Suwałki – pompy ciepła

Profesjonalny serwis pomp ciepła Suwałki
dla firm i klientów prywatnych

Pompy ciepła Suwałki to nowoczesne urządzenia grzewcze pracujące na energię elektryczną. W zależności od tego, w jaki sposób gromadzą energię (gleba, woda, powietrze), wyróżniamy kilka rodzajów. Wybierz Klivatec, nasz serwis pomp ciepła Suwałki znajdzie ofertę dostosowaną do Ciebie.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Pompy ciepła Suwałki

Budowa pompy ciepła Suwałki składa się ze sprężarki, wentylatorów, parownika, zaworu rozprężnego oraz skraplacza. Transformacja energii dzieje się dzięki zaawansowanemu cyklowi chłodniczemu. W porównaniu z kotłami wykorzystującymi gaz, olej, czy paliwa kopalne, energia potrzebna do ocieplenia wytworzona przez pompy ciepła Suwałki wynosi cztery razy mniej, gdzie reszta produkowana jest dzięki energii odnawialnej. 

Kolonia


Montaż Twojej pompy ciepła Suwałki

Po wyborze rodzaju pompy ciepła Suwałki, kolejnym krokiem jest znalezienie odpowiedniego serwisu pomp ciepła, który zajmie się montażem pompy ciepła Suwałki. Nasza firma specjalizuje się w montażu pomp ciepła od wielu lat a dodatkowo jesteśmy certyfikowanym serwisem pomp ciepła. Umawiając się z nami na konsultacje, nasz monter przyjedzie do Państwa nieruchomości w Suwałkach i przedstawi cały plan działania. Instalujemy systemy wentylacji i rekuperacji. Nasze doświadczenie pozwala nam zagwarantować profesjonalną obsługę i szybki montaż. Montujemy pompy ciepła Suwałki w domach prywatnych, hotelach, restauracjach, biurach, szkołach, przedszkolach, centrach handlowych, firmach i innych miejscach w Suwałkach. 

Dlaczego warto postanowić na urządzenie grzewcze w lokalu w Suwałkach, jakim jest pompa ciepła?

 • Nie potrzebują obsługi, 
 •  Są bardzo wydajne oraz ekonomiczne, 
 •  Są bezpieczne, 
 •  Są proekologiczne, ponieważ pobierają energię ze źródeł naturalnych, 
 •  Pozwalają na dowolne miejsce instalacji, 
 •  Nie mają potrzeby dodatkowego paliwa, by mogły grzać prawidłowo.
PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Wśród jakich rodzai pomp ciepła w Suwałkach możesz wybierać?

 • Pompa powietrze-woda – woda, która jest źródłem ciepła, jest ogrzewana dzięki oddziaływaniu zmiennej temperatury powietrza z zewnątrz, pompy działające w systemie powietrze-woda dają możliwość sporego obniżenia kosztów ogrzewania domu i otrzymywania ciepłej wody, 
 • Pompa powietrze-powietrze – pompa ma wentylator, który grzeje i przenosi powietrze atmosferyczne, 
 • Pompa woda-powietrze – ich praca to działanie parownika oraz wentylatora, które dostarczają ciepło do obiegu z wody. 
 • Pompa woda-woda – Przekazuje ciepło z dolnego źródła, którym jest woda. Dobrze współgra z innymi rodzajami ogrzewania, najlepiej sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym.
 • Pompa gruntowa – to doskonała opcja do ogrzewania wody użytkowej i budynków w Suwałkach. Posiada najwyższy poziom sprawności elektrycznej i oferuje bardzo wysoki poziom komfortu.

Nasi instalatorzy dbają również o:

 •  Testy szczelności 
 •  Montaż czujników temperatury 
 •  Automatykę 
 •  Uruchomienie systemu pompy ciepła

Czy pompy ciepła Suwałki wymagają konserwacji?

Pompy ciepła Suwałki to bezobsługowe urządzenia, które mogą pracować przez długi czas bez problemów. Jednak regularna konserwacja to jedyny sposób na utrzymanie najwyższej sprawności pompy ciepła Suwałki przez wiele lat. Zaleca się sprawdzenie pompy ciepła raz w roku, najlepiej przed rozpoczęciem nowego sezonu grzewczego. Wtedy wszystkie możliwe problemy zostaną rozwiązane, zanim lokal będzie wymagał ogrzewania. Nasz serwis działa niezależnie od producentów, dlatego naprawiamy i serwisujemy pompy różnych firm.

klima
klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Suwałk!

klima

Jak sprawdzany jest sprzęt podczas konserwacji?

 •  Sprawdzenie efektywności działania pompy, 
 •  skontrolowanie historii ewentualnych błędów, 
 •  sprawdzenie szczelności, ciśnienia układu chłodniczego, 
 •  sprawdzenie filtrów, wentylatorów oraz zaworów bezpieczeństwa, 
 •  uzupełnienie poziomu czynnika chłodniczego do pompy ciepła.

 

Serwis pomp ciepła Suwałki

Pompy ciepła Suwałki charakteryzują się niską awaryjnością, jednak w razie jakichkolwiek problemów i usterek polecamy skorzystać z naszej usługi – serwis pomp ciepła Suwałki firmy Klivatec. Zadbamy o to, aby naprawy zostały wykonane profesjonalnie przez naszych najlepszych fachowców. Nasz serwis pomp ciepła Suwałki używa tylko najlepszej jakości narzędzi, aby Państwa urządzenie działało bezawaryjnie przez wiele lat. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą oraz doświadczeniem, odpowiemy na wszelkie pytania i niejasności.

rysunek klima

Sprawdź, czy kwalifikujesz się do otrzymania dotacji na pompę ciepła

W ramach programu “Czyste powietrze” istnieje możliwość otrzymania dofinasowania, którego wysokość zależy od kilku ważnych czynników. Po pierwsze, brane są pod uwagę dochody beneficjentów. Wymiana starego pieca, zakup i montaż pompy ciepła Suwałki oraz ocieplenie budynku to usługi, na które można otrzymać dofinansowanie dzięki państwowemu programowi. Jego celem jest poprawa jakości powietrza w kraju oraz znaczne ograniczenie smogu. Oferta dotyczy właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych w Suwałkach.

Wybierz Klivatec w Suwałkach i skorzystaj z naszych najlepszych usług

Serwis pomp ciepła Suwałki

Decydując się na współpracę z naszą firmą otrzymasz profesjonalne usługi oraz kompleksowe doradztwo we wszystkich procesach od zakupu po montaż i regularny serwis pomp ciepła Suwałki. Nasz certyfikowany serwis pomp ciepła Suwałki od wielu lat zajmuje się instalacją, serwisem i konserwacją pomp ciepła. Nie czekaj, zadzwoń do nas i zdobądź nowy ekologiczny system grzewczy do swojego domu!

Zadzwoń do Nas!

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty