Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy? Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie jest do Twojej dyspozycji! Klimatyzacja Strzelce Opolskie - Klivatec jest najlepszym wyborem.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Strzelce Opolskie

Chcesz zamontować klimatyzację w Strzelcach Opolskich i zastanawiasz się czy zrobić to na własną rękę? Klimatyzacja Strzelce Opolskie – zaufaj firmie Klivatec, która gwarantuje niezawodne rozwiązania w dziedzinie klimatyzacji oraz posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Oferujemy szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w bardzo korzystnych cenach. Już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy. Klimatyzacja Strzelce Opolskie jest w zasięgu Twojej ręki!

Kolonia

Skorzystaj z profesjonalnych usług serwisu klimatyzacji w Strzelcach Opolskich

Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie

Branża klimatyzacji jest bardzo szeroka, dlatego wymaga specjalistycznej wiedzy, aby urządzenie mogło skutecznie ochłodzić nasze pomieszczenia. Jeśli chcemy, by nasz system działał wydajnie oraz energooszczędnie to zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi – serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie. Oprócz odpowiedzi na najważniejsze pytania oraz stworzenia projektu dbamy także o instalację, uruchomienie systemu, a także o regularną jego konserwację i naprawę. Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

Jakie klimatyzatory wybrać? Najpopularniejsze klimatyzatory w Strzelcach Opolskich

Klimatyzacja Strzelce Opolskie

Na rynku znajdziemy obecnie ogromny wybór urządzeń klimatyzacyjnych, więc nic dziwnego, że nie wiemy na jakie urządzenie się zdecydować. Polecamy na początek zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji 2022. Klimatyzacja Strzelce Opolskie – systemy przenośne są zdecydowanie tańszą alternatywą, jednak pobierają więcej energii, przez co generują wyższe koszty eksploatacji. Sprawdzą się tylko w przypadku, gdy nie będziemy z nich korzystać przez cały sezon. Urządzenia typu split to najbardziej popularne i ekonomiczne systemy, dlatego to one są najchętniej wybierane przez naszych klientów.

Klimatyzacja Strzelce Opolskie – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Strzelcach Opolskich
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Montaż klimatyzacji w Strzelcach Opolskich

Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie

Chociaż w Internecie znajdziemy mnóstwo poradników jak zainstalować klimatyzację samodzielnie, to nie polecamy tego robić w taki sposób. Montując system na własną rękę możemy nie tylko utracić gwarancję, ale i sprawić, że nasz system nie będzie działać wydajnie. Jeśli potrzebujesz montażu klimatyzatora zalecamy skorzystanie z usług – serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie. Klivatec cechuje się nie tylko skutecznością, ale i ogromną wiedzą w branży klimatyzacyjnej, potwierdzoną wymaganymi certyfikatami. Z nami możesz mieć pewność, że system zostanie zamontowany prawidłowo. Gwarantujemy profesjonalny serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie, aby uniknąć ryzyka złego podłączenia elementów lub innych błędów, które mogą prowadzić do awarii i problemów w przyszłości.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Strzelcach Opolskich:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

 

 

klima

Doradztwo klimatyzacji w Strzelcach Opolskich

Wybór urządzenia jest trudny, jednak tak samo kłopotliwe jest znalezienie profesjonalnej firmy, która go prawidłowo zamontuje. Szczególnie istotna jest droga jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. Przyjmujemy zasadę, że im mniejsza odległość między jednostkami, tym skuteczniej będzie pracować urządzenie. 

Istotne są także aspekty prawne. Nie w każdym budynku będziemy mieć możliwość instalacji klimatyzacji w Strzelcach Opolskich. Potrzebujemy do tego celu zgody nie tylko właściciela budynku, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej. Niestety montaż jednostki zewnętrznej wymaga zmian konstrukcji fasady, a samo urządzenie generuje hałas i chociaż nowoczesne systemy działają dużo ciszej, to nadal nie pozostaje to bez znaczenia. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Strzelcach Opolskich można poczytać w tym artykule. Nasi specjaliści chętnie doradzą w tym, na co należy zwrócić uwagę podczas instalacji klimatyzatora.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Strzelec Opolskich!

klimaanlagen

Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie

Jeśli szukasz dobrego serwisu klimatyzacji w Strzelcach Opolskich to nie mogłeś trafić lepiej. Z Klivatec masz pewność, że wszystko zostanie zamontowane prawidłowo. Możesz polegać na naszych kompetencjach oraz doświadczeniu, gdyż od wielu lat jesteśmy na rynku klimatyzacji zarówno w Polsce jak i za granicą. Oferujemy pełny zakres usług – od wyboru odpowiedniego urządzenia, poprzez wykonanie indywidualnego projektu i zakup klimatyzatora, aż po jego instalację, serwis oraz ewentualne naprawy. Z nami otrzymasz wszystkie usługi z jednego źródła. Serwis klimatyzacji Strzelce Opolskie – w każdej chwili możesz umówić się z nami na konserwację lub naprawę. 

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

Niezależnie od tego gdzie używasz swojego systemu klimatyzacji, to powinien poddawać ją regularnej konserwacji. Okres pomiędzy serwisowaniem powinien wynosić od roku do maksymalnie dwóch lat. W czasie serwisu sprawdzamy szczelność urządzenia, czyścimy niezbędne elementy oraz uzupełniamy czynnik chłodniczy. Na czym polega nabijanie klimatyzacji? To nic innego jak uzupełnienie czynnika chłodniczego, który zużywa się w trakcie użytkowania. Jego spadek powoduje, że nasza klimatyzacja nie pracuje tak wydajnie jak powinna. Więcej o nabijaniu klimatyzacji możesz poczytać tutaj. 

Pamiętajmy, że klimatyzacje poddawane regularnej  konserwacji działają o wiele sprawniej i wydajniej. 

rysunek klima

Usterki i błędy?

Nowoczesne systemy niezwykle rzadko ulegają awarii, gdyż cechują się dużą wydajnością. Jeśli poddajemy je regularnej konserwacji oraz damy o uzupełnienie czynnika chłodniczego, to istnieje mała szansa na powstanie usterki. Gdyby jednak się pojawiła to chętnie pomożemy Ci ją naprawić. Dbamy o naszych klientów nawet po upływie okresu gwarancji, dlatego możesz umówić się z nami na dogodny termin korzystając z naszego planera klimatyzacji.

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Strzelcach Opolskich

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty