Serwis klimatyzacji Leszno
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Leszno? Serwis klimatyzacji Leszno - Klivatec oferuje szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Leszno

Klimatyzacja Leszno – zastanawiasz się, komu powierzyć instalację klimatyzacji w domu czy biurze? Klivatec to firma działająca w branży klimatyzacyjnej zarówno w Polsce, jak i za granicą  od wielu lat. Serwis klimatyzacji Leszno firmy Klivatec gwarantuje niezawodne i sprawdzone rozwiązania, które odpowiadają na indywidualne potrzeby naszych klientów. 

Klimatyzacja Leszno – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Kolonia


Skorzystaj z profesjonalnych usług serwisu klimatyzacji w Lesznie

Serwis klimatyzacji Leszno

Branża klimatyzacji z roku na rok się powiększa, dlatego wymaga coraz większej wiedzy do skutecznego chłodzenia naszego domu. Jeśli chcemy zadbać nie tylko o odpowiednią temperaturę, ale też o to, by nasze urządzenie działało wydajnie oraz energooszczędnie polecamy skorzystanie z naszej kompleksowej usługi: serwis klimatyzacji Leszno. Oprócz odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz stworzenia projektu nasz serwis klimatyzacji Leszno dba także o instalację, uruchomienie systemu, a także o regularną jego konserwację i naprawę.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Jakie klimatyzatyzatory wybrać? Najpopularniejsze klimatyzatory w Lesznie

Klimatyzacja Leszno

Klimatyzacja Leszno – na rynku znajduje się obecnie naprawdę ogromny wybór klimatyzatorów, więc nic dziwnego, że nie wiemy na jakie urządzenie się zdecydować. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy najnowszy ranking klimatyzacji 2022. Przenośne systemy  są zdecydowanie tańszą alternatywą, jednak są często pożeraczami energii, dlatego nie sprawdzą się w przypadku, gdy chcemy chłodzić nasze mieszkanie przez cały sezon. Urządzenia typu split to najbardziej popularne, ekologiczne i ekonomiczne jednostki i to właśnie one są przez nas najczęściej montowane w prywatnych domach, placówkach opiekuńczych, biurach i innych budynkach.

Klimatyzacja Leszno – zadzwoń do nas! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.

klima

Na co zwrócić uwagę przy montażu?

Klimatyzacja Leszno

Wybór urządzenia to istotna kwestia, jednak tak samo ważne jest jego późniejsze ustawienie. Umieszczenie jednostek klimatyzacji na zewnątrz oraz wewnątrz budynku, gdyż jej wydajność zależy od tego jaką drogę musi pokonać czynnik chłodniczy. Przyjmujemy zasadę, że im mniejsza odległość dzieli obydwa urządzenia, tym skuteczniej może pracować klimatyzacja. 

Ponadto musimy mieć na uwadze aspekty prawne. Nie w każdym budynku będziemy mieli możliwość montażu klimatyzacji. Często potrzebna jest nie tylko zgoda właściciela mieszkania, które wynajmujemy, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej, nawet jeśli mamy je wykupione na własność. Wynika to z dwóch kwestii – jednostka zewnętrzna stanowi zmianę konstrukcji fasady, dlatego musi to zostać wcześniej zatwierdzone przez właścicieli. W przypadku własnego domu zgoda jest wymagana ze względu na hałas jaki generuje urządzenie i chociaż nowoczesne systemu pracują dużo ciszej, to nadal nie pozostaje to bez znaczenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Uruchomienie Twojego systemu klimatyzacji 

klima

Profesjonalny montaż klimatyzacji w Lesznie

Serwis klimatyzacji Leszno

Chociaż często możemy znaleźć różnego typu poradniki jak zainstalować klimatyzację samodzielnie, to nie polecamy tego rozwiązania. Nie tylko przepisy prawne sugerują, że instalacja klimatyzacji w Lesznie, powinna zostać wykonana przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Leszno, którzy zajmują się techniką chłodniczą, ale również mówi o tym gwarancja. W przypadku samodzielnego montażu możemy ją utracić. serwis klimatyzacji Leszno firmy Klivatec cechuje się nie tylko skutecznością, ale też ogromną wiedzą w branży klimatyzacyjnej oraz posiada liczne certyfikatu, potwierdzające profesjonalizm pracowników. Praca z czynnikami chłodniczymi jest niebezpieczna dla środowiska, a dla nas ekologia ma ogromne znaczenie.

Klimatyzacja Leszno

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Lesznie:

 • wskazówki techniczne, 
 • wiercenie rdzeniowe, 
 • instalację jednostek wewnętrznych, 
 • poprowadzenie rury czynnika chłodniczego, 
 • montaż jednostki zewnętrznej na elewacji, 
 • połączenie urządzień, 
 • przeprowadzenie próby szczelności, 
 • uzupełnienie czynnika chłodniczego, 
 • uruchomienie systemu, 
 • instrukcję dotyczącą użytkowania urządzenia. 
klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Leszno

Jeśli aktualnie szukasz dobrego serwisu klimatyzacji na terenie Leszna , to firma Klivatec stanowi najlepszy wybór. Możesz polegać na naszych kompetencjach oraz doświadczeniu, gdyż od wielu lat znajdujemy się na rynku klimatyzacji i specjalizujemy się w doradztwie i profesjonalnym montażu klimatyzacji. Działamy na terenie całej Polski oraz za granicą. Oferujemy pełny zakres usług – od wyboru odpowiedniego urządzenia, poprzez wykonanie indywidualnego projektu i zakup klimatyzatora, aż po jego instalację, serwis oraz ewentualne naprawy. Niezależnie od tego czy używasz swojej klimatyzacji prywatnie, czy też komercyjnie, istotne jest to, by regularnie była ona poddawana konserwacji. Okres pomiędzy jej sprawdzaniem powinien wynosić od roku do maksymalnie dwóch lat, a częstotliwość jest uzależniona od czasu użytkowania. Firma Klivatec zajmuje się pełnym serwisem klimatyzacji w Lesznie, a także jego konserwacją. Należy do nas sprawdzenie wszystkich elementów oraz szczelności klimatyzatora, wyczyszczenie wszystkich niezbędnych części oraz filtrów  oraz uzupełnienie czynnika chłodniczego.

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji Leszno

Serwis klimatyzacji Leszno

Nabijanie klimatyzacji jest niezbędnym elementem jej użytkowania. Nasz serwis klimatyzacji Leszno przed pierwszym użyciem napełnia klimatyzator czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie użytkowania. Właśnie do tego celu niezbędne są uprawnienia f-gazowe naszych techników. Czynnik chłodniczy przepływa przez systemy w obwodzie i regularnie zmienia swoje stany skupienia. Ubywający płyn chłodniczy bezpośrednio wpływa na wydajność całego systemu, dlatego tak ważne jest regularne jego uzupełnianie, czego serwis klimatyzacji Leszno dokonuje w czasie konserwacji. Więcej o nabijaniu klimatyzacji można poczytać tutaj.

rysunek klima

Naprawa urządzeń chłodniczych w Lesznie

Klimatyzacja Leszno

Klimatyzacja Leszno – nowoczesne klimatyzatory rzadko wymagają naprawy, gdyż cechują się dużą wydajnością. Szczególnie są mało narażone na wszelkie usterki, jeśli regularnie dbamy o ich konserwację. Ich stan możemy sprawdzać przez aplikacje mobilne, które oferują producenci. Jeśli jednak jakaś usterka wystąpi, to chętnie pomożemy Ci ją naprawić.

Klimatyzacja Leszno – zadzwoń do nas dzisiaj! Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.
Możesz umówić się z nami na dogodny termin korzystając z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji.

Skorzystaj z naszych usług już dziś

Instalujemy systemu klimatyzacji remonowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty