Serwis klimatyzacji Brzeg
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cięklimatyzacja Brzeg i zastanawiasz się od czego zacząć? Klivatec to najlepszy możliwy wybór. Serwis klimatyzacji Brzeg to niezawodne rozwiązania oraz profesjonalne doradztwo.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Brzeg dostosowana do Twoich potrzeb

Klivatec to zespół profesjonalistów, którzy przeprowadzą Cię przez proces zakupu klimatyzacji. Jesteśmy z Tobą od pierwszego kontaktu aż do instalacji systemu. Serwis klimatyzacji Brzeg pragnie towarzyszyć Ci na każdym etapie realizacji projektu, abyś mógł cieszyć się chłodnym powietrzem w Twoim domu. Klimatyzacja Brzeg – zaufaj firmie Klivatec, która oferuje niezawodne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji oraz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku, gwarantując wysoką jakość usług. Klimatyzacja Brzeg jest w zasięgu Twojej ręki

Kolonia

Jaki wybrać klimatyzator do domu w Brzegu
i dlaczego warto przyjrzeć się systemowi split i multisplit?

Rynek klimatyzacji z roku na rok się powiększa, dlatego trudno jest znaleźć urządzenie, które spełniłoby wszystkie wymagania. Klimatyzacja split sprawdzi się jedynie jeśli chcemy schłodzić jedno pomieszczenie i mamy pewność, że nasze wymagania nie zmienią się z czasem. Jeśli jednak wolisz mieć przyjemną temperaturę w całym domu lub biurze, to polecamy systemy multisplit. Pozwalają one na podpięcie aż 6 jednostek wewnętrznych do jednego agregatu. W dodatku wystarczy, że początkowo zamontujemy jedynie 2 urządzenia, a cały system możemy rozbudowywać w kolejnych latach. 

Instalujemy systemy klimatyzacji w Brzegu m.in. w:

 • Domach jednorodzinnych 
 • Mieszkaniach 
 • Biurach 
 • Placówkach opiekuńczych 
 • Placówkach państwowych 
 • Hotelach 
 • Restauracjach 
 • Szpitalach i gabinetach lekarskich
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Pamiętaj także, że w czasie podejmowania decyzji o wyborze konkretnego modelu musisz także zwrócić uwagę na:

 • Rodzaj budynku (w blokach i apartamentach potrzebna będzie zgoda właścicieli lub wspólny)
 • Ilość pomieszczeń 
 • Liczbę osób przebywającą w mieszkaniu 
 • Ilość używanych sprzętów elektronicznych, które generują dodatkowe ciepło 
 • Ilość wpadania światła do pokoju 
 • Rozmieszczenie geograficzne pomieszczenia

Jakie usługi świadczy firma klimatyzacja w Brzegu?

Naszym klientom oferujemy serwis klimatyzacji Brzeg, który obejmuje: 

 • Planowanie systemu

Każdy z naszych klientów otrzymuje indywidualne wsparcie. Nasz zespół ds. klimatyzacji w Brzegu chętnie pomoże Ci wybrać odpowiednie urządzenia. Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego lub darmowego planera klimatyzacji i umów się już dziś na konsultacje. Nasi specjaliści pomogą Ci we wszystkich prawnych kwestiach oraz odpowiedzą na wszystkie pytania. 

 • Instalacja systemu 

Montaż klimatyzacji w Brzegu to podstawa. Instalacja wymaga fachowej wiedzy, potwierdzonej licznymi certyfikatami oraz doświadczenia. Jesteśmy na rynku klimatyzacyjnym od wielu lat i wykonujemy projekty zarówno w Polsce jak i za granicą, dlatego cechuje nas profesjonalizm. Nasi technicy w czasie instalacji klimatyzacji w Brzegu wykonują próbę szczelności, nabijają klimatyzację oraz sprawdzają wszelkie usterki. Dzięki nam będziesz mógł cieszyć się swoim systemem przez wiele lat. 

 • Naprawa klimatyzacji w Brzegu

Nowoczesne systemy klimatyzacji rzadko ulegają awarii. Jeśli dbamy o regularną konserwację oraz uzupełniamy czynnik chłodniczy, to jest to niemal niemożliwe. W przypadku, gdyby jednak jakaś usterka się pojawiła, nasz serwis klimatyzacji Brzeg chętnie pomoże Ci ją naprawić. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji. 

 • Konserwacja klimatyzacji w Brzegu

Regularna konserwacja to podstawa jeśli chcesz cieszyć się swoich systemem przez wiele lat. Serwis klimatyzacji Brzeg obejmuje sprawdzenie szczelności, wymianę filtrów, czyszczenie niezbędnych elementów. Konserwację systemu powinno się wykonywać raz do roku lub co dwa lata w zależności od intensywności użytkowania systemu. 

W czasie konserwacji sprawdzamy szczelność Twojego systemu. Jeśli byłby on uszkodzony, to urządzenie straci swoją wydajność oraz energooszczędności. Umów się już dziś z naszym serwisem klimatyzacji w Brzegu i sprawdź swój system. 

 • Nabijanie klimatyzacji w Brzegu

Nabijanie klimatyzacji to nic innego jak uzupełnienie urządzenia czynnikiem chłodniczym, który zużywa się w trakcie pracy klimatyzacji. Napełnianie klimatyzacji wykonane powinno być przez certyfikowany serwis klimatyzacji Brzeg regularnie, raz w roku, najlepiej w okresie wiosennym. Całość trwa od 30 do 60 minut. Więcej o nabijaniu klimatyzacji możesz poczytać tutaj

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Brzegu!

Skorzystaj z dotacji programu "Czyste powietrze"

Jeśli zdecydujesz się na nowoczesny i wydajny system klimatyzacji, możesz nawet otrzymać dofinansowanie na jego instalację i uruchomienie przez nasz serwis klimatyzacji w Brzegu. Chętnie pomożemy Ci w procesie składania wniosków.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie klimatyzacji w Brzegu. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu klimatyzacji w Brzegu.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie systemu klimatyzacji.

rysunek klima

Nadal wahasz się czy klimatyzator to dobre rozwiązanie dla Twojej rodziny?

Obawiasz sie kosztów, a może wydajności takiego rozwiązania?

Daj się przekonać Naszemu doświadczeniu i wiedzy!

Już dziś zamontuj swoją klimatyzację w Brzegu

Serwis klimatyzacji Brzeg

Nasz serwis klimatyzacji Brzeg instaluje klimatyzację jedynie renomowanych producentów w prawie każdym budynku, który posiada zgodę na montaż. Z przyjemnością przygotujemy indywidualną ofertę dla Ciebie. Jako wyspecjalizowany serwis klimatyzacji Brzeg odpowiemy na wszelkie pytania i stworzymy idealną spersonalizowaną ofertę dla Ciebie. Już dziś skorzystaj z naszego formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer kontaktowy i zapisz się na konsultację.

Zachęcamy do kontaktu

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty