Serwis klimatyzacji Biała Podlaska
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Interesuje Cię klimatyzacja Biała Podlaska? Chcesz zamontować system klimatyzacji i zastanawiasz się czy zrobić to na własną rękę, czy lepiej zaufać profesjonalnemu serwisowi? Jeśli zdecydujesz się na drugą opcję, to koniecznie zobacz jakie usługi oferuje firma Klivatec. Serwis klimatyzacji Biała Podlaska oferuje szeroki wachlarz usług wysokiej jakości w korzystnych cenach. Możesz umówić się z naszymi konsultantami ds. klimatyzacji za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Serwis klimatyzacji Biała Podlaska

Branża klimatyzacji z roku na rok się powiększa, dlatego montaż klimatyzacji w Białej Podlasce wymaga specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, aby został prawidłowo zamontowany. Jeśli chcesz, by Twoje urządzenie działało wydajnie i energooszczędnie, to koniecznie sprawdź usługi jakie świadczy nasz profesjonalny serwis klimatyzacji Biała Podlaska. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, wykonanie projektu, montaż, uruchomienie systemu, a także późniejszą konserwację. Serwis klimatyzacji Biała Podlaska to najlepszy sposób, by cieszyć się swoim urządzeniem przez wiele lat.

Kolonia


Jaki klimatyzator wybrać?

Klimatyzacja Biała Podlaska

Klimatyzacja Biała Podlaska – na rynku obecnie znajduje się ogromny wybór urządzeń klimatyzacyjnych. Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu urządzeń typu split i multisplit. Chociaż klimatyzacje przenośne mogą wydawać się nieco tańsze, to w ostateczności nie wypadają aż tak korzystnie ze względu na wysokie koszty zużycia. Klimatyzacja Biała Podlaska typu split jest zdecydowanie bardziej popularna i ekologiczna, dlatego część kosztów zużycia się zwraca. To najczęściej montowane przez nas systemy. 

Podejmij właściwą decyzję wraz z naszymi specjalistami ds. klimatyzacji w Białej Podlasce

Chociaż wybór klimatyzatora jest ważny, to równie istotne jest to jak system zostanie zamontowany na zewnątrz i wewnątrz budynku. Rozmieszczenie jednostek jest ważne, gdyż wydajność systemy jest uzależniona od drogi jaką musi pokonać czynnik chłodniczy. Im krótsza droga pomiędzy jednostkami, tym większa wydajność. 

Nie możemy zapominać o aspektach prawnych. Nie w każdym budynku będziemy mogli zamontować klimatyzację w Białej Podlasce. Często niezbędna jest nie tylko zgoda właściciela mieszkania, jeśli je wynajmujemy, ale i całej wspólnoty mieszkaniowej. Jednostka zewnętrzna musi zostać zamontowana na fasadzie budynku, co wymaga zmian konstrukcji. W dodatku agregat generuje hałas, dlatego zgoda jest wymagana nawet w przypadku prywatnego domu. O wszystkich aspektach prawnych związanych z montażem klimatyzacji domowej w Białej Podlasce możemy poczytać w tym artykule. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w kwestiach prawnych oraz pozyskiwaniu odpowiednich zgód.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Białej Podlasce
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Biała Podlaska

W Państwa interesie leży zapewnienie, by klimatyzacja Biała Podlaska w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Biała Podlaska – już dziś umów się na konsultację za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer kontaktowy.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Białej Podlasce

Dlaczego właściwie warto zatrudnić specjalistyczną firmę do instalacji systemu klimatyzacji?

W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że klimatyzator nie będzie działał w ogóle lub nie będzie działał wydajnie, nie będzie zapewniał pożądanej wydajności chłodzenia lub nagle stanie się pożeraczem energii elektrycznej.

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie instalacji klimatyzacji w Białej Podlasce:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego serwisu klimatyzacji w Białej Podlasce, to firma Klivatec stanowi najlepszy wybór. Mamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie w sprzedaży oraz instalacji systemów klimatyzacji. Jesteśmy na rynku klimatyzacyjnym od wielu lat. Oferujemy wszystkie usługi – od wyboru odpowiedniego urządzenia, przez wykonanie projektu, aż po instalację oraz konserwację. Z nami otrzymasz wszystkie usługi w jednym miejscu.

klima

Uruchomienie systemu klimatyzacyjnego przez certyfikowany serwis klimatyzacji Biała Podlaska

Uruchomienie systemu klimatyzacji wymaga wiedzy oraz doświadczenia, posiadanego przez nasz serwis klimatyzacji Biała Podlaska. Aby prawidłowo włączyć klimatyzator należy przeprowadzić próbę szczelności, sprawdzić ponownie wszystkie elementy oraz nabić urządzenie czynnikiem chłodniczym. Prawidłowo przeprowadzona eksploatacja sprawia, że urządzenie będzie pracowało wydajnie i energooszczędnie. Nasz serwis klimatyzacji Biała Podlaska zadba o odpowiednie i wydajne działanie Twojego klimatyzatora.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Białej Podlaski!

klimaanlagen

Regularna konserwacja klimatyzacji Biała Podlaska

Niezależnie od tego jak często używasz systemu klimatyzacji powinieneś poddawać go regularnej konserwacji, aby urządzenie działało wydajnie oraz energooszczędnie. Zalecamy serwisowanie co rok lub dwa lata w zależności od intensywności użytkowania. Firma Klivatec zajmuje się pełnym serwisem klimatyzacji – sprawdzamy szczelność, wszystkie elementy, czyścimy niezbędne części oraz wymieniamy filtry. Ponadto wykonując serwis klimatyzacji Biała Podlaska uzupełniamy także płyn chłodniczy. 

Dlaczego należy uzupełniać czynnik chłodniczy? Zużywa się on w trakcie użytkowania, przez co klimatyzacja nie chłodzi aż tak wydajnie jak powinna. Zalecamy uzupełniać czynnik chłodniczy co rok, na wiosnę, tuż przed falą upałów. Więcej o nabijaniu klimatyzacji można poczytać tutaj

klimaanlagen

Naprawa klimatyzacji Biała Podlaska

Nasz profesjonalny serwis klimatyzacji Biała Podlaska to także gwarancja szybkiej naprawy urządzenia w razie ewentualnych usterek. Dbamy o naszych klientów nawet po zakończeniu okresu gwarancji, dlatego jeśli zdarzy się jakakolwiek usterka, to mogą Państwo do nas dzwonić w każdej chwili. Czas reakcji naszego serwisu jest zawsze bardzo szybki, a prace wykonywane są w sposób dokładny, niezawodny oraz czysty.

Regularna konserwacja systemu klimatyzacji to przedłużenie żywotności całego systemu. Ponadto kontrole pozwalają sprawdzić działanie urządzenie oraz zapewniają efektywnie i niskie zużycie energii. Zalecamy regularną konserwację co rok lub dwa lata.

rysunek klima

Usterki i błędy?

Nowoczesne systemy rzadko ulegają awarii. Jeśli dbamy odpowiednio o nasz system, poddajemy go regularnej konserwacji oraz uzupełniamy czynnik chłodniczy, to naprawa w ogóle nie powinna być brana pod uwagę. Jeśli jednak jakaś usterka wystąpi, to chętnie pomożemy Ci ją naprawić, nawet po upływie okresu gwarancji. Możesz umówić się z nami na dogodny termin korzystając z naszego formularza kontaktowego lub planera klimatyzacji.

Jeszcze dziś poproś o naszą ofertę usług klimatyzacyjnych w Białej Podlasce

Instalujemy systemu klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, placówkach opiekuńczych, biurach i wielu innych obiektach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś wypełnij nasz formularz kontaktowy lub skorzystaj z planera klimatyzacji.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty