Kompleksowy serwis klimatyzacji w województwie pomorskim Klivatec

dla klientów prywatnych i komercyjnych do Państwa dyspozycji

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesne klimatyzatory zmieniają komfort Twojego życia na lepsze za naciśnięciem przycisku. Klimatyzator to urządzenie, które pozwala kontrolować temperaturę w domu o każdej porze roku. Ciesz się świeżym i czystym powietrzem w domu i w pracy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na terenie województwa pomorskiego możesz nam zaufać w zakresie perfekcyjnego doboru, montażu i konserwacji klimatyzatorów. W Klivatec oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Z naszej oferty mogą skorzystać klienci prywatni i komercyjni. 

Kolonia

Dlaczego warto
wybrać Klivatec?

Zespół firmy z województwa pomorskiego może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Nieustannie monitorujemy rozwój i uważnie obserwujemy rozwój rynku klimatyzatorów. Staramy się, aby nasz serwis był niezależny od producentów. Naprawiamy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu itp. 

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Znajdziemy idealne rozwiązanie dla Twojej przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora możesz skorzystać z naszych usług, jeśli potrzebujesz naprawić urządzenie lub umówić się z nami na konserwację klimatyzatora. 

Jaki system wybrać?

 • Klimatyzator monosplit – chłodzenie jednego pomieszczenia w budynku. Posiada jednostkę wewnętrzną i nie może być elastycznie rozbudowywany w przyszłości. 
 • Klimatyzator multi-split – składa się z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć do sześciu jednostek wewnętrznych. Ogromną zaletą tego systemu jest możliwość jego rozbudowy o kolejne pomieszczenia w nadchodzących latach. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Gdzie w województwie pomorskim zainstalujemy Twój klimatyzator?

 •  Budynek mieszkalny 
 •  Mieszkanie 
 •  Biuro 
 •  Szpital 
 •  Lekarz 
 •  Restauracja 
 •  Magazyn 
 •  Hotel 
 •  Kancelaria prawna 

Przed podjęciem decyzji o wyborze klimatyzatora należy również wziąć pod uwagę rodzaj budynku, całkowitą liczbę pomieszczeń potrzebnych do chłodzenia oraz łączną liczbę stałych mieszkańców nieruchomości. Bezpłatne planowanie online na naszej stronie internetowej pomoże Ci szybko wyjaśnić powyższe pytania. 

Instalacja klimatyzatora zawsze wiąże się ze zmianami konstrukcyjnymi.

 Dlatego należy zwrócić uwagę na następujące czynniki:

 • Montaż klimatyzatora przez profesjonalistę 
 •  Lokalizacja jednostki zewnętrznej 
 •  Długość układu chłodniczego 
 •  Lokalizacja jednostki wewnętrznej 
 •  Profesjonalne podłączenie 

 

Tylko autoryzowana firma z dużym doświadczeniem w branży może zagwarantować, że wszystkie powyższe operacje zostaną wykonane poprawnie. Możesz nam w tym zaufać. Instalatorzy Klivatec z województwa pomorskiego chętnie Ci pomogą. Cała instalacja musi być wykonana poprawnie. Kiedy powierzamy montaż osobom, które nie umieją obsługiwać klimatyzatorów, bardzo łatwo wyłapać błędy. Wybierając naszą usługę, masz pewność, że Twój klimatyzator będzie działał wydajnie i oszczędzał energię. 

 

 

klima

Zespół Klivatec z województwa pomorskiego zajmie się uruchomieniem systemu klimatyzacyjnego 

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator został uruchomiony przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak wiedzy i umiejętności może w przyszłości powodować problemy z urządzeniem. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich rur i napełnią układ płynem chłodzącym. 

 

Co zyskasz z naszych usług? 

 •  Test szczelności 
 •  Przygotowanie protokołu 
 •  Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji 
 •  Pełne uruchomienie 
 •  Instrukcja obejmująca wszystkie funkcje urządzenia 
 •  Zainstalowanie wsporników podłogowych lub ściennych 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie pomorskim!

klimaanlagen

Ile kosztuje klimatyzator na terenie województwa pomorskiego?

Cena jest indywidualna i zależy głównie od usług, z których chcesz korzystać w Klivatec, a także regionu i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. W ramach programu możesz otrzymać dotację do 30 000 zł. 

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji w województwie pomorskim

 

Nowoczesne klimatyzatory rzadko zawodzą, ale jeśli stwierdzisz, że Twoje urządzenie działa nieprawidłowo lub ma inne problemy, skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Chętnie Ci pomożemy. 

 

W zakresie serwisu świadczymy usługi takie jak: 

 •  Doradztwo szczegółowe 
 •  Ocena zmian konstrukcyjnych 
 •  Projekt klimatyzacji 
 •  Zawiadomienie osobiste 
 •  Montaż nowego systemu 
 •  Demontaż i likwidacja starego systemu klimatyzacji 
 •  Uruchomienie systemu 
rysunek klima

Nasz serwis klimatyzacji zajmuje się regularną konserwacją Twojego klimatyzatora

Regularna konserwacja i inspekcje są niezbędne, aby system działał. Nasz zespół ekspertów sprawdzi wszystkie rury i połączenia oraz napełni klimatyzatorem czynnikiem chłodniczym. Zajmujemy się również wymianą i czyszczeniem filtrów. Możesz być pewien, że Twój klimatyzator jest w dobrych rękach. 

Kontrola szczelności klimatyzatora 

Ważne jest regularne sprawdzanie klimatyzatora pod kątem nieszczelności. W przypadku wycieku urządzenie nie będzie działać skutecznie i wydajnie. Kiedy tak się dzieje, zużywa zbyt dużo energii i zwiększa koszty utrzymania sprzętu. Nieszczelny klimatyzator nigdy nie osiągnie pożądanej wydajności chłodzenia i temperatury pokojowej. Nasz dział z województwa pomorskiego z przyjemnością przetestuje Twoje urządzenie, aby upewnić się, że działa poprawnie. 

Usługa napełniania klimatyzatora 

Twój klimatyzator został uruchomiony i chcesz zacząć go używać? Nie zapomnij o profesjonalnym napełnieniu urządzenia czynnikiem chłodniczym. Klivatec może Ci w tym pomóc. 

Czyszczenie filtra 

Robimy to w ramach konserwacji Twojego urządzenia. Tylko regularne czyszczenie filtra powietrza może zagwarantować najlepszy i pełny efekt chłodzenia przez długi czas. Usuwamy kurz i inne zanieczyszczenia, które mogą spowolnić działanie klimatyzacji i poważnie zaszkodzić zdrowiu. 

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia wybierając klimatyzator

W Klivatec na terenie całego województwa pomorskiego otrzymasz indywidualną wycenę oraz porady, montaż i konserwację urządzeń oraz serwis. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji i to wyróżnia wszystkich naszych techników i konsultantów serwisowych w Twoim mieście. Zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Dlatego czekamy na Twoje sugestie dotyczące wyboru idealnego klimatyzatora. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty