Montaż klimatyzacji w Nowym Sączu
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Myślisz nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie na terenie Nowego Sączu? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu oraz jego eksploatacji.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Zastanawiasz się na instalacją systemu klimatyzacji w Nowym Sączu? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Już dziś skontaktuj się naszym profesjonalnym zespołem i dowiedz się jaką indywidualną ofertę mogą przygotować dla Ciebie. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwonienia na nasz numer telefonu.

Kolonia

Serwis klimatyzacji w Nowym Sączu - nasze usługi w skrócie

Wybierając nasze urządzenie klimatyzacyjne istotny jest nie tylko sam system i producent, ale i profesjonalny serwis klimatyzacji w Nowym Sączu. Dobrze schłodzone powietrze jest wynikiem prawidłowej instalacji oraz konserwacji systemu i tylko wyspecjalizowana firma będzie miała niezbędną wiedzę do tego celu oraz posiadała niezbędne narzędzia. Klivatec oferuje pełną obsługę – od doradztwa i planowania klimatyzacji, aż po instalację i uruchomienie. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, nawet po upływie okresu gwarancji. 

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Profesjonalizm oraz stałe doskonalenie się to nasze priorytety. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz zdobywają liczne certyfikaty. Nie polecamy jednak montować klimatyzacji w Nowym Sączu samodzielnie, gdyż może to skutkować utratą gwarancji oraz nieprawidłowo działającym systemem. Oferujemy indywidualny i profesjonalny dobór urządzenia oraz jego instalację. 

Ważny jest nie tylko dobór odpowiedniego klimatyzatora w Nowym Sączu, ale też jego prawidłowe ustawienie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Istotna jest droga jaką musi pokonać czynnik chłodzący – im jest krótsza tym wydajniej działa nasze urządzenie. 

Ponadto nie możemy zapomnieć o tym, że przed instalacją urządzenia trzeba zorientować się czy mamy na to pozwolenie. Jest ona wymagana od właściciela mieszkania lub wspólnoty mieszkaniowej, gdyż klimatyzator generuje hałas.  Jest to też zmiana konstrukcji fasady, dlatego musi zostać ona zatwierdzona. Nasz zespół specjalistów doradzi Ci na co zwrócić uwagę w czasie instalacji klimatyzacji w Nowym Sączu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jak prawidłowo przeprowadzić instalację klimatyzacji w Nowym Sączu?

Chcesz zainstalować klimatyzację w Nowym Sączu samodzielnie? Zastanów się nad tym, gdyż istnieje ryzyko, że system nie będzie pracował tak efektywnie i energooszczędnie, jak zakłada producent. Ponadto istnieje też ryzyko utraty gwarancji. 

Praca z czynnikiem chłodzącym wymaga wiedzy, odpowiednich narzędzi oraz certyfikacji. Klivatec posiada wszelkie niezbędne umiejętności, dlatego może zagwarantować Ci szybką i profesjonalną instalację systemu. 

Nasze usługi obejmują:

 • wskazówki techniczne, 
 • wiercenie rdzeniowe, 
 • instalację jednostek wewnętrznych, 
 • poprowadzenie rury czynnika chłodniczego, 
 • montaż jednostki zewnętrznej na elewacji, 
 • połączenie urządzeń, 
 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego, 
 • uruchomienie systemu, 
 • instrukcję dotyczącą użytkowania urządzenia. 

Montaż systemu klimatyzacji w Nowym Sączu, to nie tylko odpowiednie narzędzie, ale także wiedza oraz doświadczenie. Nasi technicy posiadają także liczne certyfikaty, które pozwalają na pożądane rozmieszczenie systemu klimatyzacji w Twoim domu. Droga pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzną powinna być najkrótsza, by czynnik chłodniczy mógł działać jak najwydajniej. 

W dodatku zapewniamy także profesjonalne uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego w Nowym Sączu. Po instalacji nasi fachowcy przeprowadzają próbę szczelności zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014, sporządzają raport oraz przechodzą do uruchomienia systemu. Oprócz tego przeprowadzają test wydajności oraz efektywności chłodzenia. Na koniec każdy klient otrzymuje pełną instrukcję dotyczącą tego jak korzystać ze swojego sprzętu. 

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Nowego Sącza!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Nowym Sączu. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Nowym Sączu. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Nowym Sączu.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Nowym Sączu i poznaj naszą pełną ofertę

Instalujemy systemy klimatyzacji jedynie renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, szpitalach, hotelach, biurach oraz wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 

Zachęcamy do kontaktu

Oferujemy również nasze usługi w innych miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty