Montaż klimatyzacji Rybnik
dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Klimatyzacja Rybnik - interesuje Cię instalacja systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Rybniku? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Rybnik. Klivatec jest właściwym partnerem dla Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Rybnik

Chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia, realizacji projektu, instalacji systemu oraz jego konserwacji. Klimatyzacja Rybnik jest w zasięgu Twojej ręki. Klimatyzacja Rybnik – skontaktuj się z nami. Jako wyspecjalizowana firma odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. 

Kolonia


Serwis klimatyzacji Rybnik

Dlaczego warto wybrać firmę Klivatec do serwisu naszej klimatyzacji w Rybniku? Nasz serwis klimatyzacji Rybnik ma ogromne doświadczenie w montażu systemów klimatyzacji na terenie całej Polski oraz za granicą. Oferujemy usługi w zakresie planowania, instalacji, uruchomienia, konserwacji oraz ewentualnej naprawy. Specjalizujemy się w instalacji systemów klimatyzacji split i multisplit w Rybniku. Nasz serwis klimatyzacji Rybnik gwarantuje niską cenę oraz szybki czas realizacji. 

Jaki klimatyzator wybrać?

Aby móc cieszyć się chłodnym powietrzem w Twoim domu należy wcześniej zapoznać się z ofertą klimatyzatorów. Na etapie planowania warto sprawdzić jakie urządzenia będą najbardziej wydajne i energooszczędne tak, abyśmy mogli korzystać z naszego systemu przez długie lata. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Na co przede wszystkim zwracać uwagę, jeśli dobieramy urządzenie do własnych preferencji?

 • Do jakich celów chcemy wykorzystać nasz system klimatyzacji. Jeśli nie chcemy ogrzewać naszego pomieszczenia funkcją grzewczą w klimatyzacji, to nie musimy dobierać urządzenia, które jest w nie wyposażone. 
 • Jakie filtry posiada klimatyzator. Jeśli zależy nam na czystym powietrzu, wolnym od smogu, drobnoustrojów czy cząsteczek kurzu, to warto zdecydować się na system wyposażony w zestaw profesjonalnych filtrów. 
 • Klasa energetyczna urządzenia oraz zastosowany czynnik chłodniczy. Jest to istotne, jeśli chcemy zmniejszyć koszty eksploatacji oraz dbamy o nasze środowisko. 
 • Tryb nawiewu oraz cicha praca stanowią komfort użytkowania. 
 • Jak chcemy mieć rozmieszczony system w naszym mieszkaniu. Wielkość systemu klimatyzacji, czyli liczba pomieszczeń, w jakich będą one obsługiwane jest szczególnie istotna. Pozwala to ustalić jaki system powinien zdecydować się klient – czy potrzebujemy systemu split, czy multi-split.

Jaki wybrać klimatyzator do domu w Rybniku i dlaczego warto przyjrzeć się systemowi split i multisplit?

Klimatyzacja Rybnik

Klivatec zawsze staje na wysokości zadania dlatego oferujemy naszym klientom jedynie takie urządzenia, które spełnią wszystkie oczekiwania i potrzeby użytkowników. Z tego względu wraz z naszymi klientami wykonujemy indywidualny projekt, który powinien sprostać wszelkim potrzebom. Klimatyzacja Rybnik – zaufaj firmie Klivatec, która oferuje niezawodne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji oraz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, gwarantując wysoką jakość usług.

Klimatyzacja Rybnik typu split sprawdzi się u osób, które chcą schłodzić tylko jedno pomieszczenie. Jeśli jednak chcemy mieć przyjemną temperaturę w całym domu, to warto zwrócić uwagę na system multisplit, gdyż można go dostosować do swoich potrzeb, które mogą zmieniać się na przestrzeni lat.  Do jednej jednostki zewnętrznej możemy wówczas podpiąć aż 6 jednostek wewnętrznych.

Nasz zespół pomoże Ci zaplanować klimatyzację w takich miejscach jak:

 

 • placówki opiekuńcze – takie jak szkoły i przedszkola,
 • szpitale, 
 • urzędy
 • biura, 
 • domowy prywatne,
 • restauracje, 
 • hotele
Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

klima

Instalacja klimatyzacji w Rybniku – wybierz nasz serwis klimatyzacji Rybnik

Jeśli podejmie decyzję o wyborze odpowiedniego systemu chłodzącego, to możemy wraz z monterami przejść do instalacji klimatyzacji. Polecamy jednak wybrać profesjonalny montaż klimatyzacji w Rybniku , gdyż jedynie w ten sposób uzyskamy pewność, że wszystko przebiegnie prawidłowo i nie narazimy się na żadne usterki. Montaż klimatyzacji wymaga zmiany konstrukcji elewacji, co wymaga nie tylko wiedzy, ale też specjalistycznych narzędzi. 

Technicy przeprowadzający serwis klimatyzacji Rybnik potrafią ustawić jednostki chłodnicze tak, by czynnik chłodniczy pokonywał jak najkrótszą drogę pomiędzy jednostką zewnętrzną a wewnętrzna, dzięki czemu system działa wydajnie. W czasie instalacji sprawdzana jest także szczelność, by nie doszło do wycieku czynnika chłodniczego, który może zaszkodzić naszej atmosferze. Właśnie z tego względu w szczególności system powinien zostać uruchomiony przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Rybnik, który posiada niezbędne certyfikaty f-gazowe (czego zresztą wymaga prawo). Eksploatacja urządzenia to próba szczelności oraz raport, a także napełnienia klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. Na sam koniec klient jest informowany jak w prawidłowy sposób korzystać ze swojego urządzenia. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Rybnika!

klima

Nabijanie klimatyzacji Rybnik

Nasz serwis klimatyzacji Rybnik  jest odpowiedzialny za nabijanie klimatyzacji . Proces ten polega na uzupełnieniu czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie użytkowania klimatyzatora. Całość trwa od 30 do 60 minut i wykonuje się go raz w roku na wiosnę, tuż przed falą upałów.

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji w Rybniku

Nasza firma klimatyzacyjna oferuje również szybkie naprawy klimatyzatora w razie ewentualnych usterek. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji, dlatego jeśli kiedykolwiek zdarzy się jakaś nieprawidłowość, to mogą Państwo do nas dzwonić lub nadal korzystać z planera klimatyzacji. Nasz serwis klimatyzacji Rybnik wszystkie prace wykonuje bardzo szybko i czysto.

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Rybnik

Regularna konserwacja zapewnia przedłużenie żywotności naszego urządzenia. Częste kontrole pozwolą zweryfikować działanie klimatyzacji i zapewnią efektywne i niskie zużycie energii. Zalecamy wykonywać serwisowanie co rok lub dwa lata w zależności od intensywności używania klimatyzatora. Wykonując serwis klimatyzacji Rybnik sprawdzamy: szczelności klimatyzacji, istotne elementy (w razie potrzeby czyścimy je oraz wymieniamy), uzupełniamy czynnik chłodniczy.

rysunek klima

Już dziś skorzystaj z naszych usług

Wybierając serwis klimatyzacji Rybnik otrzymasz profesjonalny montaż, instalację oraz konserwację systemu, a dodatkowo zapewniamy:

 

 • poradę dotyczącą korzystania z urządzenia
 • gwarancję profesjonalnego podłączenia systemu
 • niezawodną pracę urządzenia

Nasz serwis klimatyzacji Rybnik jest niezależny od producentów, dlatego dobierzemy taki klimatyzator, jaki będzie odpowiadał Twoim indywidualnym potrzebom. Już dziś zadzwoń i dowiedz się jaki klimatyzator wybrać korzystając z formularza kontaktowego  lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. Pamiętaj, że nasze konsultacje są bezpłatne.

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty