Serwis klimatyzacji Zamość
dla klientów indywidualnych i biznesowych

Chcesz cieszyć się komfortem temperatury niezależnie od pory roku? Szukasz firmy, która spełni Twoje oczekiwania? Klivatec, nasz serwis klimatyzacji Zamość, to kompleksowe usługi w jednym miejscu. Działamy w branży od lat, gwarantując wiedzę oraz doświadczenie. Klimatyzacja Zamość jest w zasięgu Twojej ręki!

KONTAKT SKONTAKTUJ SIĘ TERAZ

Klimatyzacja Zamość

Szukasz firmy, która w profesjonalny sposób zamontuje Twoją domową klimatyzację? A może zakładasz firmę chcesz, by Twoi pracownicy cieszyli się przyjemną temperaturą każdego dnia? KlivatecKlimatyzacja Zamość to najlepszy możliwy wybór. 

Firmy znajdujące się na terenie Zamościa powinny stworzyć dobre środowisko pracy dla swoich pracowników, gdyż dzięki temu zwiększa się efektywność pracy. To właśnie klimatyzacja Zamość zapewnia komfortowe warunki oraz przyjemną temperaturę. Klivatec to firma, która od wielu lat zajmuje się branżą klimatyzacji w Polsce i za granicą, dlatego cechuje nas ogromne doświadczenie w tej kwestii. Każdy z naszych klientów traktowany jest indywidualnie i spełniamy wszelkie jego wymagania.

Kolonia


Usługi firmy Klivatec - profesjonalna firma klimatyzacyjna w Zamościu

Serwis klimatyzacji Zamość

Oferujemy planowanie, doradztwo, montaż, instalację, serwis klimatyzacji Zamość dla klientów oraz konserwację i naprawy systemu. Nasi specjaliści oferują profesjonalne usługi, dzięki ogromnej wiedzy, potwierdzonej licznymi certyfikatami oraz doświadczeniu. Wybierając serwis klimatyzacji Zamość firmy Klivatec masz pewność, że wybrane przez Ciebie urządzenie będzie służyło długie lata.

Jak zaplanować system klimatyzacji w Zamościu?

Planowanie systemu klimatyzacji w Zamościu to podstawa, by móc cieszyć się przyjemnym powietrzem. Należy dobrać nasze urządzenie w taki sposób, by było ono w stanie wymienić całe ciepłe powietrze z pomieszczenia na chłodne. Polecamy do tego celu zajrzeć do naszego rankingu klimatyzacji. 

Podczas planowania należy wziąć pod uwagę także te aspekty:

 • typ budynku, 
 • liczbę pokoi, 
 • ilość i czas nasłonecznienia, 
 • całkowitą powierzchnię, 
 • typ klimatyzatora, 
 • liczbę osób przebywających w pomieszczeniu

Możesz skorzystać z naszego bezpłatnego planera klimatyzacji, by umówić się indywidualną (również bezpłatną) konsultację.

PRZEJDŹ DO INTERNETOWEGO PLANERA

Złóż wniosek o dofinansowanie systemu klimatyzacji w Zamościu
TERAZ MOŻESZ Z NAMI ZAOSZCZĘDZIĆ

Klimatyzacja Zamość

W interesie państwa leży zapewnienie, by klimatyzacja Zamość w pomieszczeniach działała jak najbardziej energooszczędnie i oszczędzała zasoby naturalne. Z tego powodu program „Czyste powietrze” oferuje dotacje na zakup nowoczesnych i energooszczędnych systemów klimatyzacji oraz ich profesjonalną instalację. Dotacje w wysokości do 30 tysięcy złotych są dostępne na indywidualne działania w budynkach mieszkalnych.

Chętnie pomożemy w uzyskaniu tych dotacji. Ważne: Wniosek musi zostać złożony przed udzieleniem zamówienia. Najlepiej jest uzyskać wycenę bezpośrednio od nas, którą można przesłać bezpośrednio wraz z wnioskiem.

Klimatyzacja Zamość – zaufaj firmie Klivatec, specjalizujemy się w dostarczaniu niezawodnych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji. Klivatec gwarantuje wysoką jakość usług. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, aby cieszyć się komfortem i efektywnością energetyczną we własnym domu czy biurze.

Profesjonalna instalacja i montaż klimatyzacji w Zamościu

Serwis klimatyzacji Zamość

Do montażu klimatyzacji warto zatrudnić profesjonalny serwis klimatyzacji Zamość zamiast próbować instalować system na własną rękę. Decydując się na samodzielny montaż ryzykujemy utratę gwarancji oraz to, że nasze urządzenie nie będzie działać wydajnie oraz energooszczędnie. Może stać się prawdziwym pożeraczem prądu. Jeśli potrzebujesz montażu klimatyzatora zalecamy skorzystanie z usług – serwis klimatyzacji Zamość.

Instalacja systemu klimatyzacji w Zamościu oferowana przez firmę Klivatec obejmuje następujące usługi:

Wskazówki<br />
technika 01

Wskazówki
technika

Wiercenie rdzeniowe 02

Wiercenie rdzeniowe

Instalacja<br />
jednostek wewnętrznych 03

Instalacja
jednostek wewnętrznych

Rura czynnika chłodniczego<br />
5 metrów na jednostkę wewnętrzną 04

Rura czynnika chłodniczego
5 metrów na jednostkę wewnętrzną

Montaż<br />
jednostki zewnętrznej na elewacji 05

Montaż
jednostki zewnętrznej na elewacji

Połączenie<br />
urządzenia 06

Połączenie
urządzenia

Przeprowadzenie próby szczelności 07

Przeprowadzenie próby szczelności

Uzupełnianie<br />
czynnika chłodniczego 08

Uzupełnianie
czynnika chłodniczego

Uruchomienie<br />
systemu 09

Uruchomienie
systemu

Instrukcja<br />
obejmująca funkcje 10

Instrukcja
obejmująca funkcje

Montaż systemu klimatyzacji to nie tylko narzędzia, ale także odpowiednia wiedza oraz doświadczenie. Nasi pracownicy posiadają liczne certyfikaty, które potwierdzają ich umiejętności. Wybierając firmę Klivatec masz pewność, że system zostanie profesjonalnie zamontowany.

klima

Dlaczego należy obliczyć obciążenie chłodnicze?

Serwis klimatyzacji Zamość

Wydajność chłodnicza naszego urządzenia musi zostać dostosowana do wielkości pomieszczenia, jakie chcemy schłodzić. Klimatyzator musi przetransportować całe ciepłe powietrze, by później je schłodzić. W tym przypadku także niezbędna jest fachowa wiedza jaką posiada nasz serwis klimatyzacji Zamość. Nasi technicy wiedzą jak zamontować system, by działał on wydajnie. Droga pomiędzy jednostką wewnętrzną powinna być jak najkrótsza, by całość działała energooszczędnie. Ponadto nasi monterzy sprawdzają wszystkie rury oraz połączenia. 

Zbyt mała ilość czynnika chłodniczego powoduje, że sprężarka nie wytwarza odpowiedniego ciśnienia i urządzenie nie potrafi szybko i skutecznie obniżyć temperatury w pomieszczeniu. 

Nasz serwis klimatyzacji Zamość oferuje pełen zakres instalacji urządzenia. Z nami nie musisz się martwić, czy wszystko przebiegnie prawidłowo. 

klima

CZY JESTEŚ GOTOWY, ABY NADAĆ SWOJEMU DOMU LEPSZĄ TEMPERATURĘ

Dowiedz się więcej o naszych usługach dla Zamościa!

klimaanlagen

Uruchomienie urządzenia klimatyzacyjnego w Zamościu

Aby włączyć klimatyzator nie wystarczy naciśnięcie jednego guzika. W tym celu również potrzebny jest profesjonalny serwis klimatyzacji Zamość. Przed uruchomieniem klimatyzacji nasi technicy sprawdzają szczelność, przeprowadzają próbę ciśnienia oraz kontrolują wszystkie rury oraz połączenia. Wilgoć oraz powietrze muszą zostać wypompowane z rury czynnika chłodniczego za pomocą pompy próżniowej. Dopiero kiedy wszystkie procesy zostaną prawidłowo przeprowadzone można uzupełnić nasz system czynnikiem chłodniczym. 

klimaanlagen

Konserwację klimatyzacji w Zamościu

Nasze urządzenie będzie działać niezawodnie oraz bezpiecznie tylko wtedy, gdy jego części zostaną poddane regularnej kontroli. Systematyczne serwisowanie klimatyzacji w Zamościu zapewnia długą żywotność urządzenia. Koszty konserwacji nie są wysokie, a dodatkowo się amortyzują dzięki temu, że dłużej możemy cieszyć się naszym klimatyzatorem. 

W ramach usług konserwacji zapewniamy:

 • test działania funkcji, 
 • test szczelność, 
 • nabijanie klimatyzacji – link do artykułu, 
 • wymianę filtrów, 
 • czyszczenie i dezynfekcję systemu

Już dziś zamów swoją ofertę usługi klimatyzacyjnej w Zamościu

Instalujemy nowoczesne systemy klimatyzacji renomowanych marek w domach prywatnych, biurach, szkołach, placówkach opiekuńczych i oświatowych oraz wielu innych miejscach. Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę. Już dziś skontaktuj się z naszym profesjonalnym zespołem za pomocą formularza kontaktowego, planera klimatyzacji lub dzwoniąc na nasz numer telefonu. 

 

WOLNA OFERTA

(32) 630 40 01 Pon - Pt 9:00-17:00

Prośba o kontakt
W czym możemy Ci pomóc?

Skorzystaj z naszej prośby o telefon zwrotny, a nasz ekspert oddzwoni do Ciebie w wybranym przez Ciebie terminie.

  * Wymagane pola

  Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

  Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

  Wyślij wiadomość
  W czym możemy Ci pomóc?

  Wyślij do nas wiadomość, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

   * Wymagane pola

   Dziękujemy bardzo! Twoje dane zostały pomyślnie przesłane

   Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

   Zapisz się do naszego newslettera
   W czym możemy Ci pomóc?

   Otrzymuj informacje i aktualizacje dotyczące naszej oferty