Serwis klimatyzacji Nowy Targ
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Nowy Targ? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji indywidualnego projektu, montażu systemu, jego eksploatacji oraz zapewnimy profesjonalny serwis klimatyzacji Nowy Targ.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Nowy Targ

Interesuje Cię montaż klimatyzacji w domu lub firmie na terenie Nowego Targu? Usługa serwis klimatyzacji Nowy Targ firmy Klivatec to najlepszy wybór dla Ciebie. Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji projektu, instalacji systemu, jego konserwacji oraz zagwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Nowy Targ

Kolonia

Serwis klimatyzacji Nowy Targ

Klivatec to firma w pełni profesjonalna, która od wielu lat zajmuje się branżą klimatyzacji na terenie całej Polski i za granicą. Oferujemy usługi w zakresie planowania, instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz ewentualnej naprawy. Specjalizujemy się w instalacji systemów klimatyzacji split i multisplit w Nowym Targu. Nasz zespół gwarantuje niską cenę oraz szybki czas realizacji. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Nowy Targ

Aby móc cieszyć się chłodnym powietrzem w Twoim domu należy wcześniej zapoznać się z ofertą klimatyzatorów. Na etapie planowania warto sprawdzić jaka klimatyzacja Nowy Targ będzie najbardziej wydajna i energooszczędna tak, abyśmy mogli korzystać z naszego systemu przez długie lata. 

Aby sprawdzić jaką ilość ciepła nasza klimatyzacja Nowy Targ będzie musiała usunąć z pomieszczenia, aby je skutecznie ochłodzić musimy wziąć pod uwagę:

 • wielkość pomieszczenia 
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Istotna jest również kwestia posiadanej przez nas elektroniki. W biurach IT klimatyzacja będzie musiała pracować o wiele wydajniej niż w domu. Ciepłego powietrza będzie dużo więcej do usunięcia ze względu na nagrzewanie pomieszczenia urządzeniami elektronicznymi. Jeśli nie wiesz jak przeanalizować swoje potrzeby, to skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji. Nasz wyspecjalizowany zespół ds. klimatyzacji  w Nowym Targu chętnie odpowie na wszelkie istotne kwestie. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaki wybrać klimatyzator do domu w Nowym Targu
i dlaczego warto przyjrzeć się systemowi split i multisplit?

Klimatyzacja Nowy Targ

Klivatec to firma, która od wielu lat funkcjonuje na rynku klimatyzacji w Nowym Targu, dlatego doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że klimatyzacja Nowy Targ musi być dostosowana do największych wymagań naszych klientów. Wraz z naszymi klientami wykonujemy indywidualny projekt, który powinien sprostać wszelkim potrzebom. 

Klimatyzacja Nowy Targ typu split sprawdzi się u osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie. Jeśli jednak chcemy mieć przyjemną temperaturę w całym domu, to warto zwrócić uwagę na system multisplit, gdyż można go dostosować do swoich potrzeb, które mogą zmieniać się na przestrzeni lat.  Do jednej jednostki zewnętrznej możemy wówczas podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych. 

Nasz serwis klimatyzacji Nowy Targ pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Nowego Sącza!

klima

Instalacja klimatyzacji w Nowym Targu

Serwis klimatyzacji Nowy Targ

Po wyborze odpowiedniego urządzenia oraz wykonaniu indywidualnego projektu możemy przejść do instalacji systemu. Polecamy jednak wybrać profesjonalny serwis klimatyzacji Nowy Targ. Dzięki temu możemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie prawidłowo i nie narazimy się na żadne usterki. Montaż klimatyzacji wymaga zmiany konstrukcji elewacji, co wymaga nie tylko wiedzy, ale też specjalistycznych narzędzi. 

Technicy wykonując serwis klimatyzacji Nowy Targ potrafią ustawić jednostki chłodnicze tak, by czynnik chłodniczy pokonywał jak najkrótszą drogę pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzna, dzięki czemu system działa wydajnie. W czasie instalacji sprawdzana jest także szczelność, by nie doszło do wycieku czynnika chłodniczego, który może zaszkodzić naszej atmosferze. 

System powinien zostać uruchomiony przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Nowy Targ. Eksploatacja urządzenia to próba szczelności oraz raport, a także napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. Na sam koniec klient jest informowany jak w prawidłowy sposób korzystać ze swojego urządzenia. 

Serwis klimatyzacji Nowy Targ

Regularna konserwacja zapewnia przedłużenie żywotności naszego urządzenia. Częste kontrole pozwolą zweryfikować działanie klimatyzacji i zapewnią efektywne i niskie zużycie energii. Zalecamy wykonywać serwisowanie co rok lub dwa lata w zależności od intensywności używania klimatyzatora. 

W ramach konserwacji nasz zespół w Nowym Targu zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.
klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Nowy Targ

Nasz serwis klimatyzacji Nowy Targ jest odpowiedzialny za nabijanie klimatyzacji. Proces ten polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie użytkowania klimatyzatora. Całość trwa od 30 do 60 minut i wykonuje się go raz w roku na wiosnę, tuż przed falą upałów.

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji Nowy Targ

Nasza firma klimatyzacja zapewnia także szybkie naprawy klimatyzatora w razie ewentualnych usterek. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji, dlatego jeśli kiedykolwiek zdarzy się jakaś nieprawidłowość, to mogą Państwo do nas dzwonić lub nadal korzystać z planera klimatyzacji. Nasi technicy wszystkie prace wykonują bardzo szybko i czysto. 

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Nowym Targu. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Nowym Targu. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Nowym Targu.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś skorzystaj z naszych usług

Decydując się na korzystanie z serwisu klimatyzacji w Nowym Targu otrzymasz profesjonalny montaż, instalację oraz konserwację systemu, a dodatkowo zapewniamy:

 • poradę dotyczącą korzystania z urządzenia
 • gwarancję profesjonalnego podłączenia systemu
 • niezawodną pracę urządzenia

Nasz serwis jest niezależny od producentów, dlatego dobierzemy taki klimatyzator, jaki będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Już dziś zadzwoń i dowiedz się jaki klimatyzator wybrać korzystając z formularza kontaktowego (link) lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. 

Zachęcamy do kontaktu

Oferujemy również nasze usługi w innych miastach:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty