Serwis klimatyzacji Słupsk
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Słupsk - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy? Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Słupsk, jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Słupsk

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w swoim domu lub firmie na terenie Słupska? Klivatec to najlepszy wybór na rynku klimatyzacji. Chętnie doradzimy  Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, przy realizacji projektu, instalacji systemu i jego eksploatacji.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI SŁUPSK
Nasze usługi w skrócie

Serwis klimatyzacji Słupsk

Klivatec to kompetentna oraz profesjonalna firma specjalizująca się w usługach klimatyzacyjnych. Oferujemy szereg usług takich jak: planowanie, instalacja, uruchomienie urządzenia, konserwacja oraz serwis klimatyzacji Słupsk. Specjalizujemy się w instalacji systemów klimatyzacji split i multisplit w Słupsku. Nasz serwis klimatyzacji Słupsk to gwarancja uczciwej ceny oraz wysokiej jakości usług. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Słupsk

Klimatyzacja Słupsk – aby móc cieszyć się chłodnym powietrzem w Twoim domu warto już wcześniej zastanowić się czego oczekujemy od naszej klimatyzacji. Na etapie planowania dobrze jest sprawdzić jaka klimatyzacja Słupsk jest wydajna oraz energooszczędna, dzięki czemu możemy cieszyć się wybranym modelem długie lata. 

Warto także zwracać uwagę na to jaką ilość ciepła klimatyzator będzie musiał przetransportować z naszego mieszkania, by ochłodzić daną przestrzeń. 

W tym celu istotne są:

 • wielkość pomieszczenia
 • ilość przebywających osób w mieszkaniu
 • oświetlenie oraz źródła ciepła takie jak elektronika
 • zaciemnienie pokoju i ilość okien
 • położenie geograficzne pomieszczenia

Tak samo ważna jest ilość posiadanych przez nas sprzętów elektronicznych. Przykładowo w biurach IT klimatyzacja będzie musiała być o wiele bardziej wydajna, gdyż musi usunąć dużo więcej ciepłego powietrza. Jeśli nie wiesz czego dokładnie potrzebujesz, to skonsultuj się z jednym z naszych pracowników. Nasz wyspecjalizowany zespół ds. klimatyzacji w Słupsku chętnie odpowie na wszystkie istotne kwestie. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Słupsku
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzacji w Słupsku

Serwis klimatyzacji Słupsk

Po wyborze odpowiedniego urządzenia oraz wykonaniu projektu montaż klimatyzacji w Słupsku powinien być wykonywany przez profesjonalny, doświadczony i certyfikowany serwis klimatyzacji Słupsk. Instalacja urządzeń klimatyzacyjnych przynosi zmiany konstrukcji elewacji, co wymaga nie tylko specjalistycznych narzędzi, ale i ogromnej wiedzy. Odradzamy montaż klimatyzacji samemu, gdyż może to doprowadzić do utraty gwarancji. 

Technicy serwisu klimatyzacji w Słupsku zrobią to profesjonalnie. Potrafią sprawić, by droga między jednostkami była jak najkrótsza, dzięki czemu czynnik chłodniczy będzie działał o wiele wydajniej. Ponadto urządzenie należy ustawić w taki sposób, by wytwarzało jak najmniejsze ilości hałasu. Serwis klimatyzacji Słupsk obejmuje sprawdzenie szczelności klimatyzacji, filtrów oraz uzupełnienie urządzenia czynnikiem chłodniczym.

W ramach naszych usług oferujemy:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Klimatyzacja Słupsk – jaki klimatyzator wybrać do domu?

Klivatec to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji w Słupsku, dlatego wiemy jak zrealizować potrzeby naszych klientów. Wiemy, że systemy klimatyzacyjne powinny być dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań. Wraz z naszymi klientami wykonujemy indywidualny projekt, który sprosta nawet największym oczekiwaniom. Jeśli zastanawiasz się jaka klimatyzacja Słupsk będzie dla Ciebie odpowiednia, to warto sprawdzić nasz ranking klimatyzacji 2022

Klimatyzatory split, to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą ochłodzić tylko jedno pomieszczenie i wiedzą, że ich potrzeby nie zmienią się w przyszłości. Jeśli jednak wolimy mieć przyjemną temperaturę w całym domu, biurze, bądź placówce opiekuńczej to polecamy systemy multisplit. Do jednej jednostki zewnętrznej można w tym przypadku podłączyć aż 6 jednostek wewnętrznych. Skorzystaj z naszej oferty klimatyzacja Słupsk i ciesz się komfortem w każdej sytuacji.

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Słupska!

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Słupsk

Serwis klimatyzacji Słupsk nabija także klimatyzację. Cały zabieg polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego. Zużywa się on w trakcie użytkowania klimatyzatora, dlatego warto uzupełnić go raz w roku, najlepiej w okresie wiosennym tuż przed falą upałów. Uzupełnienie czynnika chłodniczego przez certyfikowany serwis klimatyzacji Słupsk trwa od 30 do 60 minut. Odsysany jest wówczas stary płyn, sprawdzana jest szczelność oraz następuje ocena czy można ponownie nabić klimatyzację. 

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji Słupsk

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii. Jeśli jednak z jakiegoś powodu do niej dojdzie, to nasza profesjonalny serwis klimatyzacji Słupsk szybko rozwiąże zaistniały problem. Jeśli cokolwiek się wydarzy, możesz do nas w każdej chwili zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego. Czas reakcji zwykle jest bardzo szybki. 

Regularna konserwacja systemu, to przedłużenie żywotności urządzenia. Zapewnia także efektywne działanie i niskie zużycie energii. Zalecamy regularną konserwację raz do roku lub jeśli korzystasz z urządzenia sporadycznie – co dwa lata. 

W ramach konserwacji nasz zespół w Słupsku zapewnia:

 • sprawdzenie szczelności klimatyzacji, 
 • wyczyszczenie oraz wymianę istotnych elementów, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego.

Już dziś zadzwoń i umów się na darmową konserwację.

Decydując się na usługi naszej firmy otrzymasz: profesjonalne zaplanowanie systemu, pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, gwarancję specjalistycznego podłączenia systemu oraz niezawodną pracę klimatyzatora. 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty