Pełna oferta systemów klimatyzacyjnych na terenie województwa śląskiego

Rozważasz instalację systemu klimatyzacji na Śląsku i nie wiesz, na którą firmę się zdecydować? Wybierz usługi specjalistycznej firmy z dużym doświadczeniem Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Rozwiązaniem na męczące gorące dni i jest założenie systemu klimatyzacji w Twoim domu, firmie, czy innym lokalu na terenie województwa śląskiego. Fachowa wiedza, doświadczenie w branży chłodniczej sprawi, że dobierzemy idealny klimatyzator do Twojego miejsca, który będzie Ci służył przez lata. Korzystając z usług Klivatec, właśnie tego doświadczysz. Wybór urządzenia, montaż, uruchomienie i konserwacja to usługi na najwyższym poziomie, które proponujemy. 

Kolonia

Instalacja klimatyzacji na Śląsku
przez nasz certyfikowany serwis

Zajmujemy się profesjonalnym montażem systemów klimatyzacyjnych. Nasi technicy przed samą usługą ocenią warunki konstrukcyjne w Państwa lokalu i na tej podstawie stworzą idealną ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. 

Na co trzeba zwrócić uwagę przed wyborem klimatyzatora?

1. Określenie wydajności urządzenia 

Odpowiednie dopasowanie klimatyzatora do wielkości pomieszczenia sprawi, że urządzenie będzie wydajne i ilość transportowanego powietrza będzie na odpowiednim poziomie. Należy również obliczyć obciążenie chłodniczego, najlepiej zasięgając przy tym porady wykwalifikowanych i obeznanych w branży fachowców, którzy obliczą je dla danego obszaru. 

2. Potrzeba elastyczności 

Decydując się na system klimatyzacji, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, ile pomieszczeń ma być chłodzonych i czy w przyszłości nie będziesz chciał rozszerzyć systemu na większą liczbę. Klimatyzator multi-split na to pozwoli i w tym przypadku zdecydowanie się na niego będzie trafionym wyborem. 

 3. Miejsce umieszczenia jednostki wewnętrznej 

Obecne klimatyzatory nie zajmują zbyt dużo miejsca. Należy jednak brać pod uwagę wymiary i położenie pomieszczenia, aby móc dopasować idealną opcję do danej przestrzeni. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Uruchomienie klimatyzatora tylko przez specjalistyczną firmę

Po zainstalowaniu klimatyzatora przez wyspecjalizowaną firmę klimatyzacyjną w najbliższej okolicy, jego uruchomienie również należy do obowiązków ekspertów. Nie wystarczy po prostu włączyć klimatyzator. Przede wszystkim należy przeprowadzić próbę szczelności i próbę ciśnieniową, aby upewnić się, że wszystkie przewody i połączenia są szczelne.

Jak otrzymać dofinansowanie z budżetu państwa na kompletny serwis klimatyzacji w województwie śląskim?

Dotacje na profesjonalną instalację i uruchomienie systemu klimatyzacji

W ramach programu „Czyste powietrze” można ubiegać się o dofinansowanie nawet na 30 000 złotych. Oferta ta jest skierowana do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Obejmuje przede wszystkim demontaż dotychczasowego, nieefektywnego źródła ciepła, oraz zakup i montaż nowego.

 

Ile kosztuje oferta klimatyzacji dla klientów z województwa śląskiego?

Ponieważ planowanie i instalacja systemów klimatyzacji muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do warunków panujących na miejscu, nie możemy w tym momencie podać stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną ofertę.

klima

Zaplanuj z nami swój system klimatyzacji 

Dzięki bezpłatnemu planerowi Internetowemu, który stworzyliśmy na naszej stronie, jeszcze w prostszy i szybszy sposób mogą Państwo określić swoje zapotrzebowanie na klimatyzację. Montujemy klimatyzatory najlepszych marek w szkołach, szpitalach, biurach, domach jednorodzinnych, mieszkaniach, przychodniach i innych miejscach. Z chęcią doradzimy i stworzymy ofertę spersonalizowaną pod Państwa wymagania i oczekiwania. 

 

Nasza kompletna oferta w zakresie klimatyzacji dotyczy klientów z całego województwa śląskiego:

 • Domy prywatne
 • Szkoły
 • Urzędy i kancelarie prawne
 • Domy towarowe
 • Magazyny
 • Hotele i restauracje
 • Urzędy
 • Szpitale i gabinety lekarskie
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie śląskim!

klimaanlagen

Co zyskujesz, wybierając Klivatec?

 1. Wysoka wydajność  

Odpowiednio zamontowane i uruchomione klimatyzatory są bardzo wydajne i oszczędzają energię elektryczną. Wszystko to dzięki perfekcyjnemu dopasowaniu urządzenia do pomieszczenia. 

 1. Wysoka elastyczność 

Tę cechę zyskają Państwo, wybierając głównie klimatyzacje typu multisplit. Możliwość podłączenia do jednostki zewnętrznej nawet kilku wewnętrznych rozszerza możliwości zastosowania systemu klimatyzacji na wiele pokoi. Taki system można także rozbudować w razie potrzeby w przyszłości.  

 1. Wysoka efektywność ekonomiczna

Nowoczesne klimatyzatory są energooszczędne i dobre dla środowiska. Zaopatrzenie się w system klimatyzacji to inwestycja na przyszłość, która może zwracać się naprawdę przez długi czas. 

klimaanlagen

Postaw na klimatyzator z filtrem w trosce o siebie

Klimatyzatory z filtrem nie tylko chłodzą pomieszczenia, ale i oczyszczają powietrze od wszelkich bakterii i alergenów. Dlatego takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim osobom cierpiącym na alergie i astmę. Popularne filtry węglowe pochłaniają niebezpieczne substancje i gazy, jednocześnie redukując nieprzyjemne zapachy. Są łatwe w użytkowaniu, wystarczy wymieniać je raz na dwa lata. 

rysunek klima

Usługi posprzedażowe: Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po zakończeniu pracy

Współpraca z wieloma specjalistycznymi firmami klimatyzacyjnych na Śląsku kończy się w momencie uruchomienia urządzenia. Inaczej będzie, jeśli wybierzesz nasze usługi.  Jako kompleksowy serwis klimatyzacji w województwie śląskim będziemy do Twojej dyspozycji przez cały czas. 

Usługa uruchomienia klimatyzatora 

 Po skończonym montażu urządzenia niezmiernie ważne jest jego odpowiednie uruchomienie wykonane jedynie przez specjalistę. Nasi monterzy przeprowadzą wszelkie potrzebne czynności, dzięki którym klimatyzator będzie działał sprawnie i energooszczędnie. 

 

Wybierając Klivatec, nasi specjaliści wykonają:

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymianę płynu chłodzącego
 • Wymianę filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
 • Konserwację systemu klimatyzacji  

 Konserwacja urządzenia 

 W przypadku gdy używamy klimatyzatora jedynie sezonowo, powinna być wykonana raz na dwa lata. Natomiast korzystając przez cały rok z urządzenia, zaleca się jego kontrolę raz w roku. Ma to kluczowe znaczenie w przypadku minimalizowania jakichkolwiek potencjalnych usterek i problemów. Mimo że nowoczesne klimatyzatory są dobrze wykonane i rzadko się psują, nie można zrezygnować z regularnej konserwacji urządzenia. 

Sprawny serwis klimatyzacji na terenie Śląska

 Jeśli zależy Ci na czasie i najwyższych usługach serwisowych skontaktuj się z naszymi doradcami Klivatec. W przypadku gdy Twój klimatyzator nie działa tak dobrze, jak kiedyś lub padł ofiarą awarii, nasi fachowcy chętnie pomogą. Takie sytuacje są naprawdę rzadkie, ponieważ nowoczesne systemy klimatyzacyjne są bardzo rozwinięte i tworzone z dużą starannością. Mimo to, jeśli tylko zauważysz jakiś problem, możesz na nas liczyć.

Spersonalizowana oferta dla Ciebie

Kontaktując się z nami, zostaniesz przeprowadzony przez cały proces wyboru, instalacji, czy serwisu klimatyzacji. Zadzwoń do nas, a nasz doradca umówi się na indywidualną konsultację w Twojej nieruchomości na terenie województwa śląskiego. Decydując się na nasze usługi, zyskasz pomoc we wszelkich sprawach i problemach związanych z systemem klimatyzacji. 

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty