Profesjonalny serwis klimatyzacji w województwie lubelskim
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Serwis klimatyzacji w województwie lubelskim dopasowany do Twoich potrzeb

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku klimatyzacyjno-chłodniczym. W Klivatec znajdziesz nie tylko profesjonalne usługi dotyczące planowania, ale także instalacji, uruchomienia, koniecznej konserwacji i ewentualnej naprawy urządzenia. Na terenie województwa lubelskiego nasz oddział specjalizuje się głównie w montażu systemów split i multi-split. Korzystając z naszych usług otrzymasz rzetelną wycenę, błyskawiczny czas odpowiedzi oraz prawidłowo przeprowadzoną instalację systemu.

Kolonia

Zaplanuj z nami
swój system klimatyzacji

Pierwszym bardzo ważnym krokiem, gdy już postanowisz zaopatrzyć się w klimatyzator, jest dobranie idealnego systemu do Twojej nieruchomości. Powinna ona być tak zgodna, aby pasowała do danego pokoju i jej praca była jak najbardziej wydajna. 

 

Dlatego przy etapie planowanie ważne jest, aby określić:

 

 • Wymiary pokoju
 • Oświetlenie i inne źródła ciepła
 • Systemy zaciemniania
 • Orientację geograficzną pomieszczenia
 • Średnią liczba osób w pokoju
 • Izolację

W Klivatec w województwie lubelskim bezpłatnie zaplanujesz swój system klimatyzacji już dzisiaj. Skorzystaj z naszego Internetowego planera, który po sprecyzowaniu potrzeb wybierze dla Ciebie idealną ofertę. Systemy klimatyzacyjne renomowanych marek. montujemy w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych i mieszkaniach.  

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA


Klimatyzatory typu split i multisplit – sprawdzą się w większości pomieszczeń na lubelszczyźnie

Klimatyzator typu split będzie odpowiedni, jeśli potrzebujesz klimatyzować tylko jeden pokój w domu lub innym budynku. Natomiast multisplit sprawdzi się w celu chłodzenia kilku pomieszczeń naraz, dzięki możliwości podpięcia do jednej jednostki zewnętrznej nawet sześciu wewnętrznych. Ta opcja będzie idealna, jeśli nie wykluczasz w przyszłości poszerzenia i rozbudowy systemu klimatyzacji na kolejne pokoje w lokalu. 

Nasz serwis na terenie województwa lubelskiego zajmie się profesjonalnym montażem Twojego systemu klimatyzacji

Ważne jest, aby montaż i instalację powierzyć jedynie certyfikowanej i doświadczonej firmie. Niezbędne są profesjonalne narzędzia, a także wiedza i umiejętności, ponieważ montaż niesie ze sobą zmianę konstrukcji elewacji. Nasi serwisanci ustawią jednostki wewnętrzne w pokoju z zachowaniem pewności, że przewody czynnika chłodniczego są jak najkrótsze. Oprócz tego upewnią się, że wszystkie połączenia są szczelne, aby czynnik chłodniczy nie miał jak wyciec. 

klima

Uruchomienie klimatyzacji 

Nasza firma Klivatec może zająć się nie tylko instalacją systemu klimatyzacyjnego, ale i jego uruchomieniem na terenie całego województwa lubelskiego. Kluczowe, aby system został przekazany do eksploatacji, są jego wcześniejsze próby szczelności i stworzenie raportu. Usługa uruchomienia obejmuje także napełnienie systemu klimatyzacji czynnikiem chłodniczym. Po profesjonalnym uruchomieniu nasi technicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i wyjaśnią jak używać urządzenia na co dzień w domu. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ?

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla klientów w województwie lubelskim!

klimaanlagen

Nasze usługi w województwie lubelskim w pigułce

Wybierając Klivatec, zostaną Państwo przeprowadzeni przez cały proces wyboru, montażu, instalacji i konserwacji klimatyzacji w sposób profesjonalny.

 

Co zyskasz?

 • Szczegółową porada 
 • Profesjonalne podłączenie systemu klimatyzacji 
 • Atrakcyjną i uczciwą cenę
 • Zadbanie o wydajność urządzenia, które oszczędza energię elektryczną

 

Nasza firma jest niezależna od producentów. Dlatego w trakcie planowania systemu pomożemy wybrać Państwu klimatyzator, który będzie odpowiadał Państwa potrzebom. 

klimaanlagen

Ile kosztuje oferta klimatyzacji dla klientów z województwa lubelskiego?

Ponieważ planowanie i instalacja systemów klimatyzacji muszą być zawsze indywidualnie dostosowane do warunków panujących na miejscu, nie możemy w tym momencie podać stałej ceny. Skontaktuj się z nami już dziś i poproś o indywidualną ofertę.

Na końcową cenę składa się wiele czynników, przede wszystkim, jaki typ klimatyzacji został zamontowany, w ilu pomieszczeniach i jaką powierzchnię ma chłodzić. Cena 1 kWh to około 0,69 zł, a klimatyzator o mocy chłodniczej 5 kW zużywa około 1,25 mocy. Koszt eksploatacji klimatyzacji w mieszkaniu o powierzchni od 50 m2 do 70 m2 powinien wynieść średnio od 77 do 110 złotych miesięcznie.

 

rysunek klima

Czemu regularna konserwacja jest tak ważna?

Klimatyzator i jego wydajność chłodnicza musi być dostosowana do danego pomieszczenia, które jest chłodzone. W czasie konserwacji nasi monterzy wymieniają lub czyszczą filtry, dodają czynnika chłodniczego w razie potrzeby oraz upewniają się, że wszystkie połączenie i rury są prawidłowe i nie pojawiają się przecieki. To wszystko jest potrzebne, aby klimatyzator działał sprawnie i bez zarzutu przez długie lata. Nasi serwisanci dołożą wszelkich starań, aby Twój klimatyzator pracował energooszczędne i z maksymalną wydajnością. 

 

Szczegółowe usługi, które przeprowadzimy w ramach konserwacji: 

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Wymiana filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
 • Uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego przez Klivatec na Lubelszczyźnie

Awarie i usterki?

W razie jakichkolwiek problemów z Twoim systemem klimatyzacji możesz skontaktować się z nami w każdej chwili. Należy pamiętać, że odpowiednie użytkowanie i przestrzeganie regularnej konserwacji minimalizują ryzyko wystąpienia awarii. Dlatego tak ważne jest odpowiednie dbanie o swoje urządzenia klimatyzacyjne, by mogło działać długo i sprawnie. 

Naprawimy Twój klimatyzator szybko i skutecznie!

Współcześnie nowoczesne klimatyzatory rzadko się psują i pracują bardzo długo wydajnie i oszczędnie. Szczególnie jeśli są poddawane regularnej konserwacji i uzupełnianiu czynnika chłodniczego w układzie. To wszystko minimalizuje wystąpienie jakichkolwiek usterek. Mimo wszystko, jeśli zauważysz, że Twój klimatyzator gorzej chłodzi, widoczne są usterki czy awarie skontaktuj się z nami. Nasz serwis klimatyzacji chętnie pomoże w sprawie problemów z urządzeniem. Cechujemy się szybką odpowiedzią i czasem realizacji.

Co otrzymasz, decydując się na Klivatec w województwie lubelskim?

 • Szczegółową poradę z wyprzedzeniem 
 • Kompleksowe podłączenie systemu przez specjalistów 
 • Wydajną pracę klimatyzatora i oszczędzanie energii elektrycznej 
 • Korzyści, które przewyższają koszty 
 • Działamy niezależnie od producentów 
 • Zadowolenie klienta jest naszym największym priorytetem 

Czekamy na Twoją wiadomość!

Nasz serwis klimatyzacji w województwie lubelskim z przyjemnością pomoże Państwu w wyborze idealnego urządzenia klimatyzacyjnego, jego montażu oraz późniejszej konserwacji i serwisie. Składamy się z wykwalifikowanego zespołu skierowanego na naszych klientów, by w jak najlepszy sposób dobierać indywidualne oferty i pomagać w przypadku pytań i wątpliwości. Zadzwoń już teraz i umów się na konsultację.  

Nasza oferta

Nasze usługi oferujemy w poniższych miastach w województwie lubelskim:

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty