwa na kompleksową obsługę klimatyzacji w województwie małopolskim?

Dofinansowanie na profesjonalny montaż i eksploatację systemów klimatyzacji 

W ramach programu „Czyste Powietrze” można ubiegać się o dotacje do 30 000 zł. Oferta skierowana do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Obejmuje to głównie demontaż istniejących i nieefektywnych źródeł ciepła oraz zakup i montaż nowych źródeł ciepła. 

 

Osobista rekomendacja dla Ciebie 

Dzięki darmowemu planerowi internetowemu, który stworzyliśmy na naszej stronie internetowej, możesz łatwiej i szybciej określić swoje potrzeby w zakresie klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory najlepszych marek w szkołach, szpitalach, biurach, gospodarstwach domowych, mieszkaniach, przychodniach i innych miejscach. Chętnie doradzimy i stworzymy spersonalizowaną ofertę zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. 

klima

Nasza kompletna oferta w branży klimatyzacyjnej skierowana jest do klientów z całego województwa małopolskiego.

Miejsca, gdzie montujemy urządzenia: 

 •  Domy 
 •  Szkoły 
 •  Biura i kancelarie 
 •  Domy towarowe 
 •  Magazyny 
 •  Hotele i restauracje 
 •  Biuro 
 •  Szpital i praktyka medyczna 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie małopolskim!

klimaanlagen

Co zyskujesz, wybierając Klivatec?

1. Wysoka wydajność 

Prawidłowo zainstalowane i obsługiwane klimatyzatory zapewniają wysoką sprawność i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko dzięki idealnemu dopasowaniu urządzenia do pomieszczenia. 

2. Wysoka elastyczność 

Z tej funkcji skorzystasz, głównie wybierając klimatyzatory multi-split. Możliwość podłączenia nawet kilku jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej rozszerza możliwości wykorzystania systemu klimatyzacji do wielu pomieszczeń. Taki system można również w razie potrzeby rozbudować w przyszłości. 

3. Wysoka efektywność ekonomiczna 

Nowoczesne klimatyzatory oszczędzają energię i są przyjazne dla środowiska. Zakup klimatyzacji to inwestycja na przyszłość, która może naprawdę się opłacić w dłuższej perspektywie. 

 

klimaanlagen

Wybierz klimatyzator z filtrem, który zadba o Ciebie

Klimatyzator z filtrem nie tylko chłodzi pomieszczenie, ale także oczyszcza powietrze z wszelkich bakterii i alergenów. Dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się głównie u osób z alergią i astmą. Uniwersalny filtr węglowy pochłania szkodliwe substancje i gazy, jednocześnie redukując nieprzyjemne zapachy. Są tak łatwe w użyciu, że wystarczy je wymieniać co dwa lata. 

 

Jaka jest oferta dla klientów w województwie małopolskim? 

 Ponieważ planowanie i montaż systemu klimatyzacji muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do lokalnych warunków, na tym etapie nie jesteśmy w stanie zaoferować stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o spersonalizowaną ofertę.

rysunek klima

Obsługa posprzedażowa: Jesteśmy również dostępni po skończonej usłudze montażu.

Współpraca z wieloma firmami klimatyzacyjnymi w Małopolsce kończy się często wraz z montażem urządzeń. Inaczej będzie, jeśli wybierzesz naszą usługę. Jako kompleksowy serwis klimatyzacji na terenie województwa małopolskiego zawsze będziemy do Twojej dyspozycji. 

Usługa uruchomienia klimatyzatora 

Po zakończeniu instalacji urządzenia niezwykle ważne jest, aby został on prawidłowo uruchomiony wyłącznie przez profesjonalistę. Nasi instalatorzy wykonają wszystkie niezbędne prace, aby klimatyzator działał wydajnie i oszczędzał energię. 

 

Wybierając Klivatec, nasi eksperci wykonają: 

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymianę płynu chłodzącego
 • Wymianę filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
 • Konserwację systemu klimatyzacji  

Konserwacja sprzętu 

 Jeśli klimatyzator jest przeznaczony tylko do użytku sezonowego, należy konserwować go raz na dwa lata. Jednak gdy urządzenie jest używane przez cały rok, warto sprawdzać je raz w roku. Jest to ważne, aby zminimalizować błędy i potencjalne problemy. Chociaż nowoczesne klimatyzatory są dobrze zbudowane i rzadko ulegają awarii, niezbędna jest regularna konserwacja. 

Wydajny serwis klimatyzacji w Małopolsce

 Jeśli zależy Ci na bezawaryjnej i najlepszej obsłudze serwisowej, skontaktuj się z naszymi konsultantami Klivatec. Jeśli Twój klimatyzator nie działa już tak dobrze, jak kiedyś lub jest uszkodzony, nasi eksperci chętnie Ci pomogą. Takie sytuacje są rzeczywiście rzadkie, ponieważ nowoczesne systemy klimatyzacyjne są bardzo rozwinięte i starannie wykonane. Jeśli jednak zauważysz problem, możesz na nas liczyć. 

Twoja spersonalizowana oferta 

Kontaktując się z nami, przeprowadzimy Cię przez proces doboru, instalacji lub konserwacji Twojego klimatyzatora. Zadzwoń do nas, a nasi doradcy umówią się na prywatną konsultację dotyczącą Twojej nieruchomości w województwie małopolskim. Wybierając naszą usługę, uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z Twoim systemem klimatyzacji.

 

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie małopolskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty