Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Ostrowie Wielkopolskim? Klivatec - serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski jest właściwym partnerem dla Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski – zastanawiasz się nad zleceniem montażu klimatyzacji w domu lub biurze? Klivatec to firma specjalizująca się w tego typu usługach i jest najlepszym możliwym wyborem. Zajmujemy się branżą klimatyzacyjną od wielu lat na terenie Polski oraz za granicą. Cechuje nas doświadczenie, wiedza oraz pełen profesjonalizm. Nasz zespół: Klivatec – klimatyzacja Ostrów Wielkopolski stale podnosi swoje kwalifikacje zdobywając liczne certyfikaty. Zachęcamy do sprawdzenia strony “o nas”.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI OSTRÓW WIELKOPOLSKI:
Opracujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Chcemy, aby każdy z naszych klientów czuł się wyjątkowo, dlatego do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski jako ekspert od systemów klimatyzacji będzie towarzyszyć Ci przez cały proces i chętnie dobierze urządzenie do Twoich preferencji. Dzięki nowoczesnym systemom klimatyzacji możesz cieszyć się chłodnym powietrzem przez cały rok. Ponadto nasze systemy pozwalają także na ogrzewanie, szczególnie późną wiosną i wczesną jesienią, gdy centralne ogrzewanie nie zostało jeszcze włączone. 

Profesjonalne planowanie systemów klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim

Pierwszym krokiem w kierunku lepszego klimatu w pomieszczeniach jest fachowe zaplanowanie nowej technologii klimatyzacyjnej w Ostrowie Wielkopolskim Ważne jest, aby dobrać technologię w taki sposób, aby była ona prawidłowo zwymiarowana do danego pomieszczenia. Nie każdy system klimatyzacyjny zapewni pożądaną wydajność w każdym pomieszczeniu.

Przy planowaniu klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim musimy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • liczbę osób przebywających w mieszkaniu, 
 • nasłonecznienie mieszkania, 
 • typ klimatyzacji, 
 • całkowitą powierzchnię. 

W ramach naszych usług oferujemy rozwiązania dla domów jednorodzinnych, szpitali, placówek oświatowych, serwerowni, hoteli lub biura i wielu innych. Chętnie pomożemy Ci wybrać najlepsze urządzenie.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja klimatyzatorów w Ostrowie Wielkopolskim

Nasz klimatyzator powinien zostać zainstalowany przez profesjonalną firmę. Jeśli zdecydujemy się to wykonać samodzielnie możemy narazić się na utratę gwarancji oraz nieprawidłowo działający system. Istotna jest w tej kwestii wiedza oraz doświadczenie, gdyż mamy wówczas pewność, że klimatyzacja będzie działała wydajnie i nie zostanie pożeraczem prądu. Nasi technicy posiadają liczne certyfikaty potwierdzające ich umiejętności, dlatego montaż klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim przejdzie beż żadnych problemów.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Praca z czynnikiem chłodniczym wymaga ogromnej precyzji, by nie wydostał się on do atmosfery, gdyż może wyrządzić ogromne szkody środowisku oraz naszemu zdrowiu. Tylko po profesjonalnej instalacji będziemy mogli dostosować wydajność chłodniczą do wielkości pomieszczenia, gdyż nasi pracownicy pomogą Ci obliczyć obciążenie chłodnicze. Urządzenie musi być w stanie wymienić całe ciepłe powietrze w danym pokoju.

klima

Nabijanie klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim 

Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski

Nabijanie klimatyzacji to uzupełnienie czynnika chłodniczego, który zużywa się w czasie eksploatacji. Pierwszy raz jest on uzupełniany przez serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski po próbie szczelności tuż przed pierwszym uruchomieniem. Ważne jest jednak, by był on regularnie napełniany, mniej więcej raz w roku w okresie wiosennym. Całość trwa od 30 do 60 minut. Klivatec – serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski to doświadczony zespół specjalistów, który posiada szeroką wiedzę i umiejętności, aby skutecznie serwisować różnego rodzaju systemy klimatyzacyjne.

 

Nasze usługi w zakresie uruchomienia klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim

 • przeprowadzenie próby szczelności zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014
 • przygotowanie raportu, 
 • przekazanie systemu do eksploatacji, 
 • sprawdzenie poprawności chłodzenia i ogrzewania, 
 • montaż systemu.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Ostrowa Wielkopolskiego!

klimaanlagen

Konserwacja systemu klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim

Regularna konserwacja jest konieczna zarówno wtedy, gdy użytkujemy klimatyzację w domach prywatnych jak i korzystamy z niej komercyjnie. Zalecamy jej wykonanie przez profesjonalny serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski co rok lub dwa lata, w zależności od intensywności używania. Tylko wtedy mamy gwarancję, że nasz system będzie działał przez długie lata. W ramach konserwacji serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski ponownie napełnia urządzenie czynnikiem chłodniczym, sprawdza szczelność i wymieniamy filtry. Koszty konserwacji się amortyzują, dzięki zaoszczędzeniu energii, dlatego tak naprawdę konserwacja się opłaca.

Nasz serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski wykonuje:

 • test funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodniczego, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcję systemu.
klimaanlagen

Jaki jest koszt klimatyzacji w Ostrowie Wielkopolskim?

Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski

Koszt urządzenia klimatyzacyjnego rozpoczyna się od ok. 3500 tysiąca złotych. W naszym rankingu klimatyzacji 2022 umieściliśmy ceny, według nas, najlepszych urządzeń. Koszty klimatyzacji typu split możemy oszacować następująco – zakładając, że cena prądu wynosi 0,77 zł za 1kWh, to cena będzie oscylować od 13,86 zł do 32,34 zł. 

Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski pomoże Ci na wszystkich etapach: od planowania po konserwację i przeglądy klimatyzacji. Gwarantujemy niezawodną i szybką obsługa klienta. Serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski z przyjemnością przedstawi ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

rysunek klima

Usterki i błędy?

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski – na szczęście nowoczesna technologia klimatyzacyjna jest mało podatna na usterki. Jeśli system klimatyzacji został profesjonalnie zainstalowany w budynku w Ostrowie Wielkopolskim, problemy i usterki będą występować tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji Ostrów Wielkopolski.

Klimatyzacja Ostrów Wielkopolski – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Ostrowie Wielkopolskim

Skontaktuj się z naszym profesjonalnym i wykwalifikowanym zespołem za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty