Serwis klimatyzacji Tarnów
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Tarnów - interesuje Cię montaż, konserwacja systemu klimatyzacji? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Tarnów. Klivatec gwarantuje niezawodne rozwiązania oraz wieloletnie doświadczenie w branży klimatyzacyjnej.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Tarnów

Wszystkie firmy, których siedziba znajduje się w Lublinie, muszą stworzyć dobre środowisko pracy dla swoich pracowników, aby mogły przyciągnąć i zatrzymać wykwalifikowanych pracowników, którzy będą napędzać rozwój firmy. Klimatyzacja Tarnów pozwoli na stworzenie przyjemnej temperatury i komfortu w pomieszczeniach. Dzięki naszym usługom klimatyzacyjnym w Lublinie firmy tworzą lepsze warunki pracy, zapewniając swoim pracownikom komfort i wydajność nawet podczas najgorętszych dni. Nie należy zapominać o klientach indywidualnych, którzy również mogą zlecić nam profesjonalny montaż systemów klimatyzacyjnych w swoich domach. Klimatyzacja Tarnów – nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. 

Kolonia


Profesjonalne usługi serwisu klimatyzacji w Tarnowie

Serwis klimatyzacji Tarnów

Branża klimatyzacyjna w Tarnowie z roku na rok się powiększa. Wymaga jednak specjalistycznej wiedzy, aby skutecznie chłodzić nasze pomieszczenia. Nasz serwis klimatyzacji Tarnów zapewnia nie tylko odpowiednią temperaturę, ale i dba o to, by urządzenie działało energooszczędnie. Dbamy o odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz tworzymy  projekty, instalujemy i uruchamiamy system, a także zapewniamy regularną konserwację, naprawę oraz serwis klimatyzacji Tarnów.

Nasi specjaliści klimatyzacji w Tarnowie chętnie Ci pomogą

Chociaż sam wybór urządzenia stanowi wyzwanie, to tak samo trudne jest znalezienie odpowiedniej firmy serwisowej. Istotny jest sposób w jaki jednostki zostaną ustawione na zewnątrz i wewnątrz budynku. Przyjmujemy zasadę, że im mniejsza odległość dzieli obydwa urządzenia, tym skuteczniej klimatyzator będzie pracować. Wynika to z drogi jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. 

Dodatkowo warto mieć na uwadze aspekty prawne. Niestety nie w każdej zabudowie możliwy jest montaż klimatyzacji w Tarnowie. Często wymagana jest zgoda nie tylko właściciela mieszkania, które wynajmujemy, ale i całej wspólnoty. Nawet w przypadku mieszkania czy domu na własność musimy uzyskać odpowiednie zgody. Wynika to z tego, że jednostka zewnętrzna stanowi zmianę konstrukcji fasady, a samo urządzenie generuje hałas. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Tarnowie można poczytać w tym artykule. Nasi specjaliści chętnie doradzą w tym, na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji klimatyzatora. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Tarnowie
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Montaż klimatyzacji Tarnów

Serwis klimatyzacji Tarnów

W kwestii montażu klimatyzacji nie polecamy zaglądać do poradników, które mówią jak samodzielnie instalować urządzenie chłodzące. Już same przepisy prawne jasno mówią, że instalacja klimatyzacji w Tarnowie powinna zostać wykonana przez certyfikowany serwis klimatyzacji Tarnów. Firma Klivatec to nie tylko skuteczność, ale też ogromna wiedza w zakresie branży klimatyzacyjnej. Nasi pracownicy posiadają odpowiednie narzędzie, ale też liczne certyfikaty oraz doświadczenie, co bezpośrednio wpływa na jakość wykonywanych usług. Praca z czynnikami chłodniczymi nie należy do najłatwiejszych, a ponadto jest niebezpieczna dla środowiska. Dla nas ekologia ma ogromne znaczenie, dlatego wykonując serwis klimatyzacji Tarnów dokładamy wszelkich starań, by system został uruchomiony prawidłowo, a płyn chłodniczy się nie wydostawał i nie powodował tym samym zmian w atmosferze. 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Tarnowie:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Serwis klimatyzacji Tarnów

Jeśli zastanawiasz się jaki serwis klimatyzacji Tarnów wybrać to firma Klivatec jest najodpowiedniejszym wyborem. Możesz polegać na naszej kompetencji oraz doświadczeniu, gdyż od wielu lat zajmujemy się rynkiem klimatyzacji zarówno w Polsce jak i za granicą. Zapewniamy profesjonalne usługi w oparciu o naszą wiedzę oraz umiejętności. Oferujemy pełen zakres usług: doradztwo, planowanie, zakup klimatyzacji, montaż, serwis klimatyzacji Tarnów, konserwację oraz naprawę ewentualnych usterek. Wszystkie te usługi otrzymasz z jednego źródła. 

Pierwsze uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego 

Uruchomienie klimatyzacji to nie tylko przyciśnięcie magicznego guzika na pilocie. Wcześniej należy sprawdzić szczelność, uzupełnić płyn chłodniczy, przetestować filtry. Nasi technicy sprawdzają wszystkie ważne aspekty. Jedynie prawidłowo przeprowadzona eksploatacja zapewnia, że nasze urządzenie w przyszłości będzie pracowało wydajnie.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Tarnowa!

klimaanlagen

Konserwacja systemu klimatyzacji Tarnów

Niezwykle istotna jest regularna konserwacja urządzeń klimatyzacyjnych. Okres pomiędzy jej sprawdzeniem powinien wynosić od roku do maksymalnie dwóch lat w zależności od intensywności jej używania. Firma Klivatec zajmuje się serwisem klimatyzacji w Tarnowie oraz jej konserwacją. Sprawdzamy szczelność wszystkich elementów, czyścimy niezbędne części, wymieniamy filtry, a także uzupełniamy czynnik chłodniczy. Klimatyzatory, które poddawane są stałej konserwacji działają dużo sprawniej i wydajniej. Wyciekający płyn chłodniczy może być z kolei szkodliwy dla środowiska, a aby tego uniknąć wymagana jest regularna kontrola. 

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Tarnów

Nabijanie klimatyzacji to jeden z niezbędnych elementów dbania o nasze urządzenia klimatyzacyjne. Już przed pierwszym użyciem czynnik chłodniczy jest uzupełniany. Przepływa on przez systemy w obwodzie i zmienia w tym czasie kilkukrotnie swoje stany skupienia. Ubywający płyn chłodniczy ma wpływ na wydajność systemu, dlatego istotne jest jego regularne napełnianie wykonywane jedynie przez certyfikowany serwis klimatyzacji Tarnów. Więcej o nabijaniu klimatyzacji można poczytać tutaj.

rysunek klima

Naprawa urządzeń klimatyzacyjnych w Tarnowie

Nowoczesne klimatyzatory niezwykle rzadko ulegają awarii. Cechują się dużą wydajnością, dlatego są w niewielkim procencie narażone na usterki. Jeśli jakaś awaria jednak wystąpi, to nasz serwis klimatyzacji Tarnów chętnie pomoże Ci ją szybko i skutecznie usunąć. Możesz umówić się z nami na dogodny termin korzystając z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji. 

Już dziś skorzystaj z naszej oferty

Klimatyzacja Tarnów

Instalujemy systemy klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Klimatyzacja Tarnów to jeden z naszych głównych obszarów działania. Nasze doświadczenie i wiedza w tej dziedzinie gwarantują, że nasi klienci otrzymują najwyższej jakości usługi. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Nasza klimatyzacja Tarnów gwarantuje nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo i efektywność energetyczną. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji

WOLNA OFERTA

Oferujemy również nasze usługi w zakresie:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty