Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle - zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy? Firma Klivatec, oferująca serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle, jest odpowiednim wyborem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle

Latem temperatury stale utrzymują się na wysokim poziomie, negatywnie wpływając na nasze samopoczucie i komfort. Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle może zmienić dotychczasowe życie o 180 stopni. Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle gwarantuje świeże i czyste powietrze, lepsze zdrowie, mniej alergii oraz wysoką wydajność, którą odczujesz, decydując się na montaż klimatyzacji. Montujemy klimatyzację w prywatnych budynkach mieszkalnych, biurach i innych lokalach w Kędzierzynie-Koźlu. Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Kolonia

Ważne informacje,
które musisz znać przed montażem klimatyzacji w Kędzierzynie-Koźlu

Rynek klimatyzacyjny dla osób, które nie znają tematu, może wydawać się nie do opanowania. Dlatego przed zakupem urządzenia ważne jest zwrócenie uwagi na kwestie, które pomogą nam w wyborze idealnego urządzenia dla Państwa. 

Zdefiniowanie wydajności klimatyzatora w Kędzierzynie-Koźlu

Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle

Nasi specjaliści w ramach usługi serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle obliczą obciążenie chłodnicze w Państwa lokalu i wielkość pomieszczenia. Pozwoli to na odpowiednie wymiarowanie klimatyzatora, by jego wydajność stale była na wysokim poziomie. Jeśli wydajność jest zbyt niska, klimatyzator nie może przetransportować wystarczającej ilości ciepłego powietrza z pomieszczenia i powietrze w pomieszczeniu nie osiąga wymaganego poziomu. Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle to nasza specjalność. Rozumiemy, że każdy system klimatyzacyjny powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Współpracujemy z naszymi klientami na każdym etapie procesu, od tworzenia projektu po jego realizację.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Określenie jak elastyczny ma być Twój system klimatyzacji

Jeśli teraz szukasz klimatyzacji do jednego pokoju, ale nie rezygnujesz z opcji rozbudowy systemu w przyszłości na pozostałe pomieszczenia, warto postawić na system typu multi-split. Posiada jedną jednostkę zewnętrzną, do której można podpiąć nawet sześć niezależnych jednostek wewnętrznych. 

Umiejscowienie jednostki wewnętrznej w pomieszczeniu w Kędzierzynie-Koźlu

Współczesne klimatyzatory nie są tak duże, jak kiedyś i nie zajmują dużo miejsca. Można umieścić je między innymi na ścianie, suficie, czy podłodze. Przy rozmieszczeniu urządzenia warto pamiętać o tym, żeby droga od jednostek nie była zbyt długa. Przewody czynnika chłodniczego pokonując krótką drogę, usprawnią cały system, który będzie pracował efektywnie i energooszczędnie. 

klima

Stwórz swój system klimatyzacji z naszym Internetowym Planerem 

Używając darmowego narzędzia na naszej stronie, szybko zaplanujesz i zdefiniujesz jaki klimatyzator sprawdzi się w Twoim lokalu w Kędzierzynie-Koźlu. Nasi doradcy z Klivatec z przyjemnością odpowiedzą potem na wszelkie pytania i wątpliwości. Dobierzemy spersonalizowany system klimatyzacji, który będzie służył Ci przez lata. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

klima

Jak przebiega montaż urządzenia w Kędzierzynie-Koźlu?

 • Przyjazd monterów na miejsce 
 • Wskazówki technika 
 • Wiercenie rdzeniowe 
 • Instalacja jednostek wewnętrznych 
 • Umieszczenie rury czynnika chłodniczego 5 metrów na jednostkę wewnętrzną 
 • Instalacja jednostki zewnętrznej na elewacji 
 • Prawidłowe podłączenie urządzenia 
 • Przeprowadzenie próby szczelności 
 • Uzupełnienie czynnika chłodniczego 
 • Profesjonalne uruchomienie systemu 

 

Klivatec w Kędzierzynie-Koźlu zajmie się uruchomieniem Twojego systemu klimatyzacyjnego 

Tak samo, jak w przypadku montażu, uruchomienie powinno być przeprowadzane jedynie przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle.

W ramach uruchomienia systemu otrzymasz:

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymianę płynu chłodzącego
 • Wymianę filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcję systemu
 • Konserwację systemu klimatyzacji w Kędzierzynie-Koźlu
klimaanlagen

Konserwacja klimatyzatora

Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle

Zalecamy, aby przy codziennym stosowaniu urządzenia przez cały rok, poddawać go konserwacji raz w roku. Natomiast przy jedynie sezonowym użytkowaniu wystarczy, aby serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle sprawdził Państwa urządzenie raz na dwa lata. Systemy klimatyzacji, które nie są poddawane konserwacji, mają krótszy okres eksploatacji i mogą być narażone na poważne kary. Regularne kontrole przeprowadzane przez wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle mogą zapobiec nieszczelności urządzenia i pojawienia się usterek i awarii w przyszłości.

klimaanlagen

Naprawa klimatyzatora

Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle

Nowoczesna technologia i stały rozwój branży pozwalają na tworzenie urządzeń, które rzadko się psują. Jeżeli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle. Klivatec w Twoim mieście pomoże w naprawie, również w nagłych przypadkach i gdy zależy Ci na szybkim czasie realizacji. Serwis klimatyzacji Kędzierzyn-Koźle – w każdej chwili możesz umówić się z nami na konserwację lub naprawę. 

rysunek klima

Pamiętaj o regularnym napełnianiu klimatyzacji

Klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle

Gdy Twoja klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle zostanie uruchomiona, należy napełnić ją czynnikiem chłodniczym, by prawidłowo działał. Zbyt mała ilość czynnika chłodzącego ma negatywny wpływ na działanie układu w dłuższym okresie. Dlatego nie wystarczy zrobić to raz i należy pamiętać o jego ciągłym uzupełnianiu. Zajmiemy się tym w ramach regularnej konserwacji Twojego urządzenia. Dzięki naszym usługom klimatyzacja Kędzierzyn-Koźle będzie odpowiednio działała i sprawnie chłodziła Państwa pomieszczenia. 

Czekamy na Twój telefon

Skontaktuj się z nami i postaw na system klimatyzacji w Twoim budynku w Kędzierzynie-Koźle już teraz. Instalujemy systemy klimatyzacyjne w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych, mieszkaniach i innych obiektach. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie spersonalizowaną ofertę, abyś mógł cieszyć się nową jakością życia na co dzień.  

Sprawdz Naszą ofertę

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty