Pełna oferta klimatyzacji w województwie świętokrzyskim

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy na terenie województwa świętokrzyskiego? Skorzystaj z usług Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Rozwiązaniem na upalne dni jest zainstalowanie klimatyzatora w domu, firmie lub innych budynkach w województwie świętokrzyskim. Nasza fachowa wiedza i doświadczenie w dziedzinie chłodnictwa pozwala nam dobrać najlepszy klimatyzator do Twojej przestrzeni, który będzie Ci służył przez lata. Jeśli skorzystasz z usług Klivatec, to właśnie tego doświadczysz. Dobór urządzeń, instalacja, uruchomienie i konserwacja to usługi na najwyższym poziomie, które oferujemy. 

Kolonia

Dlaczego profesjonalna instalacja jest tak ważna?
Montaż klimatyzacji w świętokrzyskim z naszym certyfikowanym serwisem

Profesjonalnie montujemy klimatyzację. Nasi specjaliści przed realizacją usługi sprawdzają warunki konstrukcyjne w Twojej lokalizacji i na tej podstawie tworzą optymalną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. 

Co wziąć pod uwagę przed wyborem klimatyzatora?

1. Określenie wydajności urządzenia 

Dostosowując klimatyzator do wielkości pomieszczenia, urządzenie staje się wydajne, a ilość przesyłanego powietrza jest na wymaganym poziomie. Należy również obliczyć obciążenie chłodnicze, najlepiej od wykwalifikowanego i doświadczonego specjalisty, który obliczy je dla Twojego obszaru.  

2. Potrzeba elastyczności 

Decydując się na klimatyzator, ważne jest, aby odpowiedzieć na pytanie, ile pomieszczeń chcesz schłodzić i czy chcesz w przyszłości rozbudować system o więcej. Umożliwia to klimatyzator multi-split, który w tym przypadku z pewnością będzie dobrym wyborem. 

3. Lokalizacja jednostki wewnętrznej 

Obecne klimatyzatory nie zajmują dużo miejsca. Należy jednak wziąć pod uwagę wymiary i układ pomieszczenia, aby wybrać najlepszą opcję dla konkretnego pomieszczenia. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Uruchomienie klimatyzatora tylko przez specjalistyczną firmę

Po zainstalowaniu klimatyzatora przez naszą firmę, uruchomienie klimatyzatora również przeprowadzają specjaliści. Nie wystarczy włączyć klimatyzator. Najpierw wykonają test szczelności i ciśnienia, aby upewnić się, że wszystkie przewody i połączenia są szczelne. 

Jak pozyskać środki z budżetu państwa na kompleksowe usługi klimatyzacyjne w województwie świętokrzyskim?

Dotacje na profesjonalną instalację i uruchomienie klimatyzacji

W ramach programu Czyste Powietrze można ubiegać się o dotację do 30 000 zł. Ta oferta skierowana jest  do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Chodzi głównie o demontaż istniejących i nieefektywnych źródeł ciepła oraz zakup i montaż nowych. 

klima

Indywidualna oferta dla Ciebie 

Dzięki bezpłatnemu planerowi online, który stworzyliśmy na naszej stronie internetowej, możesz jeszcze łatwiej i szybciej określić swoje potrzeby w zakresie klimatyzacji. Montujemy klimatyzatory najlepszych marek w szkołach, szpitalach, biurach, domach rodzinnych, mieszkaniach, przychodniach i innych miejscach. Chętnie doradzimy i przedstawimy indywidualną propozycję zgodnie z Państwa życzeniami i pomysłami. 

 

Nasza kompletna oferta w branży klimatyzacyjnej skierowana jest do klientów z całego województwa świętokrzyskiego:

 • Domy
 • Szkoły
 • Biura i kancelarie
 • Domy towarowe
 • Magazyny
 • Hotele i restauracje
 • Biuro
 • Szpital i przychodnie lekarskie 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie świętokrzyskim!

klimaanlagen

Co zyskujesz, wybierając Klivatec?

 1. Wysoka sprawność 

Prawidłowo zainstalowane i działające klimatyzatory są bardzo wydajne i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko to dzięki doskonałemu dopasowaniu urządzenia do przestrzeni.

2. Wysoka elastyczność

Z tej funkcji skorzystasz, decydując się na klimatyzator multi-split. Możliwość podłączenia kilku jednostek wewnętrznych do jednostki zewnętrznej  rozszerza możliwości wykorzystania klimatyzatora w wielu pomieszczeniach. W razie potrzeby taki system można  w przyszłości rozbudować.

3. Wspaniała ekonomiczność 

Nowoczesne klimatyzatory są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Zakup klimatyzatora to inwestycja w przyszłość, która może naprawdę się opłacić na dłuższą metę. 

klimaanlagen

Wybierz klimatyzator z filtrem, aby zadbać o siebie

Klimatyzatory z filtrem nie tylko chłodzą pomieszczenia, ale również oczyszczają powietrze z wszelkich bakterii i alergenów. Dlatego takie rozwiązanie jest szczególnie przydatne dla osób cierpiących na alergie i astmę. Konwencjonalne filtry z węglem aktywnym pochłaniają zanieczyszczenia i gazy, redukując nieprzyjemne zapachy. Są łatwe w użyciu, wystarczy je wymieniać co dwa lata. 

rysunek klima

Obsługa klienta: Jesteśmy do Państwa dyspozycji również po skończonym montażu i uruchomieniu systemu.

Współpraca z wieloma  firmami klimatyzacyjnymi na terenie województwa świętokrzyskiego kończy się wraz z uruchomieniem urządzenia. Jeśli wybierzesz nasze usługi, sytuacja wygląda inaczej. Jako kompleksowy serwis klimatyzacji w województwie świętokrzyskim jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji. 

 

Sprawny serwis klimatyzacji na terenie województwa świętokrzyskiego  

Gdy liczy się dla Ciebie czas i najwyższy poziom usług serwisu, skontaktuj się z naszymi konsultantami Klivatec. Jeśli Twój klimatyzator nie działa tak dobrze, jak kiedyś lub jest uszkodzony, nasi eksperci są gotowi pomóc. Takie przypadki są naprawdę rzadkie, ponieważ nowoczesne klimatyzatory są projektowane i produkowane bardzo starannie. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, możesz nam zaufać. 

Usługa uruchomienia klimatyzatora 

 Po zainstalowaniu urządzenia bardzo ważne jest, aby zostało ono profesjonalnie uruchomione przez eksperta. Nasi instalatorzy dokonują wszelkich niezbędnych czynności, co sprawia, że ​​klimatyzator pracuje wydajnie i oszczędza energię. 

 

Wybierając Klivatec, nasi specjaliści przeprowadzają: 

 •  test funkcjonalny 
 •  test szczelności 
 •  wymianę płynu chłodzącego 
 •  wymianę filtra 
 •  czyszczenie i dezynfekcję systemu 
 •  konserwację klimatyzatora 

Jak wygląda konserwacja klimatyzacji?

Jeśli klimatyzator jest przeznaczony tylko do użytku sezonowego, należy konserwować go raz na dwa lata. Jednak gdy urządzenie jest używane przez cały rok, zaleca się coroczny przegląd. Jest to ważne, aby zminimalizować błędy i potencjalne problemy. Chociaż nowoczesne klimatyzatory są dobrze zbudowane i rzadko się psują, niezbędna jest regularna konserwacja. 

Jaka jest cena klimatyzacji dla klientów z województwa świętokrzyskiego?

Ponieważ planowanie i montaż klimatyzatorów zawsze muszą być indywidualnie dostosowane do lokalnych warunków, nie możemy obecnie podać stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną wycenę. 

Spersonalizowana oferta dla Ciebie

Skontaktuj się z nami, aby przeprowadzić Cię przez cały proces wyboru, instalacji lub konserwacji klimatyzatora. Zadzwoń do nas, a nasz konsultant umówi się na osobistą konsultację dotyczącą Twojej nieruchomości w województwie świętokrzyskim. Wybierając nasze usługi, uzyskasz pomoc we wszystkich pytaniach i problemach związanych z klimatyzacją.

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie świętokrzyskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty