Profesjonalna instalacja i serwis klimatyzacji w województwie podlaskim
dla firm i klientów prywatnych

W ostatnich latach pompy ciepła są coraz częściej wybierane. Polacy coraz częściej decydują się na montaż urządzenia w swoim domu lub innym lokalu na terenie województwa podlaskiego. Nic w tym dziwnego, ponieważ posiadanie pompy ciepła niesie ze sobą wiele korzyści. Instalacja pomp ciepła w Twoim domu to inwestycja, która szybko się zwraca i przetrwa wiele lat. To najtańsze, najbardziej ekonomiczne i proste w obsłudze urządzenie, które zapewni Ci codzienny komfort w domu.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacji i pomp ciepła. W Klivatec znajdziesz nie tylko profesjonalne usługi planowania, ale także instalację, uruchomienie, niezbędną konserwację i wszelkiego rodzaju naprawy urządzeń. Korzystając z naszych usług, otrzymasz rzetelną wycenę, błyskawiczny czas odpowiedzi oraz prawidłowo przeprowadzoną instalację systemu.

Kolonia


Nasz serwis na terenie województwa podlaskiego zajmie się profesjonalnym montażem Twojego systemu pompy ciepła

Bardzo ważne jest, aby montażem i instalacją zajęła się certyfikowana i doświadczona firmie. Niezbędne są profesjonalne narzędzia oraz wiedza i umiejętności, ponieważ źle wykonany montaż będzie generował nieprawidłowe działanie pompy i wiele problemów z urządzeniem w przyszłości. Nasi technicy serwisowi profesjonalnie zainstalują Twoją pompę ciepła w województwie podlaskim.

Wybierz Klivatec, a zyskasz:

 • Szczegółową poradę z wyprzedzeniem 
 • Kompleksowe podłączenie systemu przez specjalistów 
 • Wydajną pracę klimatyzatora i oszczędzanie energii elektrycznej 
 • Korzyści, które przewyższają koszty 
 • Działamy niezależnie od producentów 
 • Zadowolenie klienta jest naszym największym priorytetem
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Jaka pompa ciepła będzie odpowiednia dla Ciebie w województwie podlaskim?
Wyróżniamy:

 • Pompa wodna – podobna do pompy gruntowej, ma również wysoką sprawność energetyczną. Jej źródłem jest gorąca bieżąca woda. Pompa wodna może służyć jako jedyne źródło ogrzewania domu. Wiąże się to jednak z bardzo wysokimi kosztami inwestycji. 
 • Pompa gruntowa – jej źródło ciepła znajduje się w ziemi. Ma wysoką wydajność pracy. Należy wziąć pod uwagę, że decydując się na tego typu pompę, powierzchnia powinna być duża.
 • Pompa powietrzna – cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ nie wymaga wysokich kosztów na początku. Pompę można stosować w każdych warunkach, także trudnych. Nie powinna być jednak jedynym źródłem ciepła i powinna być łączona z innym np. ogrzewaniem podłogowym.

Jakie czynniki są ważne przy wyborze mocy pompy w podlaskim?

 • Moc chłodnicza 
 • Zapotrzebowanie energetyczne nieruchomości, gdzie pompa będzie instalowana 
 • Moc grzewcza 
 • Wydajność cieplna COP 
 • Moc elektryczna

Nasze usługi w województwie podlaskim w pigułce

Wybierając Klivatec, zostaniesz profesjonalnie poprowadzony przez cały proces doboru, instalacji, instalacji i konserwacji urządzenia. 

 Co otrzymasz? 

 •  Szczegółowe porady 
 •  Profesjonalne podłączenie pompy ciepła 
 •  Atrakcyjną i uczciwą cenę 
 •  Zapewnienie sprawności urządzenia energooszczędnego 

Nasza firma jest niezależna od producentów. Dlatego pomożemy Ci zaprojektować i wybrać system, który najlepiej odpowie Twoim potrzebom. Montujemy pompy ciepła w szkołach, przedszkolach, domach, biurach, kancelariach prawniczych, centrach handlowych i innych miejscach w województwie podlaskim.

klima

Decydując się na konserwację pompy – jak będzie przebiegać usługa?

W ramach procesu konserwacji otrzymasz najpierw usługę czyszczenia filtrów z kurzu i zanieczyszczeń oraz, w razie potrzeby, ich wymiany. Jest to niezbędne, aby pompa działała prawidłowo i wydajnie przez wiele lat. 

Nasi serwisanci zajmą się też: 

 • Czyszczeniem filtrów źródła dolnego i górnego
 • Kontrolą układu dolnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą stężenia płynu niezamarzającego
 • Kontrolą układu górnego źródła pompy ciepła,
 • Kontrolą obiegu chłodniczego,
 • Kontrolą automatyki oraz poprawności nastaw.
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie podlaskim!

klimaanlagen

Usterki i awarie?

W razie jakichkolwiek problemów z Twoim systemem pompy ciepła możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Należy pamiętać, że prawidłowe użytkowanie i regularna konserwacja zmniejszą ryzyko awarii. Dlatego bardzo ważne jest dbanie o urządzenia, aby działały wydajnie przez długi czas.

klimaanlagen

Naprawimy Twoją pompę szybko i z najwyższą jakością!

Pompy ciepła serwisowane i przeglądane rzadko zawodzą. Jednak gdy tylko zauważysz jakiekolwiek nieprawidłowości, skontaktuj się z nami, a nasi technicy serwisowi chętnie pomogą. Naszą cechą charakterystyczną jest szybki czas reakcji i naprawy, dzięki czemu urządzenie jest gotowe do pracy w mgnieniu oka. Zakres usług zależy od konkretnego modelu pompy ciepła. W zależności od tego, czy masz pompę gruntową, powietrzną czy wodną, ​​będzie to wyglądało inaczej. Dlatego prosimy o kontakt, aby konsultanci z województwa podlaskiego mogli stworzyć dla Państwa spersonalizowaną ofertę i wycenę.

rysunek klima

Sprawdź czy możesz dostać dotację na pompy ciepła

Program „Czyste Powietrze” zakłada możliwość dofinansowania. Kupując pompę ciepła, otrzymujesz do 90% kosztów kwalifikowanych. W rzeczywistości dotacje w ramach tego programu wahają się od 13,5 tys. zł do 40,5 tys. zł za geotermalną pompę ciepła i od 9 do 27 tys. zł za powietrzną pompę ciepła. 

W 2022 r. powstał również nowy rządowy program „Moje Ciepło”. Jego beneficjentami są osoby fizyczne, właściciele lub udziałowcy nowych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Maksymalna kwota za montaż to 21 000 zł za pompę gruntową i 7000 zł w pompie powietrza. Budżet całego programu to 600 mln zł z Funduszu Modernizacyjnego. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach dofinansowania pompy ciepła, zadzwoń do nas, a nasi konsultanci przedstawią Ci ofertę i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi dotyczące pomp ciepła w województwie podlaskim

Nasi doradcy z Klivatec w województwie podlaskim odznaczają się dużą wiedzą i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania w zakresie pomp ciepła. Jako firma z dużym doświadczeniem, działamy niezależnie od producentów, montując urządzenia topowych marek. W każdej chwili jesteśmy do Twojej dyspozycji, zadzwoń już dzisiaj i otrzymaj indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie małopolskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty