Serwis pomp ciepła w województwie śląskim Klivatec

Rozważasz instalację pompy ciepła na Śląsku i nie wiesz, na którą firmę się zdecydować? Wybierz usługi specjalistycznej firmy z dużym doświadczeniem Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesne systemy pomp ciepła zmieniają na lepsze komfort Twojego życia. Pompa to urządzenie, które pozwala kontrolować temperaturę w Twoim domu o każdej porze roku. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w województwie śląskim możesz nam zaufać w perfekcyjnym doborze, montażu i konserwacji systemów pomp ciepła. W Klivatec zapewniamy najwyższy poziom usług. Z naszej oferty mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi. 

Kolonia

Dlaczego
warto nas wybrać?

Zespół firmy na terenie województwa śląskiego może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży. Nieustannie monitorujemy rozwój, uważnie obserwując rozwój rynku pomp ciepła i klimatyzacji. Dążymy do tego, aby nasz serwis nie był zależny od producentów.

 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu urządzenia możesz nadal korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy lub umawiasz się z nami na serwis pompy ciepła. 

Jaki rodzaj pompy wybrać?

 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody, 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne, 
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody. 
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym.
 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie wodociągów podziemnych to doskonała opcja do podgrzewania wody do domów i budynków w województwie śląskim. Posiada najwyższy poziom sprawności elektrycznej  i oferuje bardzo wysoki poziom komfortu. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Gdzie zainstalujemy Twoją pompę ciepła na terenie województwa śląskiego?

 • Dom mieszkalny 
 •  Mieszkanie 
 •  Biuro 
 •  Szpital 
 •  Gabinet lekarski 
 •  Restauracja 
 •  Magazyn 
 •  Hotel 
 •  Kancelaria prawna 

Montaż Twojej pompy ciepła w województwie śląskim

Wybierając rodzaj pompy, kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego serwisu pomp ciepła na terenie aglomeracji śląskiej, który zajmie się montażem urządzenia.

Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu pomp i jest certyfikowanym usługodawcą. Po spotkaniu z nami nasz instalator przyjedzie do Państwa posesji i przedstawi cały plan działania. Instalujemy systemy wentylacji i rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż. 

Wyłącznie autoryzowana firma posiadająca bogate doświadczenie w branży, może zapewnić wykonanie wszystkich powyższych operacji poprawnie. W tym możesz nam zaufać. Instalatorzy Klivatec z województwa śląskiego służą pomocą. Cała instalacja powinna być wykonana prawidłowo. Błędy bardzo łatwo zauważyć, gdy powierzamy montaż osobom, które nie znają się na obsłudze pomp ciepła. Wybierając naszą usługę, masz pewność, że Twoje urządzenie będzie działało wydajnie i oszczędzało energię. 

klima

Jak wygląda serwis pomp ciepła w województwie śląskim? 

Nasi technicy serwisowi sprawdzają cztery najważniejsze parametry: 

 •  Układ chłodzenia, 
 •  Instalację automatyczną, 
 •  Układ pompy ciepła z górnym źródłem, 
 •  Układ pompy ciepła z pompą ciepła.. 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie śląskim!

klimaanlagen

Naprawa pomp ciepła w województwie śląskim

Nowoczesne systemy rzadko zawodzą, ale jeśli stwierdzisz, że Twoje urządzenie działa nieprawidłowo lub ma inne problemy, skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Chętnie Ci pomożemy. 

klimaanlagen

W zakresie serwisu świadczymy usługi takie jak:

 •  Doradztwo szczegółowe 
 •  Ocena zmian konstrukcyjnych 
 •  Zawiadomienie osobiste 
 •  Montaż nowego systemu 
 •  Demontaż i likwidacja starego systemu Uruchomienie systemu 
rysunek klima

Ile kosztuje serwis pompy ciepła?

Cena różni się  w zależności od zakresu prac i rodzaju pompy ciepła, ponieważ jest inna dla każdej mocy. Zwykle cena waha się od 500 do 600 zł, przy bardziej skomplikowanym sprzęcie może to być nawet 1000 zł. 

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania dotacji na pompę ciepła 

Możesz kwalifikować się do otrzymania dofinansowania w ramach Programu Czystego Powietrza, której wysokość zależy od kilku ważnych czynników. Po pierwsze, brane są pod uwagę  dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła oraz ocieplenie budynku to osiągnięcia, które można policzyć dzięki państwowemu programowi. Jego celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Oferta skierowana jest do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych w województwie śląskim. 

Zalecamy skorzystanie z regularnej konserwacji Klivatec w województwie śląskim

Najlepiej jest sprawdzić sprzęt corocznie przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Nasi profesjonalni serwisanci z Klivatec zadbają o sprawdzenie wszystkich krytycznych problemów. Zajmą się kontrolą układu dolnego i górnego źródła pompy ciepła, obiegiem chłodniczym i procesami automatyki oraz poprawnością ustawień. 

 

Możesz być pewien, że przy konserwacji używamy tylko oryginalnych części zatwierdzonych przez producenta. Jesteśmy certyfikowaną firmą posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy z obiegiem chłodniczym. 

Wybierz Klivatec na terenie województwa śląskiego i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Nasi certyfikowani serwisanci ze Śląska od wielu lat zajmują się instalacją, konserwacją i serwisem pomp ciepła. Nie czekaj, zadzwoń do nas i zdobądź nowy ekologiczny system ogrzewania w swoim domu!

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty