Serwis klimatyzacji w Kielcach
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Kielcach? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Chcesz zamontować system klimatyzacyjny w Kielcach i zastanawiasz się jaką firmę zatrudnić do tego celu? Klivatec oferujemy szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w korzystnych cenach. Już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Kolonia

Jakie urządzenie wybrać?
Różnice pomiędzy split i multisplit

Na to pytanie postaramy się szczegółowo odpowiedzieć w momencie, gdy uzyskamy od Państwa informacje gdzie ma być zamontowana klimatyzacja, ile pokoi ma obsługiwać i jaki będzie całkowity metraż do ochłodzenia. 

Najpopularniejszym systemem jest klimatyzacja typu split, dzięki której będzie możliwe chłodzenie jednego z wybranych pomieszczeń. W przypadku potrzeby zainstalowania klimatyzacji w większej ilości pomieszczeń lub nie wykluczanie jej rozbudowania w przyszłości, zalecane jest wybranie klimatyzatora typu multisplit. Składa się on z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podpiąć nawet sześć jednostek wewnętrznych. Umożliwia to chłodzenie wielu pokoi jednocześnie. 

W jakich miejscach instalujemy klimatyzacje?

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz systemu klimatyzacji w:

 • Biurze
 • Domu jednorodzinnym
 • Mieszkaniu 
 • Restauracji 
 • Hotelu 
 • Placówce państwowej 
 • Placówce opiekuńczej 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Montaż klimatyzacji – zleć go Klivatec w Kielcach

Nasza firma proponuje usługi montażowe dopasowane do Twoich potrzeb. Posiadamy bazę wykwalifikowanych pracowników z branży w Kielcach, którzy zajmą się montażem klimatyzatorów typu multi-split, mono-split i innych. 

Jak wygląda montaż urządzenia?

Instalacja klimatyzacji powinna odbyć się tylko przez certyfikowane firmy, które mogą pracować z czynnikami chłodniczym. Jest to niezmiernie ważne, aby zredukować całkowicie jakiekolwiek błędy montażowe i problemy, które mogłyby pokazać się w przyszłości. 

Nasz monter przyjeżdża na miejsce do Państwa nieruchomości w Kielcach. Następnie zaczyna swoją pracę. Jego długoletnie doświadczenie i wiedza pozwolą na odpowiedzenie na Państwa nurtujące pytania. Zaczyna od wiercenia rdzeniowego, następnie instaluje jednostki wewnętrzne. Następnym krokiem jest montaż jednostki zewnętrznej na elewacji i połączenie urządzenia. Ważne jest odbycie próby szczelności, która wykryje ewentualne nieprawidłowości i pozwoli szybko zareagować. Jeśli wszystko jest w porządku monter uzupełnia czynnik chłodniczy.  Cały system jest gotowy do uruchomienia. Na samym końcu nasz specjalista przedstawi Państwu instrukcję obsługi urządzenia, obejmujące wszystkie jego funkcje, aby korzystanie z klimatyzatora było łatwe i przyjemne. 

Wskazówki<br />
techniczne 01

Wskazówki
techniczne

Wiercenie <br />
rdzeniowe 02

Wiercenie
rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Przeprowadzenie rury<br />
czynnika chłodniczego 04

Przeprowadzenie rury
czynnika chłodniczego

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie <br />
próby szczelności 07

Przeprowadzenie
próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie <br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcję dotyczącą <br />
użytkowania urządzenia 10

Instrukcję dotyczącą
użytkowania urządzenia

klima

Serwis klimatyzacji w Kielcach

Klivatec świadczy również usługi serwisowe i konserwacyjne. Współcześnie klimatyzatory są wykonane naprawdę dobrze, dlatego problemy i usterki pojawiają się sporadycznie. Mimo to, jeśli Twoja klimatyzacja nie działa prawidłowo, umów się z nami na konsultacje już teraz! Nasi wykwalifikowani serwisanci przyjadą do Państwa do Kielc i zajmą się wszelkimi problemami. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Kielc!

klimaanlagen

Koszt posiadania klimatyzatora

Na rynku istnieje duże zróżnicowanie cenowe, w zależności od typu wybranego urządzenia, dlatego, aby uzyskać spersonalizowaną ofertę zachęcamy do skorzystania z naszego internetowego planera dostępnego na stronie i kontaktu z naszymi doradcami. Szacunkowy koszt klimatyzacji do domu waha się w granicach 3000 – 4000 złotych. Do tego, w razie potrzeby należy doliczyć takie usługi jak montaż i konserwacja urządzenia. 

klimaanlagen

Na czym polega konserwacja klimatyzatora?

Regularne konserwowanie urządzenia jest bardzo ważne. Wymiana i czyszczenie filtrów jest niezbędne do prawidłowej pracy klimatyzatora i satysfakcjonującego efektu chłodzenia. Zanieczyszczenia i kurz gromadzące się w filtrze są niezdrowe dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach. Dlatego konserwacje należy przeprowadzać raz w orku, gdy urządzenia pracuje cały czas, również w zimie. W momencie, gdy klimatyzację włączamy tylko latem, konserwacja co dwa lata będzie wystarczającą. 

Wypełnij formularz lub zadzwoń, a nasi serwisanci w Kielcach zajmą się Państwa urządzeniami i odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości. 

rysunek klima

Wybierz Klivatec już teraz

Oferta dopasowana do Twoich potrzeb, konsultacja trwająca przez cały proces, montaż, serwis i konserwacja klimatyzacji to usługi, które dostaną Państwo wybierając naszą firmę. Charakteryzujemy się przede wszystkim długoletnim doświadczeniem i indywidualnym podejściem do klienta. Dlatego zespół klimatyzacyjny w Kielcach czeka na kontakt od Państwa! 

 

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty