Serwis klimatyzacji w Zabrzu
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Zabrzu? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji w Zabrzu? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Już dziś skontaktuj się naszym profesjonalnym zespołem i dowiedz się jaką indywidualną ofertę mogą przygotować dla Ciebie. Zachęcamy do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwonienia na nasz numer telefonu.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Klimatyzacja z usługą montażu w Zabrzu

Wybierając klimatyzację istotny jest nie tylko sam system i producent urządzenia, ale też znalezienie profesjonalnego serwisu klimatyzacji w Zabrzu. Dobrze schłodzone powietrze to wynik prawidłowej instalacji oraz konserwacji systemu klimatyzacji i tylko wykwalifikowany zespół zna wszystkie szczegóły oraz posiada niezbędne narzędzia. Firma Klivatec oferuje pełną obsługę – od doradztwa, poprzez wykonanie projektu, aż po instalację oraz uruchomienie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także po upływie okresu gwarancji, gdyż uważamy, że nasze systemy powinny działać przez wiele lat. 

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec?

Cechuje nas profesjonalizm oraz stałe podwyższanie swoich kwalifikacji. Nasi specjaliści posiadają niezbędną wiedzę oraz certyfikaty, co pozwala im na prawidłową instalację. Nie polecamy wybierać oraz montować klimatyzacji w Zabrzu samodzielnie, gdyż może to skutkować niedopasowanym urządzeniem do naszych potrzeb oraz utratą gwarancji. Firma klimatyzacyjna Klivatec oferuje indywidualny i profesjonalny dobór urządzenia oraz jego instalację. 

Ważny jest nie tylko wybór klimatyzatora w Zabrzu, ale także jego prawidłowe ustawienie wewnątrz i na zewnątrz budynku. Prawidłowe umieszczenie jednostki wewnętrznej jest bardzo istotne, gdyż ważną rolę odgrywa także droga jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. Im jest ona krótsza, tym skuteczniej i bardziej wydajnie może pracować nasze urządzenie. 

Nie możemy zapomnieć o tym, że mieszkając w bloku wymagana jest także zgoda właścicieli lub wspólnoty mieszkaniowej, ze względu na hałas jaki generuje jednostka zewnętrzna. W wynajmowanych mieszkania, przed zleceniem montażu klimatyzacji w Zabrzu, także trzeba początkowo porozmawiać z właścicielem. Instalacja jednostki klimatyzacji, to zmiana całej konstrukcji fasady, co musi zostać zatwierdzone przez właścicieli. Nasz zespół specjalistów doradzi Ci na co zwrócić uwagę w czasie instalacji klimatyzacji w Zabrzu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Zabrzu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Jak prawidłowo przeprowadzić instalację klimatyzacji w Zabrzu?

Chcesz zainstalować klimatyzację w Zabrzu samemu? Dobrze się nad tym zastanów, gdyż istnieje wtedy duże ryzyko, że system nie będzie pracował tak efektywnie, energooszczędnie i wydajnie jak powinien, przez co nie będzie zapewniał odpowiedniego chłodzenia. Ponadto jest możliwość utraty gwarancji. 

Praca z czynnikiem chłodniczym wymaga posiadania odpowiedniej certyfikacji. Firma Klivatec posiada wszelkie niezbędne umiejętności, dlatego możemy zagwarantować Ci szybką i profesjonalną instalację klimatyzacji. 

Jak wyglądają nasze usługi w zakresie montażu klimatyzacji w Zabrzu? Zapewniamy:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Zapewniamy także uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego w Zabrzu. Po montażu systemu nasi specjaliści przeprowadzają próbę szczelności zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014, sporządzają raport oraz przechodzą do uruchomienia systemu. Oprócz tego przeprowadzają test wydajności i efektywności chłodzenia oraz ogrzewania klimatyzacji. Na sam koniec każdy klient otrzymuje pełną instrukcję, gdzie znajdzie wskazówki dotyczące prawidłowego używania wybranego systemu klimatyzacji.

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Zabrza!

klimaanlagen

Dlaczego warto korzystać z konserwacji klimatyzacji w Zabrzu?

Pomimo prawidłowej instalacji klimatyzacji oraz bezproblemowego późniejszego użytkowania, klienci często zaniedbują konserwację urządzenia, Musimy jednak pamiętać, że klimatyzator typu split czy multisplit działa bez zarzutu, tylko wtedy, gdy czynnik chłodniczy jest regularnie uzupełniany, a filtry wymieniane. Wymiana filtra jest istotna nie tylko dla samego klimatyzatora, ale przede wszystkim naszego zdrowia, gdyż wydmuchiwane powietrze nie może pozostać wypełnione bakteriami. Zarówno nabijanie klimatyzacji jak i czyszczenie klimatyzacji powinno być wykonywane przez wyspecjalizowany serwis klimatyzacji w Zabrzu. Często wymaga tego również prawo. 

klimaanlagen

Podczas konserwacji serwis klimatyzacji w Zabrzu wykonuje:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodzącego, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie oraz dezynfekcję urządzenia. 

Dbając regularnie o nasze urządzenie mamy pewność, że będzie ono działało przez długie lata. 

rysunek klima

Naprawa klimatyzacji w Zabrzu

Na szczęście usterki systemu klimatyzacji są coraz rzadziej spotykane, a to wszystko dzięki nowoczesnym systemom. Jeśli nasze urządzenie zostało zainstalowane prawidłowo, to usterki występują tylko w wyjątkowych sytuacjach. Jeśli coś takiego miałaby miejsce, należy niezwłocznie wezwać nasz serwis klimatyzacji w Zabrzu.

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Zabrzu i poznaj naszą pełną ofertę

Instalujemy systemy klimatyzacji jedynie renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, szpitalach, hotelach, biurach oraz wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. 

 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty