Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój
dla klientów indywidualnych i prywatnych

Szukasz specjalistycznej firmy i zastanawiasz się nad tym jaki Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój wybrać? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa. Klimatyzacja Busko-Zdrój to niezawodność i wysoka jakość.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Busko-Zdrój

Stałe przebywanie w pokojach ze zbyt wysoką temperaturą bardzo negatywnie wpływa na organizm i obniża nasze samopoczucie. Będąc na co dzień w dusznych, zanieczyszczonych pokojach, nasz poziom koncentracji znacząco się obniża, gorzej nam się pracuje, odpoczywa oraz śpi. Korzystając z usług Klivatec już teraz, możesz to zmienić. Klimatyzacja Busko-Zdrój idealnie dopasowana do Twoich potrzeb znacząco wpłynie na poprawę komfortu Twojego otoczenia. Skorzystaj z naszej oferty: klimatyzacja Busko-Zdrój i ciesz się wygodą w każdej sytuacji.

Kolonia


Skorzystaj z Internetowego planera

Dzięki opcji darmowego planera w szybki i łatwy sposób możesz określić najważniejsze aspekty, brane pod uwagę przed zakupem i montażem klimatyzatora. Będziemy potrzebować kilka podstawowych informacji przed konsultacją, na którą możemy umówić się telefonicznie lub stacjonarnie w Busku-Zdroju. 

Ważne jest określenie:

 • Liczby pokoi
 • Wielkości powierzchni całkowitej
 • Typu budynku 
 • Liczby osób, które korzystają z lokalu 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Który system klimatyzacji
sprawdzi się w Twoich pomieszczeniach?

Do najnowocześniejszych systemów klimatyzacyjnych, które możesz znaleźć na rynku w Busku-Zdroju, należą klimatyzacje typu monosplit i multisplit. Jakie są między nimi różnice?

 • Monosplit – klimatyzator, który jest w stanie ochłodzić jedno pomieszczenie. Jego budowa składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej wewnętrznej.
 • Multisplit – jak sama nazwa wskazuje, ten system klimatyzacji może ochłodzić więcej niż jeden pokój. Do jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Co ważne, w razie potrzeby można go rozbudowywać i używać w większej liczbie pomieszczeń. 

Wyróżniamy klimatyzatory ze względu na miejsce ich montażu:

 • Ścienne
 • Przenośne
 • Podłogowe
 • Ścienno-przysufitowe
 • Kanałowe
 • Kasetonowe 

 

Usługi, które proponuje serwis klimatyzacji Busko-Zdrój:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój

Znajdziesz u nas profesjonalny montaż i uruchomienie klimatyzacji 

Jesteśmy certyfikowaną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że wszystko będzie przebiegało w sposób profesjonalny. Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój przeprowadzają nasi wykwalifikowani fachowcy, którzy zadbają o Państwa system klimatyzacji, abyście mogli cieszyć się nim przez wiele długich lat. Nasze usługi nie kończą się jednak tylko na montażu. Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój obejmuje również kontrolę i sprawdzenie wszelkich przewodów, napełnienie układu płynem chłodzącym. Dzięki naszym usługom Twoja Klimatyzacja Busko-Zdrój będzie odpowiednio działała i sprawnie chłodziła Państwa pomieszczenia. 

klima

Gdzie montujemy systemy klimatyzacyjne?

 • Domy 
 • Mieszkania 
 • Hotele 
 • Restauracje 
 • Szpitale 
 • Biura 
 • Kancelarie prawne
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Profesjonalna instalacja klimatyzatora w Twojej nieruchomości

klima

Nasze usługi w zakresie uruchamiania systemu klimatyzacji:

 • Przeprowadzenie próby szczelności
 • Przygotowanie protokołu
 • Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji w Busku-Zdroju
 • Kompleksowy przebieg testów
 • Instrukcje dotyczące funkcji
 • Montaż wsporników podłogowych lub ściennych

Serwis klimatyzacji Busko-Zdrój

Serwis i konserwacja 

Możliwość korzystania z zalet klimatyzacji przez długie lata umożliwia jej regularna konserwacja i kontrola. Nowoczesne klimatyzatory są wykonywane solidnie i nie potrzebują częstych konserwacji. Mimo wszystko zalecana jest kontrola urządzenia przez certyfikowany serwis klimatyzacji Busko-Zdrój średnio raz lub dwa razy na rok. Serwisant Klivatec zajmie się Państwa urządzeniem i w razie potrzeby wymieni zatkane filtry, czy dołoży czynnik chłodzący do układu. Dzięki konserwacji można uniknąć awarii całego systemu klimatyzacji w przyszłości. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Busko-Zdrój dla Twojego urządzenia. 

klimaanlagen

Czy regularne napełnianie klimatyzatora jest tak ważne?

Klimatyzacja Busko-Zdrój

Przestrzeganie napełniania klimatyzatora czynnikiem chłodniczym jest kluczem do odpowiedniego działania całego systemu. Każdy klimatyzator traci około 10% czynnika chłodniczego co roku. Dlatego zaleca się, aby klimatyzacja Busko-Zdrój była regularne sprawdzana, optymalnie co rok lub dwa lata. Pozwala to pracować całemu systemowi bez zarzutów przez długi czas. Klimatyzacja Busko-Zdrój – zadzwoń do nas! Nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.

klimaanlagen

Koszty klimatyzacji w Busku-Zdroju

Klimatyzacja Busko-Zdrój

Zadzwoń do nas, a wspólnie wycenimy Państwa system klimatyzacyjny i ustalimy końcową cenę. Koszt klimatyzacji zależy od wielu czynników, dlatego do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie. Przy ustalaniu ceny ważne są informacje, jaki jest to budynek, jaką funkcję pełni oraz ile ma pomieszczeń do klimatyzowania. Ceny wyglądają inaczej również przy rodzajach klimatyzatorów ze względu na ich montaż. 

 

rysunek klima

Dlaczego warto nas wybrać?

 • Wszystkie nasze usługi obchodzą z jednego źródła. Będziesz miał wpływ na realizację całego zamówienia, od planowania aż po montaż i serwis. 
 • Jesteśmy firmą działająca w branży klimatyzacji od wielu lat. Z nami możesz być pewien, że otrzymasz wysokie jakościowo doradztwo i usługi. 
 • Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały czas używania klimatyzacji. Można z nami się skontaktować w razie potrzeby serwisu urządzenia lub zlecenia nam stałej, regularnej konserwacji. 

Skontaktuj się z nami

Wybierając Klivatec w Busku-Zdroju, zyskają Państwo profesjonalne doradztwo, zaplanowanie systemu klimatyzacji, wycenę oraz takie usługi jak montaż, serwis czy konserwację. Zajmujemy się ofertami dla klientów prywatnych i biznesowych. Z nami zainstalujesz system klimatyzacji, który będzie Ci sprawnie służyć przez kolejne lata. Czekamy na Twój telefon. 

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty