Serwis pomp ciepła w Białymstoku
dla klientów komercyjnych i prywatnych

Pompy ciepła to urządzenia, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nic w tym dziwnego, ponieważ jest wiele zalet, które sprawiają, że urządzenie nadaje się do użytku w domu lub w innych miejscach w Białymstoku.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Są w 100% przyjazne dla środowiska i pozwalają na efektywne wykorzystanie energii odnawialnej. Miesięczne rachunki są niskie, a inwestycja się opłaca. 

Urządzenie składa się z kilku głównych elementów – sprężarki, zaworu rozprężnego i dwóch wymienników ciepła. Służą do pochłaniania i uwalniania ciepła. Cały system pompy ciepła składa się z jednostki grzewczej oraz jednostki górnej i dolnej.

Kolonia


Montaż Twojej pompy ciepła w Białymstoku

Wybierając rodzaj pompy, kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego serwisu pomp ciepła w Białymstoku, który zajmie się montażem urządzenia. Nasza firma od wielu lat specjalizuje się w montażu pomp i jest certyfikowanym usługodawcą. Po spotkaniu z nami nasz instalator przyjedzie do Państwa posesji w Białymstoku i przedstawi cały plan działania. Instalujemy systemy wentylacji i rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż.

Gdzie zainstalujemy Twoją pompę w Białymstoku?

 •  Dom 
 •  Przedszkole 
 •  Szkoła 
 •  Centrum handlowe 
 •  Biuro 
 •  Kancelaria 
 •  Inne obiekty
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Wśród jakich rodzai pomp ciepła w Białymstoku możesz wybierać?

 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody, 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne, 
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody. 
 • Pompa woda-woda – pompa pobiera wodę ze studni poborowej i dostarcza ciepłą do studni zrzutowej. Przenosi ciepło z dolnego źródła, jakim jest woda. Może dobrze współistnieć wraz w innego typu ogrzewaniem, najlepiej działa z ogrzewaniem podłogowym.
 • Pompa gruntowa – pracująca w systemie wodociągów podziemnych to doskonała opcja do podgrzewania wody do domów i budynków w Białymstoku. Posiada najwyższy poziom sprawności elektrycznej  i oferuje bardzo wysoki poziom komfortu.

Jak wygląda serwis pomp ciepła w Białymstoku?

Nasi technicy serwisowi sprawdzają cztery najważniejsze parametry: 

 •  Układ chłodzenia, 
 •  Instalację automatyczną, 
 •  Układ pompy ciepła z górnym źródłem, 
 •  Układ pompy ciepła z pompą ciepła.

Ogólny zakres pracy różni się w zależności od różnych modeli pomp. Usługa świadczona przez ekspertów Klivatec w Białymstoku kończy się sporządzeniem raportu i zarejestrowaniem w formularzu gwarancyjnym. Zajmujemy się wszelkimi naprawami i awariami związanymi z Twoim urządzeniem oraz zapewniamy profesjonalną obsługę, aby zapobiec przyszłym awariom. Możesz oczekiwać wydajnego i energooszczędnego urządzenia.

klima

Ile kosztuje serwis pompy ciepła?

Cena różni się  w zależności od zakresu prac i rodzaju pompy ciepła, ponieważ jest inna dla każdej mocy. Zwykle cena waha się od 500 do 600 zł, przy bardziej skomplikowanym sprzęcie może to być nawet 1000 zł.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Białegostoku!

klima

Dlaczego warto postawić na urządzenie grzewcze w lokalu w Białymstoku, jakim jest pompa ciepła?

 • Nie potrzebują obsługi, 
 • Są bardzo wydajne oraz ekonomiczne, 
 • Są bezpieczne, 
 • Są proekologiczne, ponieważ pobierają energię ze źródeł naturalnych, 
 • Pozwalają na dowolne miejsce instalacji, 
 • Nie mają potrzeby dodatkowego paliwa, by mogły grzać prawidłowo.

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania dotacji na pompę ciepła

Możesz kwalifikować się do otrzymania dofinansowania w ramach Programu Czystego Powietrza, której wysokość zależy od kilku ważnych czynników. Po pierwsze, brane są pod uwagę  dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła oraz ocieplenie budynku to osiągnięcia, które można policzyć dzięki państwowemu programowi. Jego celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Oferta skierowana jest do właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych w Białymstoku.

Zwracasz się do nas z prośbą o ofertę na montaż i uruchomienie pompy ciepła w Białymstoku. Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera online lub skontaktować się z nami telefonicznie. Chętnie umówimy się też na osobistą konsultację.

Ważne: Wniosek o dofinansowanie można złożyć tylko wtedy, gdy nie zleciłeś jeszcze specjalistycznej firmie montażu systemu pomp ciepła w Białymstoku.

Po zatwierdzeniu wniosku można zlecić nam montaż i uruchomienie pompy ciepła w Twoim lokalu w Białymstoku.

rysunek klima

Zalecamy skorzystanie z regularnej konserwacji Klivatec w Białymstoku

Najlepiej jest sprawdzić sprzęt corocznie przed rozpoczęciem sezonu grzewczego. Nasi profesjonalni serwisanci z Klivatec w Białymstoku zadbają o sprawdzenie wszystkich krytycznych problemów. Zajmą się kontrolą układu dolnego i górnego źródła pompy ciepła, obiegiem chłodniczym i procesami automatyki oraz poprawnością ustawień. Możesz być pewien, że przy konserwacji używamy tylko oryginalnych części zatwierdzonych przez producenta. Jesteśmy certyfikowaną firmą posiadającą wszelkie niezbędne uprawnienia do pracy z obiegiem chłodniczym.

Wybierz Klivatec w Białymstoku i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Nasi certyfikowani serwisanci z Białegostoku od wielu lat zajmują się instalacją, konserwacją i serwisem pomp ciepła. Nie czekaj, zadzwoń do nas i zdobądź nowy ekologiczny system ogrzewania w swoim domu!

DARMOWA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty