Montaż klimatyzacji – nasza oferta

Zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji w wybranym lokalu? Skorzystaj z usług Klivatec

Posiadanie klimatyzacji w domu, w biurze i w innych miejscach, w których przebywamy na co dzień, jest bardzo przydatne. Nie tylko wzrasta nasz komfort, samopoczucie, ale dzięki filtrom powietrza dbamy o nasze zdrowie. Założenie klimatyzacji, która przez wiele lat będzie pełnić swoją funkcję, jest możliwe dzięki kompetentnej firmie. Klivatec posiada bazę wykwalifikowanych pracowników z branży, którzy w profesjonalny sposób zajmują się montażem klimatyzatorów typu split, multi-split i innych. Nasza firma proponuje usługi montażu klimatyzacji dopasowane do Twoich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny sprzęt i wykwalifikowany personel sprawiają, że Klivatec wyróżnia się na rynku.

Spis treści:
Aranżacja-Pomieszczenia-Mitsubishi-AP

Co będzie nam potrzebne do doboru klimatyzacji? 

Kontaktując się z nami, będziemy potrzebować kilka podstawowych informacji, które pomogą wybrać nam i następnie zamontować klimatyzację dopasowaną do potrzeb konsumentów. 

Najlepsza pomoc w doborze klimatyzacji – skorzystaj z planera dostępnego na naszej stronie

Dzięki bezpłatnemu narzędziu w postaci planera wybór idealnego systemu klimatyzacji nigdy nie będzie prostszy! Nasz intuicyjny planer przeprowadzi Państwa przez wszystkie kroki i wybierze potencjalnie najlepszy system klimatyzacji. W razie pytań dotyczących naszej oferty i wyboru urządzenia zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami z Klivatec. Wspólnie dobierzemy system klimatyzacji, który spełni wszystkie Państwa oczekiwania. 

Kompetentni specjaliści w zakresie montażu chętnie doradzą i odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości odnośnie do instalacji klimatyzacji, jej rozmieszczenia oraz konserwacji i serwisu. W razie potrzeby wymiany urządzenia oferujemy dobrą dla środowiska utylizację urządzeń. Systemy klimatyzacyjne montujemy w domach, mieszkaniach, hotelach, restauracjach, szpitalach, biurach, kancelariach prawnych i innych miejscach. 

Najpopularniejsze i najczęściej wybierane systemy klimatyzacyjne

 • System split – wykorzystywany jest, gdy chłodzone ma być tylko jedno pomieszczenie w budynku. Wadą jest brak możliwości rozbudowy go na większą liczbę pokoi. 
 • System multisplit – sprawdzi się, gdy potrzebujesz klimatyzować więcej niż jedno pomieszczenie. Składa się z jednostki zewnętrznej, do której można podłączyć maksymalnie sześć jednostek wewnętrznych. Pozwala to na elastyczne dostosowanie i powiększenie obszaru klimatyzowanego w kolejnych latach. 
Klimatyzator-Fujitsu-Wizualizacja-Wnętrza

 Co należy wziąć pod uwagę przed wyborem klimatyzatora? 

Potrzeba elastycznościWybierając system klimatyzacji, musisz odpowiedzieć sobie na pytanie, ile pomieszczeń chcesz schłodzić i czy chcesz jeszcze bardziej rozbudować system w przyszłości. Pozwolą na to klimatyzatory multi-split  i w tym przypadku byłby to z pewnością dobry wybór. 
Określanie wydajności urządzenia Dostosowanie klimatyzatora do wielkości pomieszczenia sprawi, że będzie on działał wydajnie, a ilość transportowanego powietrza będzie odpowiednia. Należy również obliczyć obciążenie chłodnicze, najlepiej w porozumieniu z wykwalifikowanymi i doświadczonymi profesjonalistami, którzy obliczają je dla Twojego obszaru. 
Lokalizacja jednostki wewnętrznej Dzisiejsze klimatyzatory nie zajmują dużo miejsca. Należy jednak wziąć pod uwagę wielkość i lokalizację pomieszczenia, aby móc dopasować idealny wybór do danej przestrzeni. 

Proponowane przez nas rozwiązania 

Klimatyzator ścienny to świetne rozwiązanie do mieszkań i domów jednorodzinnych. Ich montaż jest prosty i szybki. Jednym z najbardziej nowoczesnych i oszczędzających energię klimatyzatorów ściennych jest urządzenie z technologią INVENTER, które mają funkcję grzania, chłodzenia oraz redukcję wilgoci i pozbywanie się zanieczyszczeń z powietrza. Klimatyzator typu split zawiera skraplacz (jednostkę zewnętrzną) oraz parownik (jednostkę wewnętrzną), złączonych ze sobą przewodami. Do montażu jednostki wewnętrznej nasi fachowcy wiercą w ścianie otwór o wielkości około 5-6 cm. Jest on potrzebny do przeciągnięcia kabli poza budynek. Oczywiście wszelkie rury i kable można ukryć w ścianie lub w listwie, żeby nie było widoczne i urządzenie mogło prezentować się estetycznie. 

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań, jest umieszczenie jednostki wewnętrznej urządzenia w kanale wentylacyjnym. Jest to prosty układ, w którym klimatyzator montowany jest za rekuperatorem, w którym dochodzi do filtrowania powietrza, by kolejno w klimatyzatorze kanałowym powietrze zostaje schłodzone do wybranej temperatury. 

Aranżacja-salonu-z-klimatyzacją

Nasz serwis zajmie się profesjonalnym montażem Twojego systemu klimatyzacji 

Ważne jest, aby montaż i instalację powierzyć tylko certyfikowanej i doświadczonej firmie. Niezbędne są profesjonalne narzędzia oraz wiedza i umiejętności, gdyż montaż wiąże się ze zmianami konstrukcyjnymi elewacji. Nasi inżynierowie serwisowi rozmieszczą jednostki wewnętrzne w pomieszczeniu tak, aby przewody czynnika chłodniczego były, jak najkrótsze. Ponadto zapewnią, że wszystkie połączenia są szczelne, aby czynnik chłodniczy nie wyciekł. Serwisujemy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych. 

Jakie są przybliżone koszty montażu klimatyzacji?

Ponieważ planowanie i montaż klimatyzatorów zawsze muszą być indywidualnie dostosowane do lokalnych warunków, nie możemy obecnie podać stałej ceny. Wycena jest indywidualna i zależy głównie od usług, z których zdecydujesz się korzystać w Klivatec, a także od regionu i zakresu systemu. Co ważne, właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. W ramach programu możesz otrzymać dotację nawet do 30 000 zł. Skontaktuj się z nami, jeśli masz więcej pytań i otrzymaj o indywidualną wycenę. 

Nie wahaj się, czekamy na kontakt!

Zapewniamy i oferujemy montaż klimatyzacji w biurze, w małych i dużych sklepach, a także wybór odpowiedniej klimatyzacji do serwerowni, która musi mieć odpowiednie warunki do pracy w niskich temperaturach zewnętrznych, aby nie traciła swojej efektywności. Zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy z chęcią pomogą w wyborze klimatyzacji i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Można skontaktować się z nami przez formularz kontaktowy, e-mailowo lub telefonicznie.

Źródła:

https://www.instalacjebudowlane.pl/9797-26-1184-ile-kosztuje-klimatyzacja-w-domu.html.

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty