Serwis pomp ciepła – oferujemy najlepsze usługi

Twój niezawodny serwis klimatyzacji w pobliżu

KONTAKT DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Instalacja, modernizacja lub wymiana urządzeń klimatyzacyjnych to często złożone zagadnienie. Na rynku jest ogromny wybór klimatyzatorów. Łatwo jest stracić orientację i nie wiedzieć, który klimatyzator sprawdzi się idealnie. Dzięki Klivatec zyskują Państwo partnera, który zdejmie z Państwa te wszystkie zmartwienia. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie techniki chłodniczej i klimatyzacyjnej.

Doradztwo w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa

Potrzeba zapewnienia przyjemnej temperatury w różnych pomieszczeniach jest ważna. Jednak tylko nieliczni naprawdę wiedzą, które klimatyzatory są dla nich idealne. Wiele czynników odgrywa tu istotną rolę. Niezależnie od ceny, konstrukcji czy wydajności, Klivatec pomoże Ci wybrać odpowiedni klimatyzator. Nie ma znaczenia, czy szukasz jednostek monoblokowych, mobilnych czy typu split. Służymy całą naszą wiedzą i doświadczeniem.

Montaż i instalacja urządzeń klimatyzacyjnych

Instalacja lub modernizacja systemów klimatyzacji wymaga specjalistów. Nie tylko prawo wymaga, aby systemy klimatyzacji przed uruchomieniem były zatwierdzane przez technika. Służy to również bezpieczeństwu użytkownika. Klimatyzatory typu split wymagają czynnika chłodniczego, który może wyciekać w przypadku nieprawidłowego montażu klimatyzatora i powodować uszkodzenia urządzenia oraz budynku. Dlatego nie wahaj się z nami skontaktować. Pomożemy Ci w montażu i instalacji Twojego klimatyzatora.

Bezpłatna wycena i doradztwo

Konserwacja i naprawa

Jeśli masz już klimatyzator, konieczna jest jego regularna kontrola, aby zapewnić mu prawidłowe działanie. Nasze usługi obejmują regularną konserwację klimatyzatorów przez naszych specjalistów.

Jeśli masz uszkodzony klimatyzator i potrzebujesz go naprawić, również służymy pomocą. Nasi technicy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie techniki klimatyzacyjnej i potrafią szybko i profesjonalnie naprawić takie usterki, jak nieszczelności. Naprawa jest zawsze wykonywana przez ekspertów w dziedzinie klimatyzacji i techniki chłodniczej.

Obsługa klienta

Dla firmy Klivatec ważne jest, aby nasi klienci byli zadowoleni. Dotyczy to również doskonałej obsługi klienta. Od planowania po konserwację i przeglądy klimatyzacji – niezawodna i szybka obsługa klienta. Nasi pracownicy zawsze starają się znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nie ma znaczenia, czy masz pytania dotyczące systemów typu split, czynników chłodniczych, instalacji klimatyzatora, chętnie pomożemy.

klima

Rozwiązania specjalne

Dla nas nie ma znaczenia, czy chcesz mieć system klimatyzacji w swoim prywatnym domu, czy w jednym z obiektów komercyjnych. Oprócz obsługi klientów indywidualnych w zakresie montażu i instalacji systemów klimatyzacyjnych z segmentu split i multi-split, do naszych szczególnie mocnych stron należy obsługa tego typu projektów dla klientów biznesowych. Niezależnie od tego, czy chcesz wyposażyć biuro w urządzenia klimatyzacyjne, klimatyzować magazyn, prowadzić praktykę lekarską, kancelarię prawną, a nawet hotel lub restaurację i zapewnić swoim pacjentom, klientom lub gościom przyjemną atmosferę – wspieramy Cię we wszystkich tych zadaniach, oferując niezawodny, szybki i czysty montaż systemów klimatyzacyjnych typu split i multi-split!

Z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

klima

Zalety współpracy z firmą Klivatec jako specjalistą w dziedzinie klimatyzacji

Dzięki firmie Klivatec zyskują Państwo niezawodnego partnera dla swoich systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie i serwis. Nadrzędnym celem jest zawsze zadowolenie naszych klientów. Profesjonalne wsparcie przy zmianach konstrukcyjnych z wykorzystaniem systemów klimatyzacji i wentylacji oraz inne nasze usługi opierają się na kompetencjach naszych pracowników. Klivatec sprosta każdemu wyzwaniu. Ważne jest dla nas również podkreślenie, że pracujemy niezależnie od producentów, dzięki czemu możemy zaoferować klientom najwyższą jakość po uczciwych cenach. Dlatego nie wahaj się skontaktować z nami w sprawie klimatyzacji w wielu różnych obszarach. Oferujemy najlepsze usługi w zakresie klimatyzacji w następujących obszarach:

Można na nas polegać we wszystkich kwestiach – od doradztwa po montaż. Ponadto towarzyszymy naszym klientom podczas konserwacji i przeglądów, aż po naprawy w okresie gwarancyjnym i później. W każdej chwili masz wgląd w ceny i koszty. Przekonaj się o naszym wysokim standardzie jakości w połączeniu z najlepszym stosunkiem ceny do jakości i skontaktuj się z nami.

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty