Serwis klimatyzacji Namysłów
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Klimatyzacja Namysłów - interesuje Cię montaż systemu klimatyzacji? Wybierz profesjonalny serwis klimatyzacji Namysłów. Klivatec jest właściwym partnerem dla Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Namysłów

Chcesz zamontować klimatyzację w Namysłowie, ale nie wiesz na jak profesjonalny serwis klimatyzacji Namysłów się zdecydować? Z Klivatec nie musisz się dłużej zastanawiać. Jesteśmy specjalistyczną firmą klimatyzacyjną, dlatego z nami nie musisz się martwić czy system zostanie zamontowany prawidłowo. Serwis klimatyzacji Namysłów to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat. Skontaktuj się poprzez nasz formularz kontaktowy lub planer klimatyzacji.

Kolonia

Skorzystaj z profesjonalnych
usług serwisu klimatyzacji w Namysłowie

Obecnie na rynku jest tak wiele firm, że niełatwo znaleźć zaufanych specjalistów, którzy wykonają profesjonalny montaż klimatyzacji w Namysłowie. Jak wiadomo, tylko prawidłowa instalacja jest gwarancją dobrze działającego systemu. Nasi specjaliści posiadają wymagane certyfikaty, wiedzę oraz doświadczenie. Serwis klimatyzacji Namysłów oferuje pełne doradztwo, montaż oraz konserwację systemu. 

Dlaczego my? 

W branży klimatyzacyjnej działamy od wielu lat, dlatego mamy ogromne doświadczenie w kwestii instalacji klimatyzacji. Stale się rozwijamy, a nasza firma funkcjonuje na rynku Polskim oraz zagranicznym. Wykonaliśmy już tysiące zleceń, z których zadowoleni byli nasi klienci.

Nie polecamy jednak montować klimatyzacji samodzielnie, gdyż może się to zakończyć utratą gwarancji oraz niewydajnym systemem. Ponadto sam wybór urządzenia jest ważny, ale tak samo ważna jest jego prawidłowa instalacja. Jest wiele elementów do sprawdzenia, jednak na sam początek istotne jest ustawienie jednostek. Powinny one być zamontowane tak, aby czynnik chłodniczy musiał pokonać jak najkrótszą drogą. Tylko wtedy działa najwydajniej. 

Nie możemy zapomnieć o aspektach prawnych. Nie w każdym budynku będziemy mieć możliwość instalacji klimatyzacji w Namysłowie. Niestety nie zawsze wystarczy jedynie zgoda właściciela mieszkania, które wynajmujemy, ale często musimy o nią prosić całą wspólnotę mieszkaniową. Wynika to z dwóch aspektów – klimatyzatory generują hałas na zewnątrz, a agregat wymaga zmian konstrukcji fasady. Nasz zespół chętnie doradzi Ci w kwestiach prawnych.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Skorzystaj z naszego doradztwa klimatyzacji w Namysłowie

Przy planowaniu klimatyzacji w Namysłowie musimy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • liczbę osób przebywających w mieszkaniu, 
 • nasłonecznienie mieszkania, 
 • typ klimatyzacji, 
 • całkowitą powierzchnię. 

W ramach usług klimatyzacji wykonujemy projekty do biur, domów, mieszkań, placówek opiekuńczych i wielu innych miejsc w Namysłowie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji

Montaż klimatyzacji Namysłów

Praca z czynnikami chłodniczymi wymaga ogromnej precyzji, dlatego powinna być wykonywana przez specjalistyczny serwis klimatyzacji Namysłów. Nawet najmniejsza nieszczelność może doprowadzić do wyciekania czynnika, co jest bezpośrednim zagrożeniem dla naszego zdrowia oraz środowiska. Technicy w firmie Klivatec w Namysłowie posiadają wszelkie niezbędne umiejętności, by zrobić to prawidłowo.

Nasz serwis klimatyzacji Namysłów obejmuje:

Wskazówki<br />
techniczne 01

Wskazówki
techniczne

Wiercenie <br />
rdzeniowe 02

Wiercenie
rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Przeprowadzenie rury<br />
czynnika chłodniczego 04

Przeprowadzenie rury
czynnika chłodniczego

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie <br />
próby szczelności 07

Przeprowadzenie
próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie <br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcję dotyczącą <br />
użytkowania urządzenia 10

Instrukcję dotyczącą
użytkowania urządzenia

Uruchomienie klimatyzacji w Namysłowie, zostaje przeprowadzone zgodnie z normami Unii Europejskiej nr 517/2014. Nasi technicy wykonują próbę szczelność, wymieniają filtry, nabijają klimatyzację czynnikiem chłodniczym sporządzają raport oraz przechodzą do uruchomienia systemu. Oprócz tego każdy klient otrzymuje niezbędne wskazówki, które pozwolą na prawidłowe korzystanie z systemu. 

klima

Konserwacja – klimatyzacja Namysłów

Klimatyzacja Namysłów – regularna konserwacja to konieczność, jeśli chcemy cieszyć się naszym urządzeniem przez długie lata. Klimatyzacja typu split działa bez zarzutu wtedy, gdy czynnik chłodniczy jest regularnie nabijany, a źle działające elementy regularnie wymieniane. Wymiana filtrów to podstawa, gdyż zaniedbanie tej czynności może doprowadzić do zapchania klimatyzacji, a w rezultacie wydalania z niej dużej ilość bakterii. Serwis klimatyzacji Namysłów to troska o nasze zdrowie oraz środowisko. Dzięki naszym usługom Klimatyzacja Namysłów będzie odpowiednio działała i sprawnie chłodziła Państwa pomieszczenia. 

Serwis klimatyzacji Namysłów obejmuje:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelności, 
 • wymianę płynu chłodzącego, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie oraz dezynfekcję urządzenia.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Namysłowie!

klimaanlagen

Konserwacja systemu klimatyzacji w Namysłowie

Serwis klimatyzacji Namysłów

Regularna konserwacja to konieczność. Tylko poddając nasze urządzenie regularnemu serwisowi mamy pewność, że będzie ono działać przez długie lata. Konserwacja klimatyzacji Namysłów powinna być wykonywana co roku lub dwa lata w zależności od intensywności użytkowania. Przeprowadzając serwis klimatyzacji Namysłów nabijamy klimatyzację, wykonujemy testy funkcji oraz szczelności, wymieniamy potrzebne filtry oraz czyścimy i dezynfekujemy urządzenie. Koszty konserwacji nie są wysokie i amortyzują się dzięki zaoszczędzeniu energii. Skontaktuj się z nami i zdecyduj się na indywidualną konserwację i serwis klimatyzacji Namysłów dla Twojego urządzenia. 

klimaanlagen

Nabijanie klimatyzacji w Namysłowie

Serwis klimatyzacji Namysłów

Nabijanie klimatyzacji to nic innego jak uzupełnienie jej czynnikiem chłodniczym. Czynnik chłodniczy zużywa się w trakcie pracy urządzenia, przez co klimatyzacja nie chłodzi tak skutecznie jak powinna. Uzupełnienie płynu powinno być wykonywane przez certyfikowany serwis klimatyzacji Namysłów raz w roku, w okresie wiosennym tuż przed nadchodzącą falą upałów. Całość trwa nie dłużej niż 30-60 minut. Serwis klimatyzacji Namysłów, oferowany przez naszych serwisantów z Klivatec, obejmuje profesjonalne napełnianie systemu klimatyzacji, co skutecznie usprawni jego działanie.

Już dziś skorzystaj z naszych usług klimatyzacji w Namysłowie

Klimatyzacja Namysłów

Klimatyzacja Namysłów – instalujemy systemy klimatyzacji jedynie renomowanych producentów w domach prywatnych, szkołach, szpitalach, hotelach, biurach oraz wielu innych obiektach. Klimatyzacja Namysłów to nasza specjalność. Wiemy, że każdy system musi zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Wykonujemy projekt wraz z naszym klientem i towarzyszymy mu na każdym etapie jego realizacji. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Wypełnij nasz formularz kontaktowy, skorzystaj z planera klimatyzacji lub zadzwoń na nasz numer telefonu.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty