Serwis klimatyzacji w Lublinie
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Lublinie? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa.

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Wszystkie firmy, których siedziba znajduje się w Lublinie, muszą stworzyć dobre środowisko pracy dla swoich pracowników, aby mogły przyciągnąć i zatrzymać wykwalifikowanych pracowników, którzy będą napędzać rozwój firmy. Dzięki naszym usługom klimatyzacyjnym w Lublinie firmy tworzą przyjemną temperaturę i komfort w swoich pomieszczeniach. Nie należy zapominać o klientach indywidualnych, którzy również mogą zlecić nam profesjonalny montaż systemów klimatyzacyjnych w swoich domach.

Kolonia

SERWIS KLIMATYZACJI:
Nasze usługi w skrócie

Zastanawiasz się nad instalacją systemu klimatyzacji i szukasz specjalistycznej firmy w Lublinie? Klivatec jest właściwym partnerem dla Państwa. Nasi monterzy oferują profesjonalny serwis klimatyzacji dla klientów z Lublina i towarzyszą im od momentu planowania do uruchomienia. Jesteśmy do Twojej dyspozycji także w przypadku późniejszej konserwacji oraz w razie usterek.

Profesjonalne planowanie systemów klimatyzacji w Lublinie

Pierwszym krokiem w kierunku lepszego klimatu w pomieszczeniach jest fachowe zaplanowanie nowej technologii klimatyzacyjnej w Lublinie. Ważne jest, aby dobrać technologię w taki sposób, aby była ona prawidłowo zwymiarowana do danego pomieszczenia. Nie każdy system klimatyzacyjny zapewni pożądaną wydajność w każdym pomieszczeniu. Podczas planowania systemu klimatyzacji należy wziąć pod uwagę następujące aspekty:

 • Typ budynku
 • Liczba pokoi
 • Całkowita powierzchnia
 • Typ klimatyzatora
 • Liczba osób w pokoju

Zapewniamy bezpłatną usługę planowania systemu klimatyzacji w Lublinie. Skorzystaj z naszego internetowego planera Klivatec, który w zaledwie 5 krokach poprowadzi Cię do indywidualnej oferty.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Lublinie
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

W interesie państwa leży zapewnienie, by systemy klimatyzacji w pomieszczeniach działały jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzały zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Instalacja i montaż: zleć profesjonalny montaż systemu klimatyzacji w Lublinie

Dlaczego właściwie warto zatrudnić specjalistyczną firmę do instalacji systemu klimatyzacji?

W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że klimatyzator nie będzie działał w ogóle lub nie będzie działał wydajnie, nie będzie zapewniał pożądanej wydajności chłodzenia lub nagle stanie się pożeraczem energii elektrycznej.

Usługa instalacji obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji wymaga nie tylko specjalnych narzędzi, ale także dużej wiedzy specjalistycznej. Ponadto tylko certyfikowane firmy specjalistyczne mogą pracować z czynnikami chłodniczymi, które są niezbędne do działania systemu klimatyzacji.

klima

Dlaczego obliczanie obciążenia chłodniczego jest tak ważne?

Wydajność chłodnicza klimatyzatora musi być dostosowana do wielkości konkretnego pomieszczenia, które ma być chłodzone. Musi on być w stanie przetransportować wymaganą ilość ciepłego powietrza z pomieszczenia, aby wytworzyć w nim pożądaną temperaturę.
Aby zmaksymalizować wydajność systemu, urządzenie musi być również optymalnie umieszczone w pomieszczeniu. Również w tym przypadku niezbędna jest fachowa wiedza serwisu klimatyzacji w Lublinie. Na przykład droga między jednostką zewnętrzną a jednostką wewnętrzną klimatyzatora typu split powinna być jak najkrótsza. Im dłuższe są drogi obiegu czynnika chłodzącego, tym mniej wydajnie działa technologia klimatyzacji. Ponadto monterzy upewniają się, że wszystkie rury i połączenia są prawidłowo ułożone i że nie ma żadnych przecieków.

Co się stanie, jeśli w układzie klimatyzacji będzie krążyć zbyt mało czynnika chłodzącego?

Kolejnym aspektem instalacji klimatyzacji jest prawidłowe dobranie wymiarów czynnika chłodniczego. Jeśli w klimatyzatorze jest zbyt mało czynnika chłodniczego, sprężarka nie wytwarza wystarczającego ciśnienia. W rezultacie klimatyzator nie jest w stanie obniżyć temperatury w pomieszczeniu tak skutecznie i szybko.

W ramach naszego serwisu klimatyzacji w Lublinie oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie instalacji. Nasi monterzy specjalizują się w profesjonalnym montażu Twojego klimatyzatora w Lublinie, tak aby mógł on pracować z maksymalną wydajnością.

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMOWI LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Lublina!

klimaanlagen

Serwis klimatyzacyjny w celu uruchomienia urządzeń klimatyzacyjnych w Lublinie

Po zainstalowaniu klimatyzatora przez specjalistę w Lublinie, kolejnym krokiem jest jego uruchomienie. W tym kroku również nie wystarczy po prostu nacisnąć przycisk lub włączyć klimatyzator za pomocą pilota. Przed uruchomieniem systemu klimatyzacji nasz monter z Lublina musi przeprowadzić test szczelności i próbę ciśnieniową, aby upewnić się, że wszystkie rury i połączenia są szczelne.

Na koniec wilgoć i powietrze są wypompowywane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej i dopiero wtedy wprowadzany jest czynnik chłodniczy. Zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie klimatu 303/2008 klimatyzatory typu split muszą być instalowane lub uruchamiane przez certyfikowaną firmę specjalistyczną.

klimaanlagen

Przyjeżdżamy do Ciebie na regularne przeglądy klimatyzacji

Tylko wtedy, gdy ważne części systemu klimatyzacji są regularnie sprawdzane i wymieniane, może on działać niezawodnie, bezpiecznie i wydajnie. Ponadto regularne serwisowanie klimatyzacji w Lublinie gwarantuje długą żywotność urządzeń. Koszty konserwacji amortyzują się po prostu dzięki temu, że dłużej można cieszyć się sprawnym systemem klimatyzacji w Lublinie.

Podczas konserwacji w ramach naszego serwisu klimatyzacji w Lublinie świadczymy następujące usługi:

 • Test funkcji
 • Test szczelności
 • Wymiana płynu chłodzącego
 • Wymiana filtrów
 • Czyszczenie i dezynfekcja systemu
rysunek klima

Usterki i błędy?

Na szczęście nowoczesna technologia klimatyzacyjna jest mało podatna na usterki. Jeśli system klimatyzacji został profesjonalnie zainstalowany w budynku w Lublinie, problemy i usterki będą występować tylko w wyjątkowych przypadkach. Jeśli kiedykolwiek zdarzy się, że system przestanie działać prawidłowo lub nie będzie działał wcale, należy wezwać nasz serwis klimatyzacji w Lublinie.

Już dziś zamów ofertę na nasze usługi klimatyzacyjne w Lublinie

Instalujemy systemy klimatyzacyjne renomowanych marek w biurach, szkołach, szpitalach, centrach handlowych, domach jednorodzinnych, mieszkaniach Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty