Serwis klimatyczny w Gdyni
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Gdyni? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji w Gdyni

W Klivatec otrzymają Państwo fachowe doradztwo, zaplanowanie klimatyzacji spersonalizowane do Państwa potrzeb, montaż oraz serwis urządzenia. Jesteśmy specjalistycznym serwisem klimatyzacji w Gdyni i chętnie pomożemy w wyborze urządzenia klimatyzacyjnego oraz w dalszych krokach.

Kolonia

Skorzystaj z planera
i stwórz plan idealnej klimatyzacji dla Ciebie!

W Gdyni w upalnych miesiącach warto postawić na odpowiedni klimatyzator z filtrem dla własnego lepszego samopoczucia. To miasto, które co roku ściąga tłumy turystów, nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Postawienie na klimatyzację w hotelach, czy wynajmowanych apartamentach dla gości jest bardzo ważne. Zwiększa ich komfort, polepsza samopoczucie i może pomóc budować markę w przyszłości. 

Informacje, których od Ciebie potrzebujemy przed zakupem:

 • Typ budynku (jednorodzinny, mieszkanie, restauracja itd.)
 • Ile pomieszczeń będzie klimatyzowanych 
 • Powierzchnia nieruchomości 
 • Jaki rodzaj klimatyzacji wolisz (ścienna, sufitowa itd.)
 • Ile osób korzysta/mieszka w lokalu 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Gdzie montujemy systemy klimatyzacyjne?

 • Domy 
 • Mieszkania 
 • Hotele 
 • Restauracje 
 • Szpitale 
 • Biura 

 

Różnice pomiędzy systemami klimatyzacji

Zastanawiasz się który klimatyzator sprawdzi się w Twoich przestrzeniach?

Wyróżniamy dwa główne modele, które proponujemy:

 • Monosplit – składa z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Ten system idealnie sprawdzi się, gdy potrzebujesz ochłodzenia jedynie jednego pomieszczenia w Twoim budynku. Sprawdzi się idealnie do sypialni, pokoju dziecięcego lub biura.
 • Multisplit – taki system będzie odpowiedni do kilku pomieszczeń. Posiada jedną jednostkę zewnętrzną, którą można połączyć nawet z kilkoma jednostkami wewnętrznymi. Dzięki temu można korzystać z systemu klimatyzacji w kilku pomieszczeniach jednocześnie. Otwiera to również możliwości rozbudowy systemu na inne pomieszczenia w przyszłości.
klima

Proponowane przez nas usługi 

Decydując się na współpracę z Klivatec, otrzymają Państwo profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym kroku zakupu systemu klimatyzacji. Proponujemy usługi takie jak:

Konsultacja 

Dzięki bezpłatnemu internetowemu planerowi dowiemy się, czego Państwo oczekują i wspólnie dobierzemy system idealny do Państwa potrzeb. Konsultacja może odbyć się telefonicznie lub osobiście. Nasi doradcy mogą przyjechać do Państwa w Gdyni i na miejscu omówić wszelkie szczegóły. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Mysłowic!

klima

Instalacja

Współpraca z Klivatec nie kończy się jedynie na finalizacji i kupnie urządzenia. Nasi monterzy przyjadą do Państwa i zainstalują cały system. Wszystko przeprowadza wykwalifikowani pracownicy, którzy pracują w branży od wielu lat. 

Serwis

Odpowiednio zamontowany i prawidłowo użytkowany klimatyzator rzadko się psuje. Jednak jeśli wydarzy się sytuacja, że urządzenie będzie wymagało naprawy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Nasi serwisanci zajmą się problemem niedziałającej klimatyzacji i odpowiedzą na nurtujące pytania. 

klimaanlagen

Konserwacja

Bardzo istotne jest odpowiednie dbanie i regularne konserwowanie klimatyzatora. Minimalizuje to ryzyko usterek i problemów. Dzięki temu klimatyzator posłuży nam na długie lata, bez konieczności serwisowania urządzenia. Nasz serwis w Gdyni oferuje usługi kontrolne dostosowane do Państwa potrzeb. 

Jak często należy je przeprowadzać? 

Jeśli klimatyzator użytkowany jest przez cały rok, sugerowana jest jego kontrola raz w roku. Natomiast jeśli wykorzystywany jest jedynie w lecie, konserwację wystarczy zrobić raz na 2 lata. 

klimaanlagen

W ramach konserwacji klimatyzacji zajmiemy się przede wszystkim:

 • Czyszczeniem filtra
 • Kontrolą szczelności 
 • Czyszczeniem i dezynfekcją systemu 
 • Testem funkcji 

Wszystkie te kroki pozwolą na zachowanie odpowiedniego efektu chłodzenia.

rysunek klima

Napełnianie klimatyzatorów

Napełnienie czynnikiem chłodzącym jest koniecznym krokiem, aby klimatyzacja odpowiednio i sprawnie działała. Nasi fachowcy chętnie się tym zajmą. Regularne przeglądy pozwolą na kontrole poziom czynnika i nie pozwolą na zbyt szybkie zużycie.  

Skorzystaj z naszych usług klimatyzacyjnych w Gdyni już dzisiaj

Zadzwoń lub napisz do naszych doradców, a szybko ustalimy odpowiednią ofertę i rozwiejemy wszelkie pytania dotyczące planowania, montażu czy konserwacji urządzenia klimatyzacyjnego. Jesteśmy specjalistami w zakresie klimatyzacji i będziemy przy Państwu na każdym etapie planowania i zamontowania klimatyzacji w Państwa lokalu w Gdyni. 

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty