Pełna obsługa w województwie opolskim na każdym etapie

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy na opolszczyźnie? Skorzystaj z usług Klivatec.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Posiadanie nowoczesnego systemu klimatyzacji jest bardzo przydatne i co ważne bardzo popularne. Reguluje on temperaturę o każdej porze roku. Klimatyzatory można stosować głównie latem, kiedy upał jest intensywny i chcemy wnieść do naszego pomieszczenia strumień świeżego i chłodnego powietrza. Natomiast zimą urządzenie może być narzędziem grzewczym jako główne źródło ciepła lub tylko jako dodatkowe źródło dla innego urządzenia grzewczego. Jeśli chcesz zainstalować system klimatyzacji w swoim domu w województwie opolskim, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy. 

Kolonia

Dlaczego warto
wybrać Klivatec?

Zespół firmy na opolszczyźnie może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży chłodniczej. Stale monitorujemy rozwój, bacznie obserwując rozwój rynku klimatyzacji. Dążymy do tego, aby nasz serwis nie był zależny od producenta. Serwisujemy i montujemy klimatyzatory takich marek jak Samsung, LG, Haier, Daikin, Fujitsu i innych. 

Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta. W Klivatec otrzymasz uczciwą i profesjonalną poradę. Stworzymy idealne rozwiązanie dla Twoich przestrzeni. Nawet po zainstalowaniu klimatyzatora nadal możesz korzystać z naszych usług, gdy potrzebujesz naprawy lub umówić się na usługę naprawy klimatyzatora. 

Zamontujemy dla Ciebie klimatyzację w województwie opolskim

Jako profesjonalna firma z przyjemnością pomożemy w instalacji Twojego sprzętu. Zapewniamy, że skorzystanie z naszych usług będzie dobrym wyborem. Nasi instalatorzy upewnią się, że klimatyzator działa prawidłowo i wydajnie. Pozwoli mu to prawidłowo funkcjonować, otrzymać odpowiednią ilość mocy i osiągnąć pożądaną temperaturę w pomieszczeniu. 

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Nasz instalator z Klivatec wykona następujące czynności:

 • Porada techniczna  
 • Zainstaluje 5-metrowy przewód czynnika chłodniczego dla każdej jednostki wewnętrznej 
 • Umieści jednostkę zewnętrzną na elewacji 
 • Podłączy jednostkę wewnętrzną 
 • Wykona test szczelności 
 • Uzupełni czynnik chłodniczy 
 • Uruchomi system
 • Zapewni wskazówki dotyczące funkcji 

Który klimatyzator wybrać?

 • Klimatyzator Monosplit – składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Nadaje się do klimatyzacji pomieszczeń w lokalu. Systemu nie można w przyszłości rozszerzyć na inne pomieszczenia. 
 • Klimatyzator Multisplit – jego konstrukcja obejmuje jedną jednostkę zewnętrzną i kilka jednostek wewnętrznych. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można łatwo rozbudowywać w przyszłości. Jeden klimatyzator może jednocześnie chłodzić sześć pomieszczeń. 
klima

Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz nowego systemu klimatyzacji w miejscach takich jak: 

 •  Biuro 
 •  Dom jednorodzinny 
 •  Szkoła 
 •  Mieszkanie 
 •  Dom handlowy  
 •  Szpital 
 •  Klinika i inne obiekty 
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie opolskim!

klimaanlagen

Zaplanuj instalację klimatyzacji z Klivatec

Kiedy zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, oferujemy szczegółowe opcje planowania klimatyzacji. Instalujemy urządzenia i opracowujemy koncepcję w domach jednorodzinnych, szpitalach, hotelach, restauracjach, mieszkaniach, biurach, kancelariach prawnych i innych obiektach na Opolszczyźnie. Nasz planer online, który znajdziesz na naszej stronie internetowej, pomoże Ci znaleźć idealną ofertę. 

klimaanlagen

Specjaliści z Klivatec uruchomią Twój klimatyzator

Bardzo ważne jest, aby klimatyzator był uruchamiany przez wykwalifikowaną i certyfikowaną firmę. Nie zalecamy robienia tego samemu. Brak odpowiedniej wiedzy i umiejętności może prowadzić do problemów z urządzeniem w przyszłości. Nasi specjaliści chętnie się tym zajmą, sprawdzą poprawność działania wszystkich rur i napełnią układ płynem chłodzącym. 

rysunek klima

Konserwacja klimatyzatora – dlaczego powinna być wykonywana regularnie?

Sprzęt, aby pracował prawidłowo i wydajnie, musi być konserwowany w określonych odstępach czasu. Oczywiście ta usługa powinna być świadczona tylko przez odpowiednią firmę. Zaleca się serwis co dwa lata, gdy klimatyzator jest używany tylko sezonowo. Biorąc pod uwagę użytkowanie sprzętu przez cały rok, warto przeprowadzać coroczny przegląd. 

Wybierając naszych fachowców z Klivatec na terenie województwa opolskiego, masz pewność, że wszystko zostanie wykonane profesjonalnie. Sprawdzimy kable i połączenia oraz uzupełnimy niezbędny czynnik chłodniczy, aby urządzenie działało prawidłowo. 

 

 Wszystkie nasze usługi konserwacyjne: 

 •  Testy funkcjonalne 
 •  Testy szczelności 
 •  Wymiana chłodziwa 
 •  Wymiana filtra 
 •  Czyszczenie i dezynfekcja systemu 

Czy klimatyzator wymaga napełniania?

W klimatyzatorze krąży czynnik chłodniczy. Co roku zmniejsza objętość do 10% w urządzeniu. Usługa napełniania klimatyzatora jest bardzo ważna, aby maszyna działała dobrze i utrzymywała wysoką wydajność chłodzenia. W Klivatec, kiedy decydujemy się na serwis naszego sprzętu, dbamy również o jego napełnienie. W rezultacie ryzyko możliwego uszkodzenia elementów systemu jest znacznie zmniejszone. 

Błąd urządzenia? – Skorzystaj z naszego kompleksowego serwisu 

Nowoczesne systemy klimatyzacyjne dostępne na rynku rzadko zawodzą. Jeśli jednak zauważysz jakiekolwiek zmiany w wydajności urządzenia lub jakiekolwiek błędy, skontaktuj się z nami. Możesz na nas liczyć, że naprawimy Twoje urządzenie. 

Jaki jest koszt klimatyzacji w województwie opolskim? 

Dotacje, które możesz otrzymać

Szacunkowe koszty są bardzo indywidualne. Zależy to głównie od usług, z których zdecydujesz się korzystać w Klivatec, a także od regionu i zakresu systemu. Właściciele lub współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”. W ramach programu możesz otrzymać dotację nawet do 30 000 zł. 

Czekamy na Twój telefon

Działamy na rynku klimatyzacji od wielu lat. Nasi profesjonalni doradcy zapewnią Ci profesjonalną obsługę, bo klient jest dla nas najważniejszy. Używamy tylko wysokiej jakości produktów najlepszych marek i stale się rozwijamy, aby być na bieżąco. Masz jeszcze wątpliwości i pytania? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Chętnie Ci pomożemy!

Nasza oferta

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty