Kompleksowy serwis klimatyzacji w województwie wielkopolskim Klivatec do Państwa dyspozycji

dla klientów indywidualnych i biznesowych

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Nowoczesne systemy klimatyzacji zmieniają komfort Twojego życia na lepszy za dotknięciem przycisku. Klimatyzator to urządzenie, które pozwala kontrolować temperaturę w Twoim pomieszczeniu o każdej porze roku. W domu i pracy możesz cieszyć się chłodnym, świeżym i czystym powietrzem. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w województwie wielkopolskim możesz nam zaufać w perfekcyjnym doborze, montażu i konserwacji systemów klimatyzacji. W Klivatec zapewniamy najwyższy poziom usług. Z naszej oferty mogą skorzystać osoby prywatne i firmy. 

Kolonia

Dlaczego warto
wybrać Klivatec?

Nasza firma w województwie wielkopolskim może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Nieustannie monitorujemy rozwój sytuacji, uważnie obserwując ewolucję rynku klimatyzacji. Dążymy do tego, aby nasz serwis był niezależny od producentów. Serwisujemy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych. 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora nadal możesz korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy lub umówić się na usługę naprawy klimatyzatora u nas. 

Jaki system wybrać?

 • System klimatyzacji Monosplit – chłodzenie jednego pomieszczenia budynku. Posiada jednostkę wewnętrzną i nie może być elastycznie rozbudowywany w przyszłości. 
 • System klimatyzacji Multisplit – składa się z jednej jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć do sześciu jednostek wewnętrznych. Dużą zaletą tego systemu jest możliwość rozbudowy na kolejne pomieszczenia w nadchodzących latach. 
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Gdzie możemy zainstalować klimatyzator w województwie wielkopolskim?

 •  Dom 
 •  Mieszkanie 
 •  Biuro 
 •  Szpital 
 •  Gabinet lekarski 
 •  Restauracja 
 •  Magazyn 
 •  Hotel 
 •  Kancelaria prawna 

Przed podjęciem decyzji o wyborze systemu klimatyzacji należy również określić rodzaj systemu klimatyzacji, budynek, ilość pomieszczeń potrzebnych do chłodzenia, łączną powierzchnię i liczbę stałych mieszkańców nieruchomości. Dostępny na naszej stronie darmowy planer internetowy pomoże Ci szybko wyjaśnić powyższe kwestie. 

Instalacja oddzielnego systemu klimatyzacji zawsze wiąże się ze zmianami konstrukcyjnymi.

Dlatego należy zwrócić szczególną uwagę na następujące czynniki:

 •  Zlecenie montażu klimatyzatora przez profesjonalistę 
 •  Lokalizacja jednostki zewnętrznej 
 •  Długość instalacji chłodniczej 
 •  Rozmieszczenie jednostki wewnętrznej 
 •  Profesjonalne połączenie 
 •  Profesjonalne podwykonawstwo 

 

Tylko licencjonowana firma z dużym doświadczeniem branżowym może prawidłowo zapewnić wszystkie powyższe usługi. Z pomocą przychodzą instalatorzy Klivatec w województwie wielkopolskim. Wszystkie ustawienia muszą być wykonane poprawnie. Błędy są łatwe do zauważenia podczas wykonywania instalacji przez kogoś, kto nie wie, jak obsługiwać klimatyzator. Wybierając naszą usługę, masz pewność, że Twój klimatyzator będzie działał wydajnie i oszczędzał energię. 

 

 

klima

Naprawa klimatyzacji na terenie województwa wielkopolskiego 

Nowoczesne klimatyzatory rzadko zawodzą, ale jeśli okaże się, że Twoje urządzenie działa nieprawidłowo lub ma inne problemy, skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów. Chętnie Ci pomożemy. 

 

 W zakresie serwisu świadczymy usługi takie jak: 

 •  Doradztwo szczegółowe 
 •  Ocena zmian konstrukcyjnych 
 •  Projekt klimatyzacji 
 •  Zawiadomienie osobiste 
 •  Montaż nowego systemu 
 •  Demontaż i likwidacja starego systemu klimatyzacji 
 •  Uruchomienie systemu 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie wielkopolskim!

klimaanlagen

Ile kosztuje klimatyzacja w województwie wielkopolskim?

Ceny są bardzo indywidualne i zależą przede wszystkim od usług, z których zdecydujesz się skorzystać w Klivatec, a także od regionu i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. W ramach tego programu możesz otrzymać dotację nawet do 30 000 zł. 

klimaanlagen

Klivatec uruchomi Twój klimatyzator

 

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator został uruchomiony przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może prowadzić do problemów z urządzeniem w przyszłości. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich rur i napełnią układ płynem chłodzącym. 

 

 Co zyskasz z naszych usług? 

 •  Test szczelności 
 •  Procedura przygotowawcza 
 •  Profesjonalne uruchomienie systemu klimatyzacji 
 •  Pełna operacja testowa 
 •  Instrukcje dotyczące wszystkich funkcji urządzenia 
 •  Montaż wsporników podłogowych lub ściennych 
rysunek klima

Nasz serwis klimatyzacji zajmie się rutynową konserwacją Twojego klimatyzatora

Aby korzystać z systemu, wymagana jest regularna konserwacja i przeglądy. Nasz zespół ekspertów sprawdzi wszystkie rury i połączenia oraz napełni płyn chłodzący. Zajmie się również wymianą i czyszczeniem filtrów. Możesz być pewien, że Twój klimatyzator jest w dobrych rękach. 

Test szczelności układu klimatyzacji

Ważne jest, aby okresowo sprawdzać układ klimatyzacji pod kątem wycieków. W przypadku wycieku sprzęt nie działa wydajnie i skutecznie. Kiedy tak się dzieje, zużywa zbyt dużo energii, zwiększając koszty utrzymania sprzętu. Nieszczelny klimatyzator nigdy nie osiągnie pożądanej wydajności chłodzenia i temperatury pokojowej. Nasz serwisant z województwa wielkopolskiego z przyjemnością przetestuje Twoje urządzenie pod kątem wycieków, aby upewnić się, że działa prawidłowo. 

Usługa napełniania klimatyzatora  

Twój klimatyzator został uruchomiony i chcesz zacząć go używać? Nie zapomnij o profesjonalnym uzupełnieniu płynu chłodzącego. Klivatec może Ci w tym pomóc. 

Czyszczenie filtra 

Robimy to w ramach konserwacji Twojej maszyny. Tylko regularne czyszczenie filtra powietrza zapewni optymalną i pełną wydajność chłodzenia na dłuższą metę. Usuniemy kurz i inne zanieczyszczenia, które spowalniają Twój system klimatyzacji i mogą poważnie zaszkodzić Twojemu zdrowiu. 

Zadzwoń do nas i zmień komfort swojego życia wybierając klimatyzator

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie klimatyzacji. W Klivatec na terenie całego województwa wielkopolskiego otrzymasz indywidualną ofertę i konsultacje, instalację sprzętu, a także konserwację i serwis. Zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Czekamy więc na Wasze sugestie dotyczące wyboru idealnego systemu klimatyzacji. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas. Czekamy na Ciebie.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty